Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

"Teodosić je maestro. On je dirigent orkestra. Može da igra i u odbrani i u napadu, i radi neverovatne stvari na terenu. Nije ovo prva utakmica da je odigrao dobro u defanzivi. Večeras je pokazao da može dobro u oba pravca", rekao je Sferopulos

 

Teoljubi zahvalni👍

I Teokriticari 👍

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sferopulos nije neki anonimni  već ozbiljan trener, ako uspe da nametne svoj način rada možemo očekivati još dobrih utakmica. Vodio je godinama Olimpijakos ima iskustva tako da mu je bilo potrebno vreme da sklopi ekipu kako on misli da je najbolje. ja nisam baš stručnjak ali eto mislim da možemo još bolje koristiti Litvanca u napadu, nekako mi deluje zaboravljen  napadu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

wolf-of-wall-street-leo.gif.181f6f0b02d99a33001eb7bca7ecec84.gif

 

Kakvo gazenje. Dobili smo sve 4 cetvrtine, stoka razlike na kraju, milina. Lazarevic dvocifren! 😄  

 

Par crtica iz Arene:

- Odlicna poseta, odlicna atmosfera (ah lako je imati dobru atmosferu kad sve ide od ruke), nije bilo zabusavanja u navijanju, bas onako lepo lepo, skoro nisam imao tako lep osecaj... zadovoljstina!

- Steta za Sabaza i Jaga. Dobro je da je Sabazu nos a ne ruke, noge, mozda ga ovo vrati na ona dobra podesavanja? Jago ce biti ok, kako je delovalo da mu je trebala pomoc da izadje, vrlo brzo je stao opet na noge i skakutao pored klupe verovatno da ostane zagrejan, pa videcemo sta ce doktori reci kad se ohladi. Deluje da ce biti ok. 

- Sa druge strane, Hangin govor tela je malo zabrinjavajuc, cudan hod ima, vidi se da nije ok, mozda i nosi neke steznike, ocigledno je da ce propustiti i Olimpijakos a neka odmori i protiv Mornara. Ako je samo to onda super. 

- Ceo tim je odigrao vrhunski - mislim, kad je Lazarevic dvocifren sta onda reci? Luka opet dominirao svojim BBIQ, Bolomboy uz Tea postao miCka zver, jos i Tobija da opravi, Nedovic nastavlja sa dobrim igrama kao lider 2nd unit-a, tu i tamo je mogao bolje ali da ne cepidlacim sad, kad su i Jago i Sabaz bili van, preuzeo je i vecu odgovornost u organizaciji.

- Petorka na kraju - komentarisali smo bas kako cemo sada da vidimo neko ludilo i Sfer bas tad izvodi visoku postavu koju smo donekle i mi zamislili, a nije proslo mnogo eto jos ludje petorke Kuzmic-Ilic-Gidra-Deda-Lazarevic 😄

- Poslednji utisak, a ni najmanje bitan je Teodosic - maestralno vece, kako je samo izvukao ono polaganje kontra rukom ispod ruke protinivka, morao je kontra fels da pravi tom rukom iz te pozicije, i udje, prvo je usledio uzdah cele hale a onda neko vristanje i smeh 😄 bukvalno magija.

 

 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Sferopulos nije neki anonimni  već ozbiljan trener, ako uspe da nametne svoj način rada možemo očekivati još dobrih utakmica. Vodio je godinama Olimpijakos ima iskustva tako da mu je bilo potrebno vreme da sklopi ekipu kako on misli da je najbolje. ja nisam baš stručnjak ali eto mislim da možemo još bolje koristiti Litvanca u napadu, nekako mi deluje zaboravljen  napadu. 

Koliko se ja secam, dobrano je bio naduvavan kurcem od strane vise forumasa.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

On 11/2/2023 at 11:49 PM, Molina23 said:

Ovaj čovek nije došao da odrađuje ugovor, da čašćava prisustvom i jede džigericu bilo kome. Tu je da pomogne i zaokruži jednu veliku priču u skladu sa svojim godinama i fizičkim stanjem. Dok srce i duša vrište kao u onog klinca sa šipke Marakane. Večeras se sve videlo k'o na dlanu. 

 

Laku noć cigani, old man riverwalk ❤️

 

IMG_20231102_234450.jpg

 

Laku noć cigani, nastaviće se ❤️

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ErxaCZV said:

Pozdrav

Dugo vas pratim i čitam

Odlične analize i utisci pre i posle mečeva

Samo tako nastavite

Evo slika sa ticketline za kupovinu karte za Armani

Bice pakleno 🔴

Screenshot_2023-11-14-23-58-07-425_com.android.chrome.jpg

Stanje se promenilo, tj udvostrucilo 😀

Screenshot_20231115_002141_Samsung Internet.jpg

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...