Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

11 minutes ago, Mirage93 said:

Topic promasio sut za pobedu protiv Buducnosti.

Zaista ozbiljno mislim kad kazem da mu prethodne dve utakmice u ABA ligi znace mnogo vise nego cela sezona u Zvezdi sa projektovanom minutazom koju bi kod nas imao ove godine,

 

Teska srca moram da se slozim. Zeleo sam ga uz KKCZ i bio protiv ideje o pozajmici ali stvarno ne bi imao minute, a bolje Mega nego FMP. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

Teska srca moram da se slozim. Zeleo sam ga uz KKCZ i bio protiv ideje o pozajmici ali stvarno ne bi imao minute, a bolje Mega nego FMP. 

Kazu da su se  najveci kosarkaski menadzer u Evropi i vrhunski bivsi kosarkas njegov otac, dvoumili posto si ti, a i mi ostali, bili protiv.

  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, NMX said:

 

Manje vise isto kao i svake godine. Imamo iskustva.

Ali ove godine bi trebalo da je drugačije. Nisam vas mnogo čitao, ali ono što sam video i što naslov teme govori, bili ste prilično zadovoljni prelaznim rokom i formiranim timom. Zato mi je čudno kako ste ovako brzo završili na pljuvanju i doselekciji.

 

Mi smo od starta bili nezadovoljni, pa je onda i lakše razumeti kritike.

4 hours ago, NMX said:

 

Manje vise isto kao i svake godine. Imamo iskustva.

Ali ove godine bi trebalo da je drugačije. Nisam vas mnogo čitao, ali ono što sam video i što naslov teme govori, bili ste prilično zadovoljni prelaznim rokom i formiranim timom. Zato mi je čudno kako ste ovako brzo završili na pljuvanju i doselekciji.

 

Mi smo od starta bili nezadovoljni, pa je onda i lakše razumeti kritike.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, mfmilan said:

Ali ove godine bi trebalo da je drugačije. Nisam vas mnogo čitao, ali ono što sam video i što naslov teme govori, bili ste prilično zadovoljni prelaznim rokom i formiranim timom. Zato mi je čudno kako ste ovako brzo završili na pljuvanju i doselekciji.

 

Mi smo od starta bili nezadovoljni, pa je onda i lakše razumeti kritike.

Ali ove godine bi trebalo da je drugačije. Nisam vas mnogo čitao, ali ono što sam video i što naslov teme govori, bili ste prilično zadovoljni prelaznim rokom i formiranim timom. Zato mi je čudno kako ste ovako brzo završili na pljuvanju i doselekciji.

 

Mi smo od starta bili nezadovoljni, pa je onda i lakše razumeti kritike.

Ne smeta nama tim nego nam fali pobeda.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mfmilan said:

Ali ove godine bi trebalo da je drugačije. Nisam vas mnogo čitao, ali ono što sam video i što naslov teme govori, bili ste prilično zadovoljni prelaznim rokom i formiranim timom. Zato mi je čudno kako ste ovako brzo završili na pljuvanju i doselekciji.

 

Mi smo od starta bili nezadovoljni, pa je onda i lakše razumeti kritike.

Ali ove godine bi trebalo da je drugačije. Nisam vas mnogo čitao, ali ono što sam video i što naslov teme govori, bili ste prilično zadovoljni prelaznim rokom i formiranim timom. Zato mi je čudno kako ste ovako brzo završili na pljuvanju i doselekciji.

 

Mi smo od starta bili nezadovoljni, pa je onda i lakše razumeti kritike.

Bold- vidi se. Sve naše teme su prelazni rok sa povremenim vređanjem .

Inače, ne znam nijednog Zvezdaša, a da se iole razume u košarku , da je bio zadovoljan selekcijom .

Sa druge strane postoji i to zadovoljstvo gledanja košarke iako tim i selekcija nisu savršeni, pogotovo ako imaš par majstora u ekipi.

Emocionalni i svaki drugi lomovi, nije lako šta da ti kažem 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, mfmilan said:

Ali ove godine bi trebalo da je drugačije. Nisam vas mnogo čitao, ali ono što sam video i što naslov teme govori, bili ste prilično zadovoljni prelaznim rokom i formiranim timom. Zato mi je čudno kako ste ovako brzo završili na pljuvanju i doselekciji.

