Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ružan poraz ali rano je za bilo kakav rekvijem. Ekipa je selektirana kako je selektirana i neverovatno su smešni predlozi da se dovede novi buljuk igrača. Naprotiv. Situaciju treba raščistiti, iskristalisati 10 igrača koji će se rotirati u EL a ostali treba da ulaze na plus i minus 20. Kao što sam rekao posle Žalgirisa svaki naš visoki nema pojma koju ulogu ima i koliko će igrati. Jednu 5 minuta pa sledeću možda 25. Ne ide tako. 

 

Plejmejkeri su nas danas uništili. Shabazz kriminalan i ajde što ga nije išlo poenterski već što ništa ne organizuje, uopšte ne liči na plejmejkera već na iso strelca kome je zbog konstitucije šut za 3 opcija u 80% situacija. Shabazz je ekstremno talentovan igrač ali isto tako i veoma slab atleta, ne znam ni da li može da zakuca trenutno, nije igrač koji se snalazi na tuču. Šta tek reći za veterančinu Tea, on mora baš da briljira u napadu da bi bio pozitivan faktor, Nedović naspram njega defanzivno izgleda kao Geri Pejton. Ruku na srce, ne verujem da će se mnogo puta dešavati da obojica baš ovoliko podbace.

 

Deda je bedan igrač postao, ja ne znam kad je on poslednji put dao 10 poena, sve neka alibi igra a sigurno nije u međuvremenu postao defanzivna zver u telu 40ogodišnjeg amatera. 

 

Ko bi rekao da će Lazić toliko da nedostaje.

 

Ipak, mislim da je ekipa dovoljno kvalitetna da proba da dobije u Bolonji, nepouzdani smo strašno pa možda se zalomi baš dobar meč. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Mi smo utakmicu izgubili u drugoj cetvrtini kada je posle odlicne prve cetvrtine u jednom trenutku petotka bila Mittovic, Lazarevic, Ilic, tad su nas napunili (iako dmo imali 3 “vrsna” defanzivca. Posle smo smo povratili, nakon izmena, sli je tad bilo poremeceno ko sta igra i zasto su ono koji su pokidali prvu cetvrtinu “kaznjeni”… Razumem da sveko od njih ima ulogu, ali sva trojica da igraju u istoj petorci, to demoralise ostale. Ne znam, bas cudno menjamo i jebiga, konstantnost nula

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

‪Nama je protiv Zalgirisa i veceras utakmicu izgubio trener. Hronicno lose vodjenje u cetvrtim cetvrtinama postaje nepodnosljivo. Drzati Ilica i Lazarevica zajedno u igri je cist kriminal za kosarku i zbog toga se deca ispisuju sa kosarke. Doveo si 10 igraca a igraju ti dva najgora igraca iz prosle sezone, a svi znamo kakav je tim bio lani…‬ Bolomboj najbolji igrac na terenu, odmah ga klupira i zaboravlja… Ako vec neces Tobi da ti igra, daj Kuzmica, makar ce nesto da zagradi, a izdrkavanje na Tobiju postaje nepodnosljivo i malo je reci da mi ide na onu stvar. 
 

A to sta ce biti protiv Virtusa, bice pobeda, ako se bude bolje vodila utakmica, ako bude kao u Litvaniji i veceras, nemamo sta da trazimo. I za kraj, SAMOKRITIKA je sposobnost coveka da bude jos bolji, a Dusko nije samokritican ni najmanje i zato nam se sve ovo ponavlja vec godinu dana koliko je on ovde.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nema sta, potcenio sam Celafutovu druzinu. Vrlo kvalitetna ekipa koja je odigrala odlicnu utakmicu, daleko najbolju od pocetka sezone. Kad su ovako nabrijani, angazovani i odlucni, pa jos dobiju sudjenje kao da se igra u Monaku, vrlo je tesko pobediti ih.

 

Nejpir nas je prodao veceras. Definitivno nije Faku tj. ne spada u kategoriju igraca koji pronadju nacin da budu korisni i kad ih ne sluzi sut. Pritom jos nije sastavio jednu citavu sezonu u evropskoj kosarci, tacno se vidi taj lagani mindset - ako pobedimo u redu, ako izgubimo opet u redu. Super je bio protiv Asvela, ali to bismo dobili i sa njegovom losom partijom. Kad nam je trebalo da povuce u ove dve utakmice, nije ga bilo nigde. Imao je nekih bas lepih asistencija za centre u pripremnom periodu, ne znam gde se to izgubilo, jako slabo organizuje napade. Muci se i da probije, neko je vec primetio da deluje nespremno.

