Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

12 minutes ago, Урош19 said:

I onda posle svaka dva meseca nova šok terapija i uzimamo EL

Ne znam kako se neko do sada nije dosetio da primeni šok terapiju pre nego što tim krene loše da igra, kako bi se izbegli bespotrebni porazi.

 

Trebalo je prošle godine Duška odstraniti još dok je imao sve pobede, pa da odemo do kraja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

Slažem se sa ovim (bold) al nisam optimista, "dublji" je problem, od samog dolaska Ivanovića.

Letos je isto bilo nezadovoljnih stručnjaka u klubu jer nije napravio dovoljno ustupaka, malo su im domaći igrači

pa su hteli i neke strance po svom izboru, koje je trener odbio. Beli je bio samo "okidač" za trenutnu situaciju.

Svlačionica nije problem ... riba od glave smrdi.

Ovo je onako solidno zavijeno u oblande ali zvuci da pola rostera nije birao on.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kankkunen said:

Čović ne čita, ima čoveka koji je zadužen za društvene mteže, al prate samo neke njima bitne likove i portale.

Mi anonimni forumaši nismo bitni, možemo da lajemo kolko oćemo, nije ih briga,

Direktno ili ne, uglavnom zna. 

 

Anoniman forumas mu nije bitan. Puno anonimnih forumasa mu jeste bitno, jer je to vec javno mijenje. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Marcus said:

Posle citanja ovog smrada Plavsica jasno je da Covic podize botove da spreme teren za smenu trenera, a da se on ponovo opere od odgovornosti. Hangina izjava jasno govori da je tim uz DI

Ova Hangina, a on je iskusna njuska, izjava mi je malo i cudna. Cuj igraju za trenera... hmm. Znaci da, ako barem ne znaju, osecaju da trener treba podrsku.

 

Ako kojim slucajem trener ode, Covic isto da se pakuje prvi! Ne umes i cao.

 

3 minutes ago, Kankkunen said:

Da to ima neku težinu Vučko bi davno bio na podu, al jok.

 

Upravo suprotno - zato je tu. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ima mnogo istine u tekstu, svidelo se nama ili ne. Jer da nije tako, skor bi bio 3-1, a ne 1-3. Bio bi i 0-4 je bio neko drugi umesto Asvela.

Naravno i nekih bezobrazluka.

Ali ovaj tekst samo najavljuje ono sto ce se desiti a i sto ja pricam iako nemam nikakve infoe.

Dusko je maltene bivsi i doci ce doslekcije.

Plavsic pise o tome kao da je izvesno, a mislim da to ne radi na svoju ruku.

Edited by Losmi17
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Uključili su štopericu za odbrojavanje kad će kraj proklete smene. Kad će biti na bilo kom drugom mestu, samo ne tu. Da ne moraju sa lica svojih kolega da se sve vreme podsećaju koliko i sami mrze svoj posao. To je bila Crvena zvezda iz prvog poluvremena. Pošto ti momci rade najlepši posao na svetu, za njega su jako dobro plaćeni i trebalo bi da ih potpuno ispunjava činjenica da igraju u onako emotivnoj atmosferi bolonjskog hrama košarke, onda je ostalo samo jedno – mora da mrze svog šefa.

 

Quote

Miloš je još i uspevao na momente da razigra ekipu, a Šabaz je razmišljao gde je najbolja pasta u Bolonji.

 

Quote

Duško Ivanović bi se okrenuo ka klupi pa ko ga najuverljivije pogleda, on ga uvede u igru. Čak je i Jago dobio šansu. Izgledao je kao da ima uticajnog oca koji mu je kupio skupe patike i preko veze mu omogućio nekoliko evroligaških minuta.

 

Quote

Zvezda je dovela trojicu centara tokom leta, a najbolji igrač na toj poziciji je i dalje Luka Mitrović. Njemu su jedva dali nešto veći ugovor da bi ostao u klubu, a najveće centarsko pojačanje je već u četvrtom kolu višak u avionu.

 

Quote

Pojačanja koja su stigla, uglavnom inostrana, ćute i rade svoj posao ali deluju nezadovoljno. Srpski igrači koji su tu dugo preturili su sve i svašta pa bolje reaguju u ovakvim situacijama.

 

Quote

Šabaz Nejpir kao da je želeo nešto da dokaže u Bolonji. Evo pogledajte, mogu da igram kao u prvom, a mogu i kao u drugom poluvremenu, pa vi vidite šta vam više odgovara. A mogu i da bacim loptu protivniku direktno u ruke posle tajm-auta u ključnim trenucima. Sa lica Miloša Teodosića je oduvek bilo teško pročitati šta misli, ali ono što Nejpir radi liči na nezadovoljstvo i bojkot trenera.

 

Quote

Ideja da su Bolomboj, Tobi i Simonović pojačanja u reketu koja će doprineti odlasku Crvene zvezde na F4 Evrolige bukvalno ne zaslužuje ni komentar.

