Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

7 minutes ago, leki bg said:

Taj sam samo nasao i ja. Moze da bude vise stetocina na premijeri, verujem da ce doci u Bgd da se vidi sa Sabazom.

Lazic neki update? Da James ne poludi..Okobo, kao i vecina sa SP, prilicno skromno poceo sezonu.

Ne znam za Lazu. Svakako nas James sam ne moze dobiti tako da je pozeljno pustiti ga da se ispicava a zaustaviti druge. Ne smijemo dopustiti da se ostali razmasu. 

 

Treba jakim tempom i uz pomoc publike nagaziti od starta u fullu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sector said:

 

Nisu oni ni za poređenje sa Asvelom. To je isti tim koji je igrao F4 prošle sezone, minus povrijeđeni Loyd. 

 

Kemba je nebitan, čovjek još nije ni debitovao. 

Defintivno, bez Lojda i Kembe, jesu za pordjenje.

Asvel je, na papiru, uz Timija i zdravog Zofrija, nekad legit NBA igraca Majka Skota, jaci nego prosle sezone, ali su i drugi jaci nego prosle.

Za Monako mislim sto i prosle godine: ako 1 iz tria Lojd-Dzejms-Okobo ne igra, oni mogu da imaju problem i u francuskom sampionatu. Dodali su Kembu spolja, jos uvek ne igra, i dalje im je prevelika disproporcija kvaliteta unutra (opet pitanje ko ce i tu prekosutra biti spreman, Jaiteh izgleda ne) i spolja. Kad nema Lojda, a Okobo jos uvek nije na visini, ne smatram ih bitno opasnijim od Asvela.

Ono sto je Sale napravio prosle godine sa Monakom je cudo.

 

Naravno, ovo je sve na papiru...i Valensija nije jaca od Fenera, pa je proslo kolo proslo kako je proslo.

Edited by leki bg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, bosMan_jr said:

Mora ovde da se napise, palim Arenu bezveze i Topic resava tekmu sa 2 solo prodora i trojkom sa 7.5m. Bas muski. Ja mislim da je odlican potez sto je u Megi, vidimo sa Jagom koliko je tu mesta kod nas ostalo.

 

Dovoljno mu je pola sezone i nek se vraca. 😄 

 

Da Jago dobije malo minuta u Megi 🙂 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bosMan_jr said:

Mora ovde da se napise, palim Arenu bezveze i Topic resava tekmu sa 2 solo prodora i trojkom sa 7.5m. Bas muski. Ja mislim da je odlican potez sto je u Megi, vidimo sa Jagom koliko je tu mesta kod nas ostalo.

Naravno, odlican potez odlazak u Megu. U Zvezdi bi ulazio povremeno i to kad udje max 10-15 min protiv nekih Aba ligasa. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Kooineeperk said:

 

Dovoljno mu je pola sezone i nek se vraca. 😄 

 

Da Jago dobije malo minuta u Megi 🙂 

Kad je ono prelazni rok u Abi, između zadnjeg kola prvog dela i starta drugog. I ja bih ozbiljno razmotrio tu mogućnost i dao mu pregršt minuta u Abi u kojoj ćemo u najboljem primeru imati 3 do 4 ozbiljna meča. . Na uštrb Tea kojemu će ionako prijati svako toliko night off. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...