Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Gledam neku sliku komšija iz Arene sve tribine i svi skoro do terena. Znači do nas je. Ajde da vidimo sutra protiv Monaka da li će opet da skrate tribine sa svih strana. A kako ide prodaja skratiće je opet. Baš ružno izgleda onako skraćeno. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Gledam neku sliku komšija iz Arene sve tribine i svi skoro do terena. Znači do nas je. Ajde da vidimo sutra protiv Monaka da li će opet da skrate tribine sa svih strana. A kako ide prodaja skratiće je opet. Baš ružno izgleda onako skraćeno. 
Puštena su i prva tri reda u prodaju9559059affa29d4df517a32532b2b7f6.jpg

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Ja sam jos mislima u Litvaniji i prosloj nedelji... Nadam se da su momci preboleli Kaunas. Nego, Duskov poraz (i sto je to problem reci?), mada mu je Sabaz pomagao, a vala i Rokas. Od startne petorke, preko raspodele minuta centarske linije, do petorke koja je zatvarala. Ok, bekove smo im lepo zaustavili uglavnom, ali primili smo boga oca od njihovih misicavih momaka. Mrzim kad nas nadjacaju, a ovi to cesto urade... Od njihovih - Hejsu skidam kapu, skocko. Od nasih - bravo Mitre. Al jebes ekipu gde je Mitar najbolji. Nedovic mnogo smisleniji nego u vecem delu prosle sezone. Ko se Tea lati, od Tea i pogine (ako ima potrebe da izadje iz uloge back up pleja za 15min).

 

Btw, onu baljezgariju od clanka u Danasu nisam prokomentarisao - clanak je toliko tendenciozan da sam skloniji tome da je narucen nego cisto senzacionalisticki. Ruzno, svakako.

 

Pricu oko Bjelice jos nisam spreman da komentarisem.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam dosta optimističan posle do sada viđenog.
Malo mora motor još da se razradi, pre svega mislim da je prerano došao Kaunas (koji je ozbiljno i tvrdo gostovanje i za najozbiljnije evroligaše), i pre svih za Šabaza. Kroz utakmice bi trebalo da mu se popravi i izoštri fokus i da bude britka sablja. Sviđa mi se Nedović ove sezone, svedeniji je, strpljiviji, pametniji, solidan i u odbrani.. Teo ima još magije. Hanga će biti sve bolji, kao i Tobi. Simon i Jago bojažljivi bez potrebe, samo neka cepaju..
Ajmo sutra po 2:1!

  • Like 8
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Pitanje za Cigane:
Uskoro nam idu dva derbija u nekoliko dana, u EL i ABA, gde gostujemo u oba...i da možete da izaberete samo jednu pobedu, koja bi to bila? 

Iskreno ja bih pobedu u Aba ligi jer bi to značilo da gotovo sigurno imamo prednost domaćeg terena.

Prošle godine smo ih dobili u gostima u EL i imali malo bolji skor pa su nas oni pretekli.

Edited by Bruda
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Pitanje za Cigane:
Uskoro nam idu dva derbija u nekoliko dana, u EL i ABA, gde gostujemo u oba...i da možete da izaberete samo jednu pobedu, koja bi to bila? 

EL, ABA više nije zanimljiva ni nama ni njima ... sad se o licencama razmišlja.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Pitanje za Cigane:
Uskoro nam idu dva derbija u nekoliko dana, u EL i ABA, gde gostujemo u oba...i da možete da izaberete samo jednu pobedu, koja bi to bila? 

EL definitivno.

ABA se takoreći rekreativno igra ove godine, kada će veciti 99% biti učesnici EL i sledece sezone...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Pitanje za Cigane:
Uskoro nam idu dva derbija u nekoliko dana, u EL i ABA, gde gostujemo u oba...i da možete da izaberete samo jednu pobedu, koja bi to bila? 

ABA. U EL je Partizan samo jedan od brojnih rivala, u ABA jedini konkurent za titulu. A i ABA plejof se igra na kraju sezone, mnogo je lepše završiti sezonu pobedom i titulom, bez obzira na plasman u EL.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Pitanje za Cigane:
Uskoro nam idu dva derbija u nekoliko dana, u EL i ABA, gde gostujemo u oba...i da možete da izaberete samo jednu pobedu, koja bi to bila? 

Ja ne mogu da se opredelim. Obe pobede su mi drage. Ko deca su mi. Ne bih da izgubimo ni jednu. 🤣

  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nezgodno je što je Monako izgubio dve i biće pod naponom da dobije.. A nije loš tim.
Ali nisu izgubili obično od Virtusa, nego su odvaljeni kući.
Ne deluje mi da Saša dobro reaguje pod pritiskom ili mi je još u malom mozgu onaj naš raspad protiv Himkija. U svakom slučaju je prvi pik za smenu u EL, možda i nezasluženo, nema nikakav kredit.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Pitanje za Cigane:
Uskoro nam idu dva derbija u nekoliko dana, u EL i ABA, gde gostujemo u oba...i da možete da izaberete samo jednu pobedu, koja bi to bila? 

 

Gostujuca pobeda u ligaskom derbiju ima vecu tezinu, bila bi zlata vredna u trci za pol poziciju, ali zna se sta je ABA derbi - tendenciozno sudjeni polugledljivi svinjac, gde gost ima mizerne sanse ako ne odigra savrsenu utakmicu. EL derbi je vec spektakl, samo se nadam da ovaj neocekivani upliv aba sudija u EL meceve vecitih to nece pokvariti, tj. da su dovoljno pametni da ih ne delegiraju za te utakmice.

 

Btw, evo moje procentualne procene nasih sansi u narednih 5 meceva:

 

Monako 65%

Virtus 35%

FMP 97%

Partizan u EL 30%

Partizan u ABA 5%

 

Potpisujem odmah da uzmemo 3 od 5 :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Geronimo said:

Ja sam jos mislima u Litvaniji i prosloj nedelji... Nadam se da su momci preboleli Kaunas. Nego, Duskov poraz (i sto je to problem reci?), mada mu je Sabaz pomagao, a vala i Rokas. Od startne petorke, preko raspodele minuta centarske linije, do petorke koja je zatvarala. Ok, bekove smo im lepo zaustavili uglavnom, ali primili smo boga oca od njihovih misicavih momaka. Mrzim kad nas nadjacaju, a ovi to cesto urade... Od njihovih - Hejsu skidam kapu, skocko. Od nasih - bravo Mitre. Al jebes ekipu gde je Mitar najbolji. Nedovic mnogo smisleniji nego u vecem delu prosle sezone. Ko se Tea lati, od Tea i pogine (ako ima potrebe da izadje iz uloge back up pleja za 15min).

 

Btw, onu baljezgariju od clanka u Danasu nisam prokomentarisao - clanak je toliko tendenciozan da sam skloniji tome da je narucen nego cisto senzacionalisticki. Ruzno, svakako.

 

Pricu oko Bjelice jos nisam spreman da komentarisem.

 

- osvetio nas facu, naše dete (jer je nizak), nema šta da brineš

- malko je bezveze sad taj narativ da smo od teokratije poginuli, čovek otprilike promašio onaj midrange iz ugla, kod prodate bilo već gotovo. svaka čast mitru ali zna se ko nas je vratio iz lošeg starta i odigrao tekmu u kontinuitetu dobro

- juče vidim bjelicu na ulici, ide pravo prema meni, gledam ga ali njegov stone-cold pogled me natera da ga skrenem u stranu bez razmišljanja. mnogo visok čovek 😐

 

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...