 

Mi smo od starta bili nezadovoljni, pa je onda i lakše razumeti kritike.

 

B1: Nisi dobro razumeo sta je "zadovoljstina" 🙂 procitaj opet prvi post, @uini lepo objasnio... "Zadovoljstina" je sama KKCZ i prilika da se za nju navija no matter what, "ali avaj sva ova čista, nepatvorena sreća, samo je povremeno ostrvce predaha u moru strahova, izneverenih nadanja i srceparajućih dešavanja..." (da ukratko citiram autora). 🙂  

 

B2: KKCZ publika je, realno, u proseku, manje kosarkaski potkovana od KKP publike. U fudbalu je to malo drugacije mada je fudbal jednostavnija igra i nema tu sta mnogo mrsiti mu... ganglije. To sto je neki prosecni KKCZ navijac bio zadovoljan, ne znaci da je i trebao biti zadovoljan 😄 Ima, naravno cime treba da budemo zadovoljni, sto se tice tima i prelaznog roga, ali tim nam je prilicno nakaradno sklopljen. Da se ne lazemo.

 

B3: Pa s obzirom na B2 (da su mnogi ocekivali da bude onako kako ih je Covic popalio), a da je realnost drugacija, pljuvanje (iako ne opravdavam) je razumljivo - da su manje ocekivali manje bi i pljuvali. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  prvi put posle utakmice sam usao na forum veceras, vecinom je sve receno sta je imalo da se kaze...

 

  uvek sam bio optimista i ne volim da prozivam igrace, kako su odigrali videli smo...

 

  jedna stvar mi nije jasna u celoj ovoj situaciji...odmah posle utakmice botovi izasli kao puzevi posle kise i svi redom imaju pricu "Teo je bio los ali Sabaz je bas bas bio los"...ja razmisljam sta je ovo koji moj, dosli botovi da brane jednog naseg igraca i da kanale drugog, mislim na sta smo spali...

 

nemojte biti botovi ma kakva muka da vas natera na to!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, hakeem said:

  prvi put posle utakmice sam usao na forum veceras, vecinom je sve receno sta je imalo da se kaze...

 

  uvek sam bio optimista i ne volim da prozivam igrace, kako su odigrali videli smo...

 

  jedna stvar mi nije jasna u celoj ovoj situaciji...odmah posle utakmice botovi izasli kao puzevi posle kise i svi redom imaju pricu "Teo je bio los ali Sabaz je bas bas bio los"...ja razmisljam sta je ovo koji moj, dosli botovi da brane jednog naseg igraca i da kanale drugog, mislim na sta smo spali...

 

nemojte biti botovi ma kakva muka da vas natera na to!

Rečenice se počinju velikim slovom. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Tokom praćenja derbija u kafiću hotela jedan od gostiju je sedeo sam u pozadini prostorije i gledao prenos. Na kraju tekme većinska lokalna grobarija seiri i sprda konobara koji ih je služio jer je okoreli zvezdaš. Kada je prišao gostu da mu donese račun, baja ladno vadi iz šlajpika "VIP Galerija" sezonsku kartu i galantno je poklanja konobaru.
Kasnije tokom razgovora čujem da je iz Milenijum tima.
Jesmo cigani ali nam i duša neosedlana...

Edit:
Idem sutra tamo da gledam prenos u original Drulićevom dresu...ionako sam uvek najglasniji i bez ustezanja napušavam komšiluk na svaku akciju.















  • Like 10
  • Love 3
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

predrasuda u koju su nas uvukli svetski moćnici.

   mislim da sam prvi put video da je Real u fudbalu pre nekih 10-15 godina ima ispisana imena igraca na ledjima malim slovima i bas mi se svideo taj koncept...

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Milos 3.14 said:

Bold- vidi se. Sve naše teme su prelazni rok sa povremenim vređanjem.

Kako mislis povremenim vredjanjem? Jedina konstanta na forumu kkcz je vredjanje igraca, trenera i svakog iz kluba o kome se povede prica.

 

9 minutes ago, hakeem said:

 mislim da sam prvi put video da je Real u fudbalu pre nekih 10-15 godina ima ispisana imena igraca na ledjima malim slovima i bas mi se svideo taj koncept...

