Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Od neke košarkaške priče, funkcionisanja i transfer i sportske politike nažalost nema ništa i dalje, evo već pune 10 godine od kad učestvujemo u EL… Ludim svaki dan godinama unazad zbog toga, ali za to sam sam kriv jer sam naivan i uzalud se stalno nadam da će biti prava i zdrava priča…

 

I ptice na grani znaju da od iste nema ništa sve dok je "50 godina iskustva u košarci" u klubu, i dok su njegovi poltroni u klubu - na pozicijama SD-a i GM-a.

 

Sve dok ne dođe do kompletnog zaokreta u klubu bićemo palanački klub, sa klasičnim začaranim krugom svake sezone u vidu ciljeva i ambicija, osvajanja samo domaćih trofeja i ABA lige, poslovanjem, čuvenom domaćom osnovom i kupujmo domaće, samo da pobedimo komšije i naravno zagarantovanim ne ulaskom u top 8.

  • Like 4
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
10 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Iz kog razloga se toliko pljuje i potcjenjuje Alimpijević? Momak ima rezultate i neki kontinuitet, i još dosta prostora za napredak. Koji to domaći trener u njegovim godinama ima više uspjeha u karijeri? Ja ne znam nijednog. 

 




"Dolaskom Filipa Čovića želimo da unesemo kvalitet, da osvežimo krv. Želim da budemo bliži ostvarivanju ciljeva koje imamo", rekao je Alimpijević.

 

plus apsolutno nije u stanju da drzi svlacionicu

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Grunf said:

:lol_2::Hail:

 

 

 

Mislim da se doktor sprdao..pogotovo sto je neposredno pre rekao da je "posao u arenu,a tamo nista"...uobicajeno los smisao za humor dr Nebojse..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

 

Slazem se s tim da nece biti toliko otrova, ali je to potpuno normalno, s obzirom da Ostoja i Drcela dolaze iz iste stranke, piju vodu iz istog bunara i imaju jednog jedinog vrhovnog vodju za kog bi ako treba setali goli Knez Mihajlovom i lizali plocnik. Covic je isto tako covek drzave, ali stari udbas koji ima tonu prljavstine o svakom ko je na nekom bitnom mestu, i nije ga tako lako cancelovati. To je covek koji je uspeo da otera Andreja Vucica iz KK. Naravno da i on slusa Vucica, ali ne bas toliko bespogovorno kao sto ce ovi, zato je i u momentima kada je osetio da mu se klima stolica krenuo u maksimalan rat protiv KK Partizan. Na sve to, uopste nije nezanemarljivo da Covic ima podrsku od najvernijih i to ogromnu, mnogo vecu nego sto Terzic ima recimo, a i to je vrlo bitna jednacina u odnosu sa drzavom.

 

Nadam se i da ce biti ovako kako ti kazes sto se tice uspostave sistema, ali jednostavno ne verujem da je iko ko je u SNS u stanju da uspostavi bilo kakav sistem i da se ne mesa u sve, jer to nisu strucni ljudi sa mozgom, nego beskicmenjaci koji nista ne znaju, a vole u sve da se mesaju. Mogu da potpisem da u slucaju potpunog preuzimanja SNS-a, dobijamo novog SD u liku i delu Milana Gurovica, a da ce novi trener biti Dusan Alimpijevic. To su strucni ljudi do mojega, a isto tako bi i KKP prosao da nisu doveli Zeljka Obradovica. Zoran Savic je bizgov i mesetar, koji mesetari jedno 15 godina, i zajebao je xy ljudi, dakle klasican SNS kadar. 

 

Meni je samo zao sto su se cigani uhvatili te mante da je tu Ostoja uneo neki red, a red je unet samo time sto se Zeljko vratio u Partizan. Da je bilo koji drugi trener tu, raspali bi se gore od nas, i onu prethodnu sezonu u zivotu ne bi mogli da imaju.

Kakav je red uveo Obradovic u Partizan?? Igraci nasrcu na protivnike na terenu i van njega,imaju prostacko ponasanje i izjave a i medjusobno se sukobljavaju..za,sad vec evidentan rascep u ekipi na "domace i strane" je direktno Obradovic odgovoran.Nije "pogodio" ni sa jednim pojacanjem u ove 3 godine,osim onih koji su imale znacajne uloge u elitnim timovima...rad sa mladim igracima,po cemu je nekad Partizan bio poznat je katastrofalan..ako je to red..onda...

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

Bagzi rešio zagonetku ...

Direktor Zvezde: Na zvaničnom sastanku nam je rečeno da će šampion ABA lige igrati Evroligu

https://meridiansport.rs/kosarka/direktor-zvezde-aba-evroliga-ucesce/


 

Quote

 

“U februari smo, u kancelarijama kluba, imali zvaničan sastanak sa čelnicima Evrolige, predsednikom Dejanom Bodirogom i generalnim direktorom Paulijosom Motejunasom,

a ispred Zvezde smo bili predsednik Nebojša Čović, predsednik Upravnog odbora Željko Drčelić, sportski direktor Milan Dozet i ja.

Na tom sastanku nam je između ostalog rečeno da će šampion ABA lige igrati Evroligu sledeće sezone“

 

 

 

Nije to resenje zagonetke vec jedan solidan osnov za tuzbu (kad nas ne pozovu) jer na zapadu, za razliku od ove nase divlje Srbije, izgovorena rec ima pravnu tezinu. 

 

Doduse, i Alba je mahala nekim papirom koji je potpisao Jordi Bertomeu a koji im garantuje igranje. Pa i oni mogu da se tuze ako neko odluci da ih izbaci (ne pozove). 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovako je i Bartomeu pričao. Stvar je jednostavna, čeka se da se završi final 4 i da se klubovi osnivači sastanu nakon toga da bi zvanično objavili ko sledeće godine dobija wild card. Crvena zvezda će dobiti wild card.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

EL je smesna organizacija.

Po nekim najavama ucesnici ce se znati tek u julu, a vecina EL timova vec sada dogovara pojacanja, produzuje igrace, pravi planove. To je unfair adventage klubovima koji imaju garantovano mesto jer je bazen kvalitetnih igraca ionako jako mali. Uz to ce posle traziti rezultate, pune dvorane i dobre igre kao uslov ostalim klubovima da bi je igrali.

Malo ih kvari planove sto stanovnike Londona, Berlina, Pariza, Dubaija uglavnom zabole za kosarku, Moskvu su sami izbacili, pa moraju hteli ne hteli da se okrenu ovim prostorima.

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Motejunas je obican pijun, kao