 

Quote

Otkad je došao u Srbiju, Duško Ivanović nije odgovorio ni na jedno novinarsko pitanje. Svima je jasno stavio do znanja da ga to ne zanima. I sinoć je pobegao u svlačionicu. Ali kao što njega ne zanima šta novinari imaju da kažu tako ni igrače više ne zanima šta im on govori. I put je tu samo jedan, bez obzira na ishod duela sa Partizanom sledeće nedelje.

 

Na drugo citanje je jos gore. Trener ne zna gde udara, novinare besramno ignorise, igraci ga mrze i pod hitno se mora najuriti. Luka nedovoljno placeni najbolji centar. Bolomboj, Tobi i Simonovic su smehotresna pojacanja, docim na igru Davidovca nema zamerki. Sabaz bojkotuje, nedorasli patuljak Jago uguran preko veze, legendarni Teo dirigent spasava situaciju i kreira koliko moze. Zli stranci nezadovoljno odradjuju ugovor, dok domace momcine krajnjim naporom cuvaju dostojanstvo.

 

Majko mila, kakva gomila malicioznih bljuvotina.

Edited by fradler
  • Like 32
Link to comment
Share on other sites

Inace koliko je Yago besmislen potpis na ovakav roster i na ovako popunjenu poziciju 1. Niti ga mozes upariti sa nekim od ta dva pleja, niti je dobar u odbrani, niti deluje trenutno spodobno da u ovakvom timu moze da vodi organizaciju igre. Bolje da se dovela neka defanzivno orijentisana dvojka, jer i Nedovic i Hanga su igraci koji mogu biti trece opcije na poziciji 1, a to i jesu trenutno sa sve Yagom u timu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TB Told said:

Kako da ne, za sve su krivi zli stranci dok jadni domaći igrači trpe zulum i nemaštinu.

Ja pre svega mislim na Duska.

A i odabir stranaca je diskutabilan, to je mnogo vise kvantitet nego kvalitet.

Mnogo mnogo bolje se moralo s tim novcem.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Marcus said:

Posle citanja ovog smrada Plavsica jasno je da Covic podize botove da spreme teren za smenu trenera, a da se on ponovo opere od odgovornosti. Hangina izjava jasno govori da je tim uz DI

Na tviteru botovi rade punom parom a do pre 2 utakmice su pisali samo podrška i vreme treneru.

 

3 minutes ago, Losmi17 said:

Ja pre svega mislim na Duska.

A i odabir stranaca je diskutabilan, to je mnogo vise kvantitet nego kvalitet.

Mnogo mnogo bolje se moralo s tim novcem.

Jbg, morali su Deda i Mitar da dobiju po 700k plate + Kuzmić i Lazarević.

Edited by Урош19
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Losmi17 said:

Ja pre svega mislim na Duska.

A i odabir stranaca je diskutabilan, to je mnogo vise kvantitet nego kvalitet.

Mnogo mnogo bolje se moralo s tim novcem.

Odabir stranaca je u poređenju sa odabirom domaćih igrača fenomenalan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Урош19 said:

Na tviteru botovi rade punom parom a do pre 2 utakmice su pisali samo podrška i vreme treneru.

 

Jbg, morali su Deda i Mitar da dobiju po 700k plate + Kuzmić i Lazarević.

Davidovac od 700k je kriminal, sto se tice Luke, on ne moze u isti kos s njim.

Dalibor igra za sicu rekao bih.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Losmi17 said:

Davidovac od 700k je kriminal, sto se tice Luke, on ne moze u isti kos s njim.

Dalibor igra za sicu rekao bih.

Dobro da možda sam malo preterao sa Lukom jer on ipak doprinosi u napadu za razliku od Dede kojeg ćemo čekati za kup i 4 utakmice na kraju abe

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fasper said:

Plavsic je napisao ono sto svi mislimo. Jedina zamerka je sto nije potkacio i Davidovca. 

Ja ne biih govorio o sebi u množini. 

 

Ko se pali na priču o zlim strancima i domaćoj osnovi i ne zaslužuje bolje od Čovića.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Sto je najgore, ja verujem da je Covic apsolutno sokiran ovim porazima i losom igrom. Nemam uopste dilemu da uveliko angazuje svoje botove, razmisljajuci otprilike na sledeci nacin:

 

Ej bre Tea madjiju sam ti doveo bre, Bjelicu MVP-a, Davidovca ti vratio iz Cska, Luku sacuvao, vunderkind Simon ti doleteo iz Cikaga, imas Nedu kumaru majstorcinu, Nejpira superstara, Tobija, Hangu i Gedraitisa si trazio i dobio. Sta jos hoces??

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Урош19 said:

Ja razumem pre da su ljudi padali na to ali sad kad imamo primer u komšiluku skroz mi je nejasno.

Višegodišnja kampanja, uz sadejstvo ovakvih poput Plavišića.

I onda je recimo veći problem Šabaz sinoć, jer nije dao 40 poena (ne sporim da je imao gluposti) nego Davidovac koji je zalutao na parket. Takvima i Mitrović može biti slabo plaćeni najbolji centar. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...