Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ako već Italijan piše da smo zainteresovani za Holinsa, moguće je da je neki 2-mesečni ugovor, dok se ne oporave Hanga i Lazić i to bi nekako i imalo smisla. Ako se ne varam, Holins igra na poziciji 3, a može da se spusti i na 2. Ne bih da komentarišem to da nije igrao poprilično, da se oporavlja od povreda, jer nam je to već ™️

Link to comment
Share on other sites

Holins ako je fizicki spreman ne bi trebalo da predstavlja ogroman problem sto je van takmicarske forme jer ga trebamo pre svega u odbrani. A u napadu je valjda sposoban da coskari i sutira za 3p bolje od Lazarevica sve i da ne trenira vec pet godina. I ja verujem da bi on bio samo prelazno resenje dok se ne vrate Lazic i Hanga, a ako se ispostavi da moze i dalje da igra na ovom nivou onda bi ga potpisali do kraja sezone. Svakako je plus sto poznaje klub, grad, publiku, a i kontam da je u ovom momentu karijere poprilicno jeftin.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Holi je koncepcijski dobro resenje za nas.

Fali nam na ovu kratkoruku bekovsku ekipu jedan takav, sa rasponom 208cm i da se kroz blokove probija kao voda.

S obzirom da sam gotovo ubedjen da necemo dovoditi nikoga, ovo me raduje, iako bismo mogli daleko bolje samo da imamo s od skautinga.

 

Holins bi Janisu doneo mogucnost da konacno iskombinuje i neku petorku koja moze nesto da odbrani, a pritom nije kanal u napadu.

Recimo, pruza mu varijantu da izadje sa trojkom Teo-Hanga-Holins koja vec moze nesto da odbrani, dok u napadu imas Hangu da prevede i rastereti Tea, a Holinsa kao daleko boljeg i snalazljivijeg igraca od Lazarevica.

Pojacace i igru u tranziciji, sto nije mala stvar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sector said:

U kategoriji jako rizičnih potpisa, ne postoji jedan argument u korist Hollinsa u odnosu na Higginsa.

 

Jedino ako Kori nije u stanju da potrči.

A kako bi onda kotirao Kembu u tom pogledu?

Ne zajebavam, pitam.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Nenadd said:

A kako bi onda kotirao Kembu u tom pogledu?

Ne zajebavam, pitam.

 

Pa Kemba može da se poredi sa Hollinsom, ako se ne varam obojici su stradala koljena.

 

Higgins je imao vrlo dobru sezonu u Barsi a i generalno je neuporedivo bolji igrač od Hollinsa.

 

Ne bih doveo ni jednog, ali ako već vučemo potez očajnika prije bih Korija.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Sector said:

 

Pa Kemba može da se poredi sa Hollinsom, ako se ne varam obojici su stradala koljena.

 

Higgins je imao vrlo dobru sezonu u Barsi a i generalno je neuporedivo bolji igrač od Hollinsa.

 

Ne bih doveo ni jednog, ali ako već vučemo potez očajnika prije bih Korija.

Da li nam na vec postojeceg Tea, Shabaza, Yaga i Nedovica odgovara jos jedan bek koji igra sa loptom u rukama? 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

konacno moze or'ginal dres da se kupi

 

37noBFh.png

 

Koliko sam razumeo, prvo ce ici ogranicena kolicina i moci ce da se kupi na utakmici, a posle toga ce pustiti u redovnu prodaju.

Sada sam pogledao online store. Ima ga i tamo. Ne znam sta si hteo da kazes. Shvatio sam da ga nema na prodaji ili ti se slika nije ucitala.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Sector said:

U kategoriji jako rizičnih potpisa, ne postoji jedan argument u korist Hollinsa u odnosu na Higginsa.

 

Jedino ako Kori nije u stanju da potrči.

Izvini Sector-e, ali mnogo grešiš…

Zaboravio si prvi, ključni i najbitniji argument koji je na Ostinovoj strani…

💵💵💵💵 eur… eur… usd.. usd.. rsd…

jer, nismo mi krave muzare… 

Edited by The_Big_S
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, djura.net said:

Da, ako igra odlicnu odbranu.

Pitanje je zeli li Kori da se lomata u odbrani u svojoj 34 godini.

S obzirom na napadacki kvalitet koji ima, sigurno bi i njemu vise prijala ekipa gde moze da igra i prangija, neki Japan recino.

Holisa je sa druge strane uvek preporucivala odbrana. Njemu bi uloga u nasem timu mnogo lakse pala.

Onomad nam je bio maltene glavni bek u ekipi, sada bi u tom smislu bio daleko rastereceniji, da ne pricamo o tome koliko bi Nedovicu znacilo da ima takav tip igraca kao dopunu na svojoj poziciji.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi nije uopšte opcija da se priziva Higgins, zapraćen mi je na mrežama od kad je trebao da dodje, šeta se po kockarnicama u Vegasu mesecima, taj nije uzeo loptu u ruke duže vreme

 

Što se Hollinsa tiče ovo mi izgleda da je zainteresovan CSKA za njega pa ajde da ubacimo u konverzaciju još jedan tim gde bi bilo logično da dodje, da mu podignemo cenu

 

Iskreno mislim da ni za jednog igrača nismo istinski zainteresovani i da smo bez novca, daj bože i da nismo dužni 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...