 

Tobi je klasicno mrtvo puvalo, uzasan govor tela jos od zagrevanja, odmah sam rekao drugaru da nema nista od njega veceras. Poprilican promasaj rekao bih, steta sto te pare nisu utrosene na krstenu cetvorku, a Simonovic bi mogao da predje full time na 5.

 

Davidovac je besmislica od igraca bez ikakvog izrazenog kvaliteta, ima on visok iq i dobro cita igru, ali slaba vajda od toga, fizicki je previse limitiran i kosarkaski mediokritetan da bi bio od neke konkretne koristi.

 

Jovic, Topic, two-way bek i startna cetvorka umesto besmislenih potpisa Jaga, Teodosica, Davidovca i Tobija i bio bi ovo mnogo jaci tim. Ali jbg sad, sta je tu je. Problem je sto repati ni iz ovog sto ima ne izvlaci ni blizu maksimuma. Mislim da je bezbedan za sad, ali 1-4 nam ne gine i onda ce mu skakljiv mec protiv Bajerna u verovatno praznjikavoj areni odredjivati sudbinu.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ružan poraz ali rano je za bilo kakav rekvijem. Ekipa je selektirana kako je selektirana i neverovatno su smešni predlozi da se dovede novi buljuk igrača. Naprotiv. Situaciju treba raščistiti, iskristalisati 10 igrača koji će se rotirati u EL a ostali treba da ulaze na plus i minus 20. Kao što sam rekao posle Žalgirisa svaki naš visoki nema pojma koju ulogu ima i koliko će igrati. Jednu 5 minuta pa sledeću možda 25. Ne ide tako. 

 

Plejmejkeri su nas danas uništili. Shabazz kriminalan i ajde što ga nije išlo poenterski već što ništa ne organizuje, uopšte ne liči na plejmejkera već na iso strelca kome je zbog konstitucije šut za 3 opcija u 80% situacija. Shabazz je ekstremno talentovan igrač ali isto tako i veoma slab atleta, ne znam ni da li može da zakuca trenutno, nije igrač koji se snalazi na tuču. Šta tek reći za veterančinu Tea, on mora baš da briljira u napadu da bi bio pozitivan faktor, Nedović naspram njega defanzivno izgleda kao Geri Pejton. Ruku na srce, ne verujem da će se mnogo puta dešavati da obojica baš ovoliko podbace.

 

Deda je bedan igrač postao, ja ne znam kad je on poslednji put dao 10 poena, sve neka alibi igra a sigurno nije u međuvremenu postao defanzivna zver u telu 40ogodišnjeg amatera. 

 

Ko bi rekao da će Lazić toliko da nedostaje.

 

Ipak, mislim da je ekipa dovoljno kvalitetna da proba da dobije u Bolonji, nepouzdani smo strašno pa možda se zalomi baš dobar meč. 

 

To je sustina, pisao sam nesto slicno.

Malo razjasniti uloge/minutaze, suziti roster sa onima koji mogu da daju nesto i manje eksperimentisanja/rotiranja.

Kakva crna doselekcija, treba prvo da se rascisti ovaj hrpa igraca koji nicemu ne sluze.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wake in Fright said:

Nijesam optimista za gostovanje u Bolonji. Virtus je kvalitetan i individualno i timski. Pogotovo su jaki u reketu, a mi tu najslabiji. 

Gledao sam ih 2x, bas su atleticni, vrlo verovatno je da ce nas slomiti u finisu.

Link to comment
Share on other sites

Nije problem izgubiti od ovakvog protivnika, jbg. Sve vreme je bio egal, dobra utakmica, na kraju nas je kostalo sto Nejpir nije mogao da se sastavi u kljucnim momentima. On treba da bude broj 1 igrac, za sada to nije, ali mislim da ga vredi cekati.


Nesto veci broj sutnutih trojki ne treba da cudi jer smo za razliku od svih prethodnih sezona u tom segmentu mnogo bolji, bar na papiru. Dosta igraca imamo kojima je sut za 3p primarna opcija. Ne svidja mi se to bas, ali tako je kako je.

