Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

4 minutes ago, MarioKempes said:

Zašto o Panati, kad je prvo utakmica protiv Zadra😜

Njih smo vec arhivirali prije par nedelja. Sutra nam gostuje Split. Za njih Neda, Yago i Tobey nek se pobrinu.

6 minutes ago, Kankkunen said:

evo ...


 

 

Mislio sam da ce propustiti barem 1-2 utakmice ali nista od toga. 

Nema veze, sibacemo se.

Link to comment
Share on other sites

"Igramo protiv tima koji je izuzetno opasan jer može da vas napadne sa više igrača u različitim postavkama na terenu. Zato treba da budemo spremni da odigramo dobru odbranu ali i da budemo dobri u napadačkom delu utakmice... Želimo da nastavimo sa dobrim rezultatima u ABA ligi. Zbog toga naša spremnost i koncentracija moraju biti na najvišem nivou", rekao je Sferopulos, prenosi klub.

 

Košarkaši Crvene zvezde dočekaće u nedelju od 19.00 u hali u Železniku ekipu Splita, u utakmici 13. kola ABA lige.

 

Na toj utakmici debitovaće i Fredi Gilespi,

poslednje pojačanje crveno-belih.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Nego, ae malo da se iskulira oko pojacanja. Svakako stizu sledece nedelje nego ajmo malo o Panati. @Brat od Korneta daj jedan referat o njima, vaojda se čočo nece buniti😀

Eh, gdje je sada Devil. On bi nam napravio uvid samo takav. U sustini, kako god mi tu utakmicu ne bismo dobili.
Protiv Panate ce biti zeznuto, i ja ne ocekujem nista. Tj ocekujem raspad nekog tipa jer i dalje mislim da nismo dovoljno kvalitetni da pariramo. Kao sto je bilo i do sada, volio bih da me demantuju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, PERICA!!! said:

 

Mislim da je ovo nesto sto nam je jednog trenera vec otjeralo. Grneralno ovo ni jedan trener ne voli, osim ako ga on sam ne upita za misljenje. 

 

 

Teodosic i po stilu zivota i po kvalitetu igre odnosno nekom statusu madjionicara koji ima u svom sportu jako podseca na bivseg hrvatskog rukometasa Ivana Balica. Ovi trenerski izleti su jos jedna slicnost izmedju njih. 

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

ma važi, topić od 18 godina je bolji od pangosa i vildoze.

ja nemam ništa protiv fandoma ali mislim da smo obojicu gledali dovoljno, bilo da gledamo samo zvezdu (vildoza) ili evroligu generalno (pangos)

 

pangos je loše ušao u sezonu, zato je i dostupan. ali lik ima 30 godina, dve godine je mlađi od napiera, nemoguće je da je gotov fizički a talenta i skilla ima kol'ko hoćeš.

 

 

upravo zato sam totalno za pangosa. ako postoji bolje rešenje koje može doći do prvog januara - nemam ništa protiv ali bih voleo da mi neko kaže ko je konkretno taj igrač a ne "jović-like", ili "quincey miller like" ili slično.

 

daklem, dajte ime koje je dostupno, bilo kao pangos i vildoza (ako uopšte pao želi da se ratosilja vildoze) ili je free agent.

 

 

Видим да ти мало мало оспораваш Топића, да те не оптужујем јер не сећам се за тебе конкретно, али овде је летос писано да он не може ни сениорску кошарку да игра па ево видимо шта ради сада. Пенгос од Зенита ништа крштено није одиграо и које су онда шансе да би баш сада код нас прорадио? А Вилдозу не желим да видим ни у обиласку код нас да не причам у нашем дресу.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Видим да ти мало мало оспораваш Топића, да те не оптужујем јер не сећам се за тебе конкретно, али овде је летос писано да он не може ни сениорску кошарку да игра па ево видимо шта ради сада. Пенгос од Зенита ништа крштено није одиграо и које су онда шансе да би баш сада код нас прорадио? А Вилдозу не желим да видим ни у обиласку код нас да не причам у нашем дресу.

 

ne znam za te upise ali ja sam pisao da mu je uloga gazde u ekipi koja igra aba ligu najbolje moguće rešenje za prvu seniorsku sezonu, s'obzirom na to da je talentovan napadač, koji treba da se razvije u gazdu ekipe a ne u pomoćno osoblje, jer takvi mogu odmah da igraju u zvezdi/partizanu/drugim evroligaškim klubovima 7 ili 10mins

 

što se osporavanja tiče, osporavam da ima "dončić-like asistencije" i ostale neumerenosti, tipa, "umesto shabazza dajte topića" - prosto zato što ne izgleda kao baš taj nivo talenta, koji će sa 18 - 19 godina da iznese takvu težinu uloge. pri čemu ne brinema toliko za njega, koliko za učinak kluba, koji nakon rastanka sa napierom treba da ima približno dostojnu zamenu.

 

okej, pangos nije taj, jer je nakon zenita otišao u cleveland cavaliers i tamo presedeo sezonu a onda se vratio u evropu i nije odigrao ništa.

ja mislim da je bolji od topića ili nekih drugih igrača koje niko ne predlaže, osim vildoze. mislim da je bolji teorijski i od vildoze, koji je dostupan manje od pangosa.

 

opet pitam, ko je taj plej koji može da obavi posao a nije želja-projekcija topića od 18/19god?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne smijem ni da zamislim kakva pljuvacina Tea ceka kada padne u formi. 

25 minutes ago, Kankkunen said:

Često se može videti da se igrači uključe u toku tajm-auta, što nekim trenerima ne smeta ... ne uvek, naravno.

Najveći treneri često govore da su mnogo naučili od igrača, što i jeste tako. Sve je to normalno, ako su ljudi OK.

Nemoj biti tako realan. Sta znaju PJax ili Pop pa pustali MJ, Pippena, Kobija, Tonija, Timija, Manua da vode tajmaute.

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

 

opet pitam, ko je taj plej koji može da obavi posao a nije želja-projekcija topića od 18/19god?

Па ја сам пре за то да се плати обештећење за неког играча из Еврокупа обештећење + плата је сигурно мањи износ од плате за Пангоса или Вилдозу. А што се тиче тих имена Браун и Мунфорд из Хапоела, Фелиз из Хувентуда, Болдвин из Трента...

Link to comment
Share on other sites

@uini nama Pangos zavrsava posao ali samo ako dovedemo kvalitetnu 4ku. Igracemo timski pa ko iskoci sa nekoliko igraca koji uskacu i iskacu iz uloge no1 igraca zavisno od meca. 

 

Pangos je odlican organizator igre a i opasnost spolja. Ako je izbor Pangos ili Vildoza onda Pangos uvijek.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Ne smijem ni da zamislim kakva pljuvacina Tea ceka kada padne u formi. 

 

 

sjeb'o teokratija što nakon redovnih top3 performansa po tekmi, gde promaši poneki šut na kraju, pa eto kriv je prevelik ego gde on mora da završi tekmu, sad dominira najgrđe, pa mora da se pravi damage control, da se ne zapusti narativ dok ne odigra lošu utakmicu a onda kreću najbolje insajd informacije šta sve radi i kako vodi ekipu

 

ovo je tek zagrevanje.

2 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Па ја сам пре за то да се плати обештећење за неког играча из Еврокупа обештећење + плата је сигурно мањи износ од плате за Пангоса или Вилдозу. А што се тиче тих имена Браун и Мунфорд из Хапоела, Фелиз из Хувентуда, Болдвин из Трента...

 

ja tog munforda (ako je on katovan) znam samo sa ovog topika od pre 5-6 godina a ostale ni toliko. može š ti ili neko drugi da baciš konkretnije šta donose, pa da se složim da su bolji od pangosa koga je armani uzeo da bude prvi plej

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ne smijem ni da zamislim kakva pljuvacina Tea ceka kada padne u formi. 

Prodali se cigani za par ubacenih trojki. 🙂

Teo igra odlicno skoro svaku utakmicu od pocetka sezone, uz Boloa najkonstantniji nas igrac, sad ga je krenuo sut pa to sve izgleda brutalno, ali i dok je bio na 20-30% za 3p pruzao je dovoljno za drugog pleja. Da nam se prvi plej nije onoliko raspao ne bi Teo morao da uzima suteve za pobedu na tim nekim utakmicama posle kojih je kritikovan.

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, PERICA!!! said:

 

Mislim da je ovo nesto sto nam je jednog trenera vec otjeralo. Grneralno ovo ni jedan trener ne voli, osim ako ga on sam ne upita za misljenje. 

 

Rekoh vam iz Valensije, sa mesta na nasoj klupi, Teo je assistant coach...i to asistent kome je sve jasno i koji vidi stvari pre Janisa i pomocnika.

I da igra 10 minuta po meču, on je suvo zlato za tim, on bukvlano posle 1 sekunde prepoznaje promenu akcije, vice sa klupe: Nedo, low post low post...i naravno oni napadaju Nedovica dole koji je sad vec dobro pozicioniran.

  • Like 21
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, СтелаРоса said:

Ja se nadam da ce Teo posle zavrsetka igracke karijere ostati u Zvezdi. Da li kao pomocnik, kao SD, ili nesto trece, ali takve licnosti treba imati u klubu.

Mislim da on ne ostaje u kosarci. On kao i uglavnom ta najveca imena koja su stvarno genijalci u svom poslu pate od toga da im je nepomljivo da neki igrac kojeg treniraju ne vide tu i tu stvar, tu i tu akciju koju oni vide. 

 

Bas je rijetkost da vrhunski igrac kao sto je Teo ostane u kosarci a da to nije u nekom svojstvu ambasadora.

Link to comment
Share on other sites

@uiniОно што ја знам о њему је да је првенствено скорер, да на разне начине завршава, јако и до самог краја што се каже, не плаши се контакта, има полудистанцу, врхунски шутер што говори и 50.8% на 5.3 покушаја и дугачке руке због којих има 1.5 украдену. За нешто детаљније боље неки стручнији колега да напише него да ја лапрдам.

24 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ne smijem ni da zamislim kakva pljuvacina Tea ceka kada padne u formi. 

 

Тад ће се коначно јавити они што су нас летос убеђивали да су Руди, Љуљ и Ћаћо бољи играчи

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...