Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 minutes ago, pantelia said:

 

Kad za nekoga ne znate za koga navija, samo pratite cije ime prvo izgovara/pise u potencijalnom duelu tih ekipa.

 

Tako da, Vaso, sram te bilo 😠

 

Ako se neko ne deklariše kao zvezdaš, nije zvezdaš. Da li navija ua protivnika me u tom slučaju već i ne brine.

 

Daleko od toga da treba da se srami ali na žalost očekivano.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Mozda je bezveze, ali i pored pobede neki grč zbog ovakvog Šabaza. Koliko bismo bili moćni da on proigra, ali nema leba od njega. Umesto da štrči kvalitetom, on se izdvaja po lošem.

Ovo je nažalost istina.

 

Danas je i imao 2-3 dobra poteza, ali sveukupni utisak je dosta loš. Najviše me iritira njegova organizacija napada kada nakon driblanja u mestu, napravi prvi pas 10 sec pre kraja napada.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bad said:

Ovo je nažalost istina.

 

Danas je i imao 2-3 dobra poteza, ali sveukupni utisak je dosta loš. Najviše me iritira njegova organizacija napada kada nakon driblanja u mestu, napravi prvi pas 10 sec pre kraja napada.

 

Ja poludeo kad je imao mismatch i umesto da on završi, dodaje Bolomboju na liniji za 3 i Bolomboj napada prodorom. 

Edited by Čvarkov
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čvarkov said:

 

A baš sam krenuo da vadim statistiku za Rokasa. Kanalčina. 

 

prosle sezone je sutirao 29% u euroleague ali su mi ovde rekli da je u acb imao oko 40%, i ds je to realnije.

 

uglavnom, danas smo imali 35.7% za tri, sto bi za nase standarde bilo za sampanjac. ipak u realnosti je to 7x trojki nemanje i yaga (4+3 na ludim procentima), 2x tea (33%) i jedna napiera (25%)

 

mora vise igraca biti pretnja sa trice, jer stvarno imamo dobre pozicije, gidra prvi, ps onda ostali.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Realno sagledavajuci, nije mi jasno kako uopste imamo i ove 4 pobede, a tek mi je misterija kako uspevamo da u velikom broju utakmica igramo takmicarsku, a jednim delom i prelepu napadacku kosarku.

Nama prvi plej, covek koji je prosle godine nosio Armani u onoj ludoj seriji, lici na amatera koji vise dezorganizuje nego sto organizuje igru, i to traje od nekog drugog kola.

Projektovani prvi centar masi zicere, pomeraju ga i nadskacu i bekovi, metiljav je i jedva pokretan.

Covek koji je doveden da zatrpava protivnicke koseve i bude konstantna pretnja u napadu jeste pretnja, ali nasem napadu, uz sjajne procente suta u zadnjih 5-6 utakmica, koji se krecu oko 20-ak %.

Two way igrac, koji je trebao da bude stub odbrane perimetra i opasnost u napadu iz senke je povredjen i ne igra vec 5 ili 6 meceva.

Voleo bih da vidim tim u evropi, u bilo kom takmicenju, koji prakticno igra svoje meceve bez 4 nosioca i to uglavnom protiv gornjeg doma lige, i posebno kakve bi rezultate imao taj tim.

Mi igramo na pogon domace osovine, Teo, Nedović, Luka, uz dodatak Bolomboja, i povremene bljeskove Davidovca i Jaga.

Iz ove perspektive, ovih 4-7 je ravno cudu.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

prosle sezone je sutirao 29% u euroleague ali su mi ovde rekli da je u acb imao oko 40%, i ds je to realnije.

 

uglavnom, danas smo imali 35.7% za tri, sto bi za nase standarde bilo za sampanjac. ipak u realnosti je to 7x trojki nemanje i yaga (4+3 na ludim procentima), 2x tea (33%) i jedna napiera (25%)

 

mora vise igraca biti pretnja sa trice, jer stvarno imamo dobre pozicije, gidra prvi, ps onda ostali.

 

Meni su naši % za 3 stvarno neshvatljivi. U teoriji imaš dobre/pristojne šutere: Shabazz, Nedović, Teo, Yago, Rokas, Tobi...ne znam zašto u praksi to ne šljaka, a što ti reče dosta izgrađenih pozicija. Mada meni je i kanal Shabazza nejasan. Mnogo nejasnoća, malo odgovora. 🙃

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Лука Митровић је тренутно на 15. позицији по индексу, од центара је трећи иза Лесора и Тимана.

Немања Недовић је тренутно 23. по индексу, најбољи од свих са позиције 2. а ако би рачунали и плејмејкере већи индекс од њега имају само Џејмс, Кампацо, Ларкин, Лапровитола и Еванс.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...