 

Dusku kritika za vadjenje Bolomboja iz igre, bas uzasan potez. Okej trebao mu je predah, ali vadis najboljeg igraca na 5 min do kraja i vise ga ni ne vracas u igru, a utakmica se lomi.

 

Velika steta sto Lazic nije igrao i cuvao Dzejmsa. Ubacio bi on mozda isto tih 18 poena, ali bi sigurno bio nervozniji i promasio koji sut vise. Ovako imam osecaj da nas je odradio sa 50% snage.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moj "general posle bitke" tejk na ovu utakmicu:

 

- Odluka da se udje u utakmicu bez Jaga, a da budu u ekipi i Lazarevic i Ilic (a Lazic valjda jos vuce povredu) je najpre delovala OK s obzirom da je Simonovic opet rano usao u problem sa faulovima. Medjutim, onakav raspad PG dela tima, tesko da smo mogli da ocekujemo, Jago bi sigurno bio koristan da je bio u ekipi. 

- Sabaz nas je prodao, izmedju ostalih. Ali posebno bih istakao njega jer je on taj koji treba da vodi i prelomi ovakve utakmice. Sa tribina se mogu videti neki detalji koje ne mozete videti u prenosu, a to je bas los "govor tela", ne samo u igri gde je cesto prilcno "mlitavo" vodio loptu, koja mu zapinje, ispada mu, saplice se, nego i u mrtvom vremenu gde kao da nije bio prisutan ili kao da se nije osecao dobro. Dodatno, gubio se u odbrani, kod preuzimanja, bila je jedna situacija gde pola napada Monaka ne moze da "pronadje" svog igraca na terenu. I mislim da smo tada primili otvorenu trojku. Bas bas lose izdanje. Nadam se da je zdravstveno dobro. S druge strane, Teo se podjednako raspao ali od njega i ocekujemo neki minus u odbrani koje se kompenzuje necim u napadu, ali Sabaz je uspeo da bude minus u oba pravca. Jago bi dobro dosao ali nije bio u ekipi. Tako da nas je Teo prodao u napadu, a Sabaz u oba smera. 

- Gidra je super poceo, licilo je na Asvel a onda propao, nestao. Posle veoma dobre 1/4 koju je skoro celu odigrao, igrao je jos po 5+10+5min a skoro da ga nismo videli. Uzeo je manje suteva u te tri cetvrtine nego u celoj prvoj, i sa losim procentima. Posle te pocetne 4 trojke, naredne 4 je promasio. 

- Neda je odigrao jos jednu veoma dobru partiju. Sve pohvale za pametniju igru i borbenost, neka ga samo sluzi zdravlje, takav nam treba. Bez sujete, ima neku drugaciju ulogu u odnosu na prethodnu sezonu i to izgleda dobro. Cak je doprineo i u kreaciji kad vec nisu Sabaz i Teo, pa je imao cak 6 asistencija bez izgubljene lopte! Uz odlicne procente suta tipa "pakao", pametan izbor kada se sutira a kada ide na ulaz, bio je nas najkorisniji igrac. Nedo, samo nastavi tako, molim te!

- Bolomboy, koga sam osporavao na pocetku sezone jer mi je izgledao da niti smrdi niti mirise, je veceras bio bas bas dobar. Za drugog centra, odlican! S druge strane, Tobey koji je trebao biti prvi centar je odigrao jos jednu ocajnu partiju. Osim dve utakmice u ABA ligi, ovo sto sada igra je uzasno. Bas nam nedostaje poena iz reketa i ocekuje se da ih treci centar, Luka, donese. E jbg onda... moze jednom u 10 utakmica. Ne moze. Luka 18min u EL, 13min u ABA, a trebalo bi obrnuto pa i manje u EL. Simonovic, kao jos jedan od visokih ima potencijal, bice koristan, ali pravi veoma glupe faulove. 

- Hanga se nekako utopio u sivilo ekipe veceras, a o ostatku ekipe ne bih posebno trosio reci, Ilic je bio nepotreban ocigledno (opet, bolje Jaga da smo imali na klupi), Lazarevic opet nikakav ucinak u napadu osim borbenosti, a DeDa iako nije blistao bio je nas igrac sa najvecim +/- od cak +10, potrefilo se. 

