Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ja ne vidim kako možemo dobiti bez Jaga. Partizan bi trebao baš da se raspadne a mi da ubacimo belu tehniku što će jako teško da se desi. Očekujem da će da grizu sada, a plaši me i da će naš pristup biti lako ćemo, imamo majstoricu kući. Samo u toj majstorici ništa lakše neće biti ako Jago ne bude igrao.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
17 minutes ago, Knipex said:

Ja ne vidim kako možemo dobiti bez Jaga. Partizan bi trebao baš da se raspadne a mi da ubacimo belu tehniku što će jako teško da se desi. Očekujem da će da grizu sada, a plaši me i da će naš pristup biti lako ćemo, imamo majstoricu kući. Samo u toj majstorici ništa lakše neće biti ako Jago ne bude igrao.

Ja ocekujem 15 razlike za Partizan, cak i ako Nedovic bude igrao. Bice tesko izvuci seriju ovako osakaceni, iako se vidi zelja i sinergija kod igraca

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobro, ne može se uvek ni pobedjivati, ne igramo sa kk crnokosa, I ovo do sada što je urađeno u međusobnim duelima prevazilazi očekivanja.

Da smo kompletni sa Yagom i Nedovicem, verujem da bi ovo izvukli.

Ako moze Bolomboj da pomogne koliko toliko , druga bi priča bila. 

Lazarević  i Ilić su igrali preko 20 minuta, sa njima dobiti je pravo čudo. Ilić se na kraju svojski potrudio da zakuva i preda pobedu. Mitrovic takodje. Skidaju mu loptu sa glave,  maši slobodna bacanja. 

Dok je Yago bio tu , mi smo vodili i do 10 razlike, čim je on ostao van terena , potop. Pojedinci su se svojski potrudili da predaju pobedu protivniku, ali nekim čudom pobedismo.

Tako da generalno sutra ne očekujem pobedu. Tim je i onako osakacen povredama, gde su pojedinci i roviti.

 

Kada se ovo završi pobeda će biti ako se rešimo pojedinih igrača koji nemaju nikakve veze sa kosarkom . Lazarević,Ilic, Mitrovic, Smart, Gilespi,Toby...Bilo koji da ostane od ove ekipe biće minus.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

E moj druze, Mitrovic nema veze sa kosarkom.. sta ti gledas...

I da dodam, svaki igrac moze dati i dao je nekakav doprinos. Nikada igraca ne treba opljunuti, ima onih sto su ga doveli i smestili u Zvezdu, pa na njih baci kamen.

Edited by Manoly
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
8 hours ago, Manoly said:

E moj druze, Mitrovic nema veze sa kosarkom.. sta ti gledas...

I da dodam, svaki igrac moze dati i dao je nekakav doprinos. Nikada igraca ne treba opljunuti, ima onih sto su ga doveli i smestili u Zvezdu, pa na njih baci kamen.

Po toj logici i Lazarevic ima veze sa losarkom , moze da se navede kako "igra dobru odbranu" a realnost je da kao i Mitrovic ne može da igra na ovom nivou koji je potreban zvezdi za rezultate , prvenstveno u Euroligi.

Momak koji igra centra, koji skok ne može da uhvati, kome skidaju loptu sa glave , koji ne može polu distancu da pogodi, slobodna bacanja, sa mehaničkim šuta koju stalno menja, nema sta da traži u Euroligi. 

 

Edited by No name
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

1: Teodosic

2/3/4: Gedraitis, Lazic, Lazarevic

4/5: Tompkins, Ilic

5: Mitrovic

1/2/3/4/5: Deda

 

Znaci ovo nam je verovatno roster za veceras. Kada se pogleda da protivnik moze da igra sa npr petorkom Avramovic-Panter-Andjusic-Ponitka-Ledej + Smit, Trifunovic i Smailagic, zaista deluje nerealno da mozemo da dobijemo utakmicu, pogotovo na gostujucem terenu. Naravno, zasluzili su momci da verujemo u njih i u ovakvom sastavu, ali opet...

 

Mnogo bi nam znacio spreman Nedovic na 1/2, ali on i kada je spreman pitanje da li moze da odigra 30-35 minuta koliko nam je sada potrebno. Mislim da je mali Kostic u ovakvoj situaciji moranje, a ne eksperiment. Pa sve i da tih 5-10 minuta koliko bi dobio ne odigra nista, makar ce da odmori nekoga ako nista drugo. 

 

Bas steta za povrede Bolomboja, Nedovica i Yaga. Siguran sam da bi veceras ponovo protutnjali kroz Arenu da ih imamo na raspolaganju. 