Da, u to vreme je to bas bilo trendy, poslednje 2-3 godine su caps i all caps poceli da se vracaju big time.

Link to comment
Share on other sites

Moraju se reći nekoliko stvari. 
Pozitivno:
- Sviđa mi se u kom pravcu i kako želi Sferopulos da mu igra ekipa. Konačno imamo balans između igre u reketu i šuta za tri.
- Sve do sredine 4/4 Sferopulos je odlično vodio tim gde su u svakom trenutku bile razumne petorke na terenu.
- Bolomboj i Yago se dižu. Prija im novi trener. Našli su ulogu u timu. 
- Sferopulos uradio ono što već godinu dana čekamo. Sveo je tim na 9 igrača koji mogu nešto da igraju.

Negativno:
- Krenuću od poslednjeg pozitivnog koje je ujedno i negativno u ovom trenutku. Ukoliko želi da nastavi sa tom praksom mi nemamo kao ostali timovi 9 podjednako kvalitetnih igrača. Nama tu fale još najmanje 2 kvalitetna pojačanja.
- Morao je u 4/4 Yago na terenu u kombinaciji Teo/Šabaz a ne kombinacija Šabaz - Teo. Greška trenera.
- Sve rečeno do sada je i potvrdjeno DeDa na ovaj tim je totalno beskoristan.
- Sa Šabazom treba obaviti razgovor. Ova kurcobolja bez trunke cimanja u napadu i odbrani može u Zenitu i Milanu. U Zvezdi može da prođe sa lošom statistikom, loše odigranom utakmicom ili više njih ali zalaganje, pristup i borba do zadnjeg atoma snage mora uvek da bude prisutna i da se vidi neka želja.

 

E sad i osvrt na celokupnu situaciju. S obzirom da smo na žalost u sred sezone opet na početku, da novi trener imao 3 cela treninga sa ekipom očekivao sam i pored evidentno lošeg KKP, rutiniranje od strane KKP na svom terenu. Ali, osim jako lošeg starta i ulaska u prvu četvrtinu i isto tako završenog meča ne mogu a da ne budem zadovoljan kako je u 2 i 3 četvrtini izgledao tim i naša igra ( ponavljam posle tri zajednička treninga sa novim trenerom). Lošu završnicu prepisujem ujedno treneru jer mu je izbor spoljnih igrača bio pogrešan. Ali opet moram da uzmem u obzir da smo bili bez dva bitna spoljna igrača u ovom trenutku koji su mogli da u tim trenucima budu na terenu. Jer ne bismo gledali zadnjih 10 minuta loše raspoložene Teodosića i Šabaza već bismo imali veći izbor kombinacije. Nedović za napad, Lazić za odbranu i plus raspoloženi Jago. Pa čak i Teodosića i Šabaza ali ne u ovolikoj meri. Kada sve oduzmem i saberem ostaje žal jer smo ovo mogli da dobijemo a nismo. I pored toga što nisam/mo očekivali da ćemo i igrati na jednu loptu i da ćemo biti u situaciji da vodimo 13 poena na 6 minuta do kraja na gostujućem terenu i u derbiju i u ovoj situaciji. Ima razloga ovde i za optimizam ali moraju još mnogo kockica ovde da se posloži. Mora doselekcija i nadam se više da nas zaobiđu povrede. U ponedeljak ulazim sa većim optimizmom u derbi nego za prethodni derbi.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Mrk said:

@Čočo Kad ce one "vesti iz nesvesti"? 

Moraju da se dogovore prvo šta da kažu. Ne vraća se iz penzije u prvi tim tek tako. 

Inače, Lazić je polomio rebro. Bolje je prošao od Dzonija, nema podliva, krvarenja i može da diše. Ali priča o odsustvu od četiri nedelje će se uskoro videti da nije istina. On će biti van terena 3,4 meseca. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Čočo said:

Moraju da se dogovore prvo šta da kažu. Ne vraća se iz penzije u prvi tim tek tako. 

Inače, Lazić je polomio rebro. Bolje je prošao od Dzonija, nema podliva, krvarenja i može da diše. Ali priča o odsustvu od četiri nedelje će se uskoro videti da nije istina. On će biti van terena 3,4 meseca. 

3-4 meseca a bolje prosao od Ivanovica?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...