- Coach Dusko, stvarno nekada ubija sa tim rotacijama i mnogo podseca na Pesica kad "zaboravlja" igrace na klupi, pa je sada Bolomboj kao najkorisniji visoki igrac dobio klupu na racun Mitrovica, kako coach kaze "smatrao sam da je bolje da igra Luka jer je odmorniji". Luka je izasao na polovini 2/4 nakon 2+5min igre i onda hladan usao da resava utakmicu u poslednjih 5min? Ma bravo...  Opet, menjati trenera posle 3+3 utakmica i 3/0 i 1/2 u pobedama je glupo - najpre jer i nemas neke posebne trenerske opcije, a i da imas taj covek treba da dodje na tudji tim, koji nije selektirao i da bude bolji? Moze to, kad je prethodnik trener tipa Jovanovica a da dovedes trenera tipa Duska uz jedno bitno pojacanje (Vildoza) - to je onda jasan upgrade. Svkako, i dalje nisam za smenu, koje su opcije - Radonjic, Scariolo, Trinkijeri? Ne vidim da bi uradili bolji posao sa tudjim timom. Samo neka smanji aroganciju, prema svima, ako je ima i prema igracima, i da se radi, radi, radi, samo tako moze da se dobije nesto. Ako i dodje do 4/1 i 1/4 rezultata u oba takmicenja krajem ovog meseca, i ako su to ovakvi porazi a ne tipa na jednu loptu, onda mozemo da vidimo koje su nam opcije. Jer ni tada ne bi bilo kasno za takav potez. Sada nikako. Prerano je. 

- Sudije - moram i njih da pomenem, ovako totalno subjektivno i bez komfora gledanja snimaka na ekranu (osim ono malo u hali sto pohvatam), rekao bih da je bilo prilicno lose (generalno) a slomilo se uglavnom na nama. Jbg. Nije alibi, morali smo mi bolje. 

- Publika - solidna, na momente odlicna bas kada su sudije brljale ali slabo u poslednjih 5min kad je Monako preuzeo vodjstvo. Kao da ni vecina hale nije verovala da ovo mozemo da dobijemo. Kop po obicaju bez mnogo osecaja za tok utakmice. Poseta je bila slicna kao i protiv Asvela, takav mi je utisak, mozda neka stotina ljudi, do hiljadu manje. 

 

 

 

Jbg, sada treba izvaditi stvar na gostovanju u Bolonji da bi sa kakvom-takvom pozitivnom atmosferom gostovali komsijama 2x. (FMP necu ni da pominjem). 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Steta jos jednom za Sengeliju i poziciju 4... Nemamo prvu opciju na 4 a toliko visokih.

Moram pohvaliti Nedovica, odlicno i pametno igra ove sezone u oba pravca, ne forsira uopste...

Idemo dalje, sledeca je Bolonja nova tekma nova sansa, jedva cekam tekmu.

Uzivajte u ovoj sezoni... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Doveden letos Jago, ovde hajp kako je to kradja veka, odlican potez i znak da klub radi vrhunski posao.

Doveden Teo, kao da je dosao Teo sa 27, a ne 37 god.

Ogromna podrska i opravdanje potpisivanje Kuzmica, Mitorvica, Dede, Lazarevica...ostanak Ilica.

Pri tome se uopste nije brinulo o novcu koji dobijaju Deda i Mitrovic.

Na kraju dolazi Bjelica i odlazi pre nego je i stigao da se izuje. I to dovodjenje je ovde podrzano.

I sad cemo kriviti igrace? One koji je dovodio Dusko, a koji ne zna sta da radi sa njima?

Sa 16 igraca, pd kojih je upotrebljivo 8! Bez 4 i 2?

Ne brate, ja necu kriviti ni Lazarevica ni Mitrovica, jer nisu oni sebi pisali ugovore, ne placaju oni sebi sto igraju, niti odredjuju minutazu.

Onaj ko je sve to okupio, morace da trpi  makar kritike, i dobro je da se ostatak javnosti probudio.

Vise uzivo ne poznajem nikoga ko veruje u Duska. Istina je da smo slupali nikad vece pare od kad je on tu, da nismo dobili apsolutno nista, i bila bi steta da ostane i jedan dan jos, jer tvrdim da sa ovim timom uz dovodjenje 2 igraca i odstanjivanjem njih 5, moze da se izvuce sezona.