 

I da, nadam se da nece biti novih povreda danas. Da docekamo majstoricu u ovom sastavu + Nedovic pa da probamo da osvojimo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Teodosić neće izdržati pritisak ovakvog duela i underdoga kojeg pljačkaju gilipteri.

Znamo na šta to liči kada kuronja krene da rešava situaciju u pauzama umesto da se sabere i to reši na teži ali jedini pravi način...

...talentom, svojim uticajem na igru i fokusom.

 

Serbistan majkumu...prerasti ga više.

 

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zavisice u velikoj meri i od kriterijuma sudjenja. Ako bude kao u ponedeljak, i krenu sa onim nepostojecim faulovima, nema mi tu sta da trazimo. I naravno od suta, i naseg i njihovog, ako to nekog prokenja, u ovakvoj rovovskoj borbi, bice presudno. Nadam se jos da ovi sto su koliko toliko zdravi, ce se i pojaviti glavom u utakmici. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Jako je bitno da se Mitrovic sacuva od faulova. Proslu utakmicu su mu svirane dve licne u prva dva minuta. Mozemo diskutovati da li je opravdana odluka sudija, ali on mora biti svestan da jedva cekaju da mu sviraju faul. U ovakvom rosteru on nam je posle Teodosica najkreativnija opcija u napadu i moramo ga sto vise imati na raspolaganju i koristiti. Bice perioda igre i bez Tea na parketu, pa ce i tu morati sve na Mitra da ide jer ne vidim sta drugo mozemo da odigramo. Bukvalno nam se sve svodi na Tea, Mitra, te Dedu i Gidru koji su ispodprosecni ball handleri. Zato sto vise spustati na niski post da rasteretimo spoljnu liniju od kreacije napada.

Edited by СтелаРоса
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

1: Teodosic

2/3/4: Gedraitis, Lazic, Lazarevic

4/5: Tompkins, Ilic

5: Mitrovic

1/2/3/4/5: Deda

 

Znaci ovo nam je verovatno roster za veceras. Kada se pogleda da protivnik moze da igra sa npr petorkom Avramovic-Panter-Andjusic-Ponitka-Ledej + Smit, Trifunovic i Smailagic, zaista deluje nerealno da mozemo da dobijemo utakmicu, pogotovo na gostujucem terenu. Naravno, zasluzili su momci da verujemo u njih i u ovakvom sastavu, ali opet...

 

Mnogo bi nam znacio spreman Nedovic na 1/2, ali on i kada je spreman pitanje da li moze da odigra 30-35 minuta koliko nam je sada potrebno. Mislim da je mali Kostic u ovakvoj situaciji moranje, a ne eksperiment. Pa sve i da tih 5-10 minuta koliko bi dobio ne odigra nista, makar ce da odmori nekoga ako nista drugo. 

 

Bas steta za povrede Bolomboja, Nedovica i Yaga. Siguran sam da bi veceras ponovo protutnjali kroz Arenu da ih imamo na raspolaganju. 

 

I da, nadam se da nece biti novih povreda danas. Da docekamo majstoricu u ovom sastavu + Nedovic pa da probamo da osvojimo.

 

Igra Nedovic.

  • Like 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, СтелаРоса said:

Mislim da Teca uziva u ovim danima koji su mu mozda i najlepsi u njegovoj 55-godisnjoj kosarkaskoj karijeri. Ne moze da sakrije zadovoljstvo.

Na preview ovog snimka pre puštanja je nasmejan 😎

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gazda malo vežba, da ostane u formi...

 

Možda i najjači komentar ispod nekog teksta, kad je kod komšiluka raspad doživeo kulminaciju pa Kaboklo zapalio - Ovo više ni Čoviću nije zanimljivo :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

Doslo Tecinih 5 minuta. Steta sto ovako nije bio glasan posle -45.

Ajde Done, nemoj da si na kraj srca i Dalas je izgubio 49 razlike u poslednjem kolu pred PO pa veceras igra finale NBA lige. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, pilif88 said:

Ajde Done, nemoj da si na kraj srca i Dalas je izgubio 49 razlike u poslednjem kolu pred PO pa veceras igra finale NBA lige. 

Moram te razočarati ali ne igraju večeras nego četvrtak na petak

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, božija noga said:

Ne može robotičar bez da presavije tabak i ožeže neko saopštenje. 😬

 

 

Neka i treba, umesto da se pozabave stvarnim problemima kao što su raspad,bežanje i tuča glavnih igrača neki već 7 derbija pričaju kako ih kradu i pozivaju se na EL gde ih ne kradu a tamo su isto lošiji u međusobnom skoru u ove dve sezone. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Sviđa mi se ova, sad već ustaljena praksa kratkog šeretskog obraćanja nasmejanog precednika pred svaki meč, nadam se da će ostati revnosan i tokom naredne sezone :heart:

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...