Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, Horium said:

Ne slazem se. Neke stvari su problematicne na bilo kom jeziku.

No dobro, ne vredi o ovome raspravljati. 

Neces ni ti mene ni ja tebe ubediti. 

 

Ja sam skroz u tom fazonu, ali ovo je baš lost in translation momenat. Sumnjam da je Mesina neko ko razmišlja na engleskom jeziku, a ragazzo ne bi trebalo da je tako problematično kao boy. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koji put da napadaju igrače, stručni štab, novinare? Daj da batalimo ovu usranu ligu više, njima je ovo utakmica godine, a nama još jedna utakmica u nizu koju treba odraditi.

 

Sad se treba baviti i raspalim Zadrom, nije nam dosta problema.

 

Link to comment
Share on other sites

Odvratno, bas su se obrukali. Sad ce to jedva docekati Dileje i slicni sovinisti. Bilo je svasta u Zadru cak i za vreme SFRJ, pricao je Duci o tome, ali evo vec dvadeset godina niko nikoga nije napadao po ulici kada su nasi iz KK gostovali tamo ili oni ovde za vreme trajanja ABA. Tuzno... Bio je doduse i onaj incident sa vaterpolistima u Splitu da pamtim.

  • Like 7
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam uvek za ukrupnjavanje kvaliteta i ozbiljnije takmicenje.

ABA je bila i jos uvek jeste ozbiljnije takmicenje od srpskih liga (uz sve mane).

Problem je ukrupnjavanje kvaliteta: hrvatski timovi su topovsko meso za srpske, a vala i crnogorske klubove i Olimpiju. 

Zadar i Split, kao potencijalno 2 najveca poprista mogucih sranja su irelevantni klubovi godinama unazad. Split je inace daleko pitomiji grad od Zadra, u Splitu je bukvalno 90% pravih Splicana operisano od nacionalizma (dovodjen je taj neki polu-svet iz Hercegovine posle WWII pa sad ima i tamo vise budala).

 

Naravno, gostovanja u Srbiji cesto nisu bezazlena po navijace (primer dok je Kg imao jak klub, vrlo ruzno iskustvo), te ne nudim resenje, vise nabacujem random cinjenice.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Толике године се игра ова смрдљива лига, никад нису ни "Дилеје" ни други "шовинисти" напали ни новинаре ни играче ни чланове управа противничких тимова. Са друге стране наши морају да скачу у Јадран да би спасили живу главу. И опет су "Дилеје" и неподржавање "усташке и антисрпске лиге" већи проблем од физичког насиља над људима. Прејако

  • Like 25
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ili da seire sto ne podrzavaju "ustasku i antisrpsku" ligu.

Dali su im lep osnov.

Ti sto su napali novinare bi naravno bili najbolji drugari sa ovim nasim nacionalostima, jer su istim mindsets, ali to ne menja da su nasi novinari napadnuti od strane hrvatskih u gradu koji je u Hratskoj samo pukom igrom istorije.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

 

 

Zato sto ce oni imati izgovor da nacine nazao nesto Hrvatima. Jer majku mu oni su nas prvi...

U Zadru se već godinama peva "Ubij Srbina" kada gostuju srpski timovi.

Sa druge strane ne sećam se da je neko ovde nešto slično pevao, a bio sam na poslednjih nekoliko utakmica protiv Zadra.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma da mi smo uvek najgori a evo recite kad se ovako nesto slicno desilo u Bg-u ? Ja iskreno ne pamtim, mozda gresim ispravite me i izvinicu se.

 

Aj da obrnemo uloge i da se ovo desilo veceras u Bg-u delegaciji Zadra, kakve bi se bljuvotine tada pisale potpuno opravdano. Izgleda kao da je necije nasilje vise opravdano a necije manje.

 

Manite me tih licemernih prica.

  • Like 26
  • Love 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 1989 said:

Толике године се игра ова смрдљива лига, никад нису ни "Дилеје" ни други "шовинисти" напали ни новинаре ни играче ни чланове управа противничких тимова. Са друге стране наши морају да скачу у Јадран да би спасили живу главу. И опет су "Дилеје" и неподржавање "усташке и антисрпске лиге" већи проблем од физичког насиља над људима. Прејако

Dileje ne dolaze na ABA ligu, tako da nisu ni imali kad.

Nemam sumnju da bi isto uradili da su iole zainteresovani. To su potpuno iste glave, najcesce velike sa zabrinjavjuce niskim IQom. 

Edited by leki bg
  • Like 8
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, leki bg said:

Dileje ne dolaze na ABA ligu, tako da nisu ni imali kad.

Сакрију се по кућама на дан утакмице, улице не постоје за њих. И наши су видим у хали нападнути. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...