Znam da ce cuvari vatre da se smeju, ja se samo nadam da se nisu smejali proslog petka, sinoc...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Wake in Fright said:

Sve ti likovi bi bili manji problem da je dovedena jedna dobra četvorka. Ja i dalje mislim da uz određenu doselekciju ima nade za ovaj roster. Mora da se juri četvorka, dobre partije Simonovića i Davidovca mogu biti samo incident. 

 

Pa da, daj jos igraca, ali svi ovi iskusni da ostanu (osim Yaga dos Santosa svi ostali igraci su igrali u NBA ili EL), mnogo je meceva, neka njih na tribinama.

 

Uzmimo minutazu protiv Monaca po pozicijama:

 

1: Napier 22, Teodosic 18 - ovde i nema toliko problema samo zato sto je dos Santos na dnu klupe ili na tribinama, sa njim u igri dolazis do toga da ti jedan od plejmejkera igra samo jednu cetvrtinu.

2: Nedovic 25, Hanga 15 - kuka se za novim bekom sto bi ili smanjilo minutazu Nedovica (koji bi tako bio "isecen" iz igre i imao mnogo slabiji ucinak) ili pomerilo Hangu iskljucivo na poziciju 3.

3: Hanga 10, Giedraitis 30 - isto kao i za 2, Giedraitis ima takav ucinak jer mnogo igra, sa seckanjem i njemu opada ucinak.

 

4: Davidovac 22, Simonovic 11, Lazarevic 6, Ilic 1 - OK, dodje cetvorka, dobije 20+ minuta i sta onda sa Davidovcem i Simonovicem, da se bore za 15 minuta sa sve Lazarevicem i Ilicem u timu? Kakav ucinak ocekivati od njih?

5: Tobey 12, Bolomboy 15, Mitrovic 13 - i ovde je isto guzva, minutaza lepo rasporedjena, ali zato Tobey nema nikakav ucinak vec drugi mec zaredom (Asvel ni ne racunam u ozbiljan mec).

 

Sustina je imati sto vise polivalentnih igraca koji mogu da pokriju vise pozicija, ali da na svakoj poziciji postoje samo primaran igrac, njegova prva zamena i druga zamena koja ne moze da igra na ovom nivou. Pa jedan Olympiacos, finalista EL ima samo Milutinova, Sikmu, Petersa i Falla na 4 i 5 (+Tanoulis koji je losiji igrac od Ilica i to mnogo), ali zato su u KKCZ tu i Tobey i Bolomboy i Simonovic i Mitrovic i Davidovac i jos pomazu Ilic, Lazarevic i Kuzmic. Dakle, petorica igraca na cetvoricu Olympiacosovih, a na kraju klupe i tribinama trojica na Tanoulisa u Olympiacosu.

 

A ta genijalna resenja kako samo treba skloniti igraca na klupu ili mu dati pet minuta - pa nece on za pet minuta vise da se trudi, zasto bi? Poneki ulazak sa klupe i povremeno bivstvovanje u 12 ce prihvatiti ili junior (igrac do 20, 21 godinu, ne maloletna lica) ili igrac koji je kasno otkriven i ovo mu je prvi veliki izazov u karijeri ili penzioner kojeg bas briga kako ce da izgleda na terenu. E pa, Crvena zvezda je odlucila da penzionere i neambiciozne igrace (Bjelica ranije, Kuzmic, Lazic, Lazarevic...) drzi na kraju klupe i na tribinama samo da ne bi bilo slucajno problema sa manjkom igraca zbog povreda, zato sada Tobey i izgleda kako izgleda.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Par mojih crtica iz Arene...

Od starta se videlo da "teško" igramo, vrlo brzo prospemo mukom stečenu prednost, prelako su nam se vraćali sa +5, +7, +9.

 

Igrali smo premekano, oni muški u meso, kao da su oni domaćini i da oni nameću sudijski kriterijum. U ovom delu mislim da je nedostajao Lazić, da se pobije sa njima i nametne celoj našoj ekipi taj ratnički duh.

 

Duško je imao nekoliko bagova i "sporih" odluka, ne znam zašto se ne vrti više p&r Teo-Tobi, lepo je to počelo u Laktašima. Možda zbog kvaliteta protivnika🙃

Šabazz je uticao definitivno na naš poraz, sa ona dva promašena ulaza(TO i promašen zicer), ali on je taj igrač koji i treba da bude tu i rešava u takvim momentima, nekad će biti heroj nekad ne, bila je zamerka Dušku što u Kaunasu nije bio na terenu na kraju 4/4, evo sad je bio...

