Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, Volter said:

Ništa novo što se ABA lige tiče, rutinski dobijena još jedna utakmica. Mislim da kod Šabaza nije problem lezilebovanje, ovde je u pitanju njegov karakter. On se utronjao, ne sme da šutne i preuzme odgovornost. Ne znam da li će Janis uspeti da nešto promeni kod njega, ako ne uspe Šabaz će biti ozbiljan zajeb.

Daj ne zezaj. Odgvornost protiv nebitnih ekipa u Aba? 

 

Druze ispucavaj se do mile volje, cimaj se. Daj nesto da vidimo da ti je stalo ali ne, lik je za batine

 

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Shabazz je zavrsio koliko sam dosad imao razumevanja za njega i njegovu situaciju sa porodicom. Da ti neces da sutnes i da te zabole...Na tribine pa neka te placamo i 4m evra ako treba.

Takodje,kontra 1 na 0 i on odustane,mrzi ga da trci

Nema od njega leba,mora na tribine

Link to comment
Share on other sites

Sabaz jednostavno ima 0 samopouzdanja. Gledam sta radi, covek ne sme da sutne na kos...Sve razumem, porodica, nedostaju mu, postoje mnogo bitnije stvari od kosarke u zivotu.

Ali isto tako, ako je takva situacija, treba sam da pristane na neki sporazum ako mu toliko smeta sve i da bude sa njima. Verovao sam u njega, branio ga, ali jednostavno vise nema ni grama volje u njemu.

Lepo u januaru on nazad u Amerike, Topic kod nas i to je to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sjecam se Ryan Thompsona i koliko smo njega cekali, ali kod njega se vidjelo da zeli i da se trudi, pa je sve ostalo dobro radio osim suta. 
Ovo sada je bezobrazluk.
Razumijem ja da porodica nedostaje, sve je to jasno, i sigurno nebi trebalo da bude tako. Ali majku mu, ako meni porodica nije tu, sigurno cu i dalje moci da racunam za platu 2000 puta manju od njegove. 

Edited by Pacino
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Saigrači ga bodre, trener mu daje šansu, dobar deo publike bi prodao auto da on proigra, a on i dalje deluje kao jedini kome nije stalo. I nije mu stalo, očigledno.

 

Vreme je da se isključi iz tima i nadje način za izlazak iz ugovora, pod hitno.
 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

Shabazz je zavrsio koliko sam dosad imao razumevanja za njega i njegovu situaciju sa porodicom. Da ti neces da sutnes i da te zabole...Na tribine pa neka te placamo i 4m evra ako treba.

Znači rešen problem, morao je neko da prelomi. :classic_biggrin:

Oš dovoditi neku zamenu, da znamo ...

  • Thanks 1
  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Daj ne zezaj. Odgvornost protiv nebitnih ekipa u Aba? 

 

Druze ispucavaj se do mile volje, cimaj se. Daj nesto da vidimo da ti je stalo ali ne, lik je za batine

 

 

Pa videli smo da se trudio u odbrani, ukrao 2 lopte, imao 3 skokova, podelio i 7 asistencija. Njemu da je do zajebancije ne bi ni igrao odbranu, šutirao bi u napadu do mile volje. On kao da se plaši da šutne, da slučajno ne promaši i dobije zvižduke. 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čvarkov said:

 

Zato što smo više gledali da li će jedan igrač uraditi bilo šta na terenu nego igru i rezultat zarad viših ciljeva.

Pa onda pricajte sa trenerom sto danas nije pravio igru oko Sabaza zarad navijaca nego je izasao i rutinirao tim koji treba da rutinira.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kako je lepo kada imas iza sebe organizaciju kao sto je Udruzenje kosarkasa Evrolige koja (sa pravom) stiti tvoja prava i interese u odnosu na klub, a ti mozes da "igras" intenzitetom kao da si na kosu iznad garaznih vrata na prilazu svoje luksuzne kuce koju placas milionskim profesionalnim ugovorom.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Super je razumevanje za Shabazza koje pokazuju mnogi forumaši, ali ne vidim zašto je on zaslužio veći benefit of the doubt u odnosu na Tea, Mitrovića, Lazarevića, Davidovca. A.k.a. igrače koji su ovde bili konstantno prozivani.

 

Razdvojenost od porodice je nešto što većina profesionalnih sportista prolazi, na ovaj ili onaj način. Razumem da mu je teško, samo on prima baš velike novce a ne isporučuje ni približno u skladu s platom. S tim u vezi on je negativni asset kluba i nema poente čekati da "proradi", jer ode sezona dok se to desi.

 

Nijedan košarkaški klub nije humanitarna ustanova; ono, ja prva hejtujem kapitalizam, ali dok živimo u njemu valja se prilagoditi.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, elmulinho said:

Pa onda pricajte sa trenerom sto danas nije pravio igru oko Sabaza zarad navijaca nego je izasao i rutinirao tim koji treba da rutinira.

Ne mozemo mi sa foruma pricati sa trenerom, mislim glupo je sad nas 100 da ode i da pricamo sa njim o tome.

Verujem da to ne radi niko u EL i ABA ligi.

Ne znam kako je u drugim ligama ali pretpostavljam da ni tamo ne moze.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, zaista mi nije jasan Shabazz, mozda je bolje da se nadje neko resenje sa njim. Ako pati i nije mu do basketa na ovom nivou da mu se plati 1,5 mio i da ide kod porodice i da igra neku neobaveznu lugu. Simonovic isto moze van 12 previse smo vremena potrosili a nista dobili od ova dva momka. Jbg mi moramo dalje nemamo vise vremena i prostora za cekanje.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Volter said:

 

 On kao da se plaši da šutne, da slučajno ne promaši i dobije zvižduke. 

Isto misljenje imam

Plasi se da promasi

On je i u onoj izjavi rekao tipa dobro igracu odbranu kad me nece sut 

Vidi i oseca da ga je publika uzela na zub i to je jos veca blokada

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Super je razumevanje za Shabazza koje pokazuju mnogi forumaši, ali ne vidim zašto je on zaslužio veći benefit of the doubt u odnosu na Tea, Mitrovića, Lazarevića, Davidovca. A.k.a. igrače koji su ovde bili konstantno prozivani.

 

Razdvojenost od porodice je nešto što većina profesionalnih sportista prolazi, na ovaj ili onaj način. Razumem da mu je teško, samo on prima baš velike novce a ne isporučuje ni približno u skladu s platom. S tim u vezi on je negativni asset kluba i nema poente čekati da "proradi", jer ode sezona dok se to desi.

 

Nijedan košarkaški klub nije humanitarna ustanova; ono, ja prva hejtujem kapitalizam, ali dok živimo u njemu valja se prilagoditi.

 

ya mene licno, posto ne mogu da govorim u ime xz forumasa, razumevanje proizilazi iz saznanja da necemo naci nekog drugog igraca vrednog cca 2 miliona, odnosno, jako kvalitetnog game changera. daklem, uopste nije stvar humanosti, vec cinjenice da bi nekakvo presecanje preko kolena obogaljilo zvezdu, kako trenutno, za evroligu, tako i za zavrsnicu aba.

 

prosto kano pasulj.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Sve ja razume da Shabazzu fali porodica,nova zemlja,novi grad,prilagodjavanje…

Kaže neko ima i važnijih stvari od košarke,ima naravno ali on od te košarke živi,profesionalac je…

A ovo sto pruža je stvarno sramotno,voljni momenat mu je nula…

Najplaceniji igrač tima…

Ovde se mora preseci sto pre,bas vuče negativnu energiju.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

ya mene licno, posto ne mogu da govorim u ime xz forumasa, razumevanje proizilazi iz saznanja da necemo naci nekog drugog igraca vrednog cca 2 miliona, odnosno, jako kvalitetnog game changera. daklem, uopste nije stvar humanosti, vec cinjenice da bi nekakvo presecanje preko kolena obogaljilo zvezdu, kako trenutno, za evroligu, tako i za zavrsnicu aba.

 

prosto kano pasulj.

 

Dobro, ja sma više ciljala na forumaše koji iskazuju razumevanje zbog porodične situacije. Znači ti mi nisi target audience :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

ya mene licno, posto ne mogu da govorim u ime xz forumasa, razumevanje proizilazi iz saznanja da necemo naci nekog drugog igraca vrednog cca 2 miliona, odnosno, jako kvalitetnog game changera. daklem, uopste nije stvar humanosti, vec cinjenice da bi nekakvo presecanje preko kolena obogaljilo zvezdu, kako trenutno, za evroligu, tako i za zavrsnicu aba.

 

prosto kano pasulj.

Ovdje je doslo do toga da treba presjeci jer utice na igrace. 

Decko je kancer

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...