Teo nije imao neki učinak, ali je spajao Bolomboja sa košem(2-3puta), kad nije mogao da se izmisli koš, zatim je uzimao šuteve kad niko nije smeo/hteo. I promašio ih jbg. Kad ti 2 glavna igrača i organizatora odigraju tako-onda to ovako mučno izgleda.

 

Jeste da nešto ne štima u ekipi, jeste da je Duško za to najodgovorniji i ima materijala za kritiku, ali takođe i sam je start sezone-može se dosta toga ispraviti. Da li skraćenom rotacijom, da li doselekcijom ili nešto treće to ćemo videti u narednim danima/nedeljama?

Jedan trijumf sledećeg četvrtka u punoj Areni(neprijateljski nastrojenih navijača) može da okrene momentum i feeling potpuno, tako da bi ja sačekao sa "teranjem" Duška.

Ali najprimitivnije vređanje i pljuvačina našeg trenera (i pojedinih igrača)zaslužuje poseban osvrt moderacije na ovom forumu, a pošto sam video/čuo i par likova u samoj Areni koji su besomučno i sramno psovali Duška, čak i za najbanalnije promašaje bilo kog našeg igrača, tačno čovek da se zapita da li je moguće da sa ovim (ne)ljudima delim ista osećanja i ljubav prema istom klubu i bojama. Društveni fenomen koji u suštini pokazuje gde smo na lestvici(na samom dnu) vrednosnih i civilizacijskih normi u 21.veku.

 

I da se razumemo nisam nikakav čuvar vatre, niti Ivanovića niti Čovića(taman posla), ali dok je DI trener voljenog kluba, od mene će UVEK dobiti maksimalnu i bezrezervnu podršku, a uvrede, psovke i slične banalne prozivke NIKAD. I ne važi to samo za Duška, važilo je i za Vladu Jo, Alimpija, Uvalina, Karadžu isto koliko i za Deja ili Duška, kao i svakog igrača koji izgara za naš dres i klub.

 

I da, biće bolje-siguran sam!

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mogli smo da imamo i 0-3 ali da imamo nekakvu igru a ne da se ispucavamo za 3 i obe utakmice gubimo na identican nacin a na taj isti nacin smo prosle sezone izgubili dosta utakmica. 

 

Jago protiv Zalgirisa na strani apsolutno nije imao sta da trazi ni na klupi Lazarevic je mogao da udje da cuva njihove 4-e i pobije se. Umesto toga Lazarevic igra protiv Monaka gde nema sta da trazi ni  na klupi a Jago koji je mozda mogao da proba jer ovi nisu bas toliko  cvrsti, ne sedi ni na klupi. Uzas, haos. To su problemi a nisu problem 2 poraza. 

 

 

Ova ekipa sa Duškom ce igrati jako lepu košarku, kad više ne bude bitno, Baskonia stajl, sqmo da nema pritiska. 

 

I da, jos pre 2 sezone sam rekao, Davidovac nije uspesno cuvao Ledeja jer je Davidovac  neki super odbrambeni igrac vec je Radonja trener koji zna kako da neutralise protivnicke igrace pa bi uspeo  i od mene da napravi igraca koji bi sacuvao Ledeja. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Kljucno je vreme. Mislim da treneru treba dati sansu i sacekati ga, ipak je ovo potpuno drugaciji tim nego prosle godine. Ima puno novih igraca u timu, razlicitih mentaliteta, treba to sve uklopiti. Zato i igramo ovako u Evropi, a i na ovdasnjim terenima ume da bude gusto, kao sto smo videli. Trener je dokazan, osvajao je titule, imao rezultate u Evropi. Znaci, stvarno mislim da bi Baraku Baharu trebalo dati jos malo vremena. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Na kecu gde smo svi bili ubedjeni da smo mnogo jaki izgledamo uzasno. Teo ume ali ne moze, godine cine svoje. Sabaz....On se ne ponasa uopste kao plej, kao da silom igra to. Brazilac? Pa koji kurac su ga doveli ako nike u stanju ni da prevede loptu protiv ovakvih ekipa.

Nama bi odlicno legao Nejt Volters. Ne znam koliko košta, ali umesto Jaga i bacanja para za kamaru igraca mogao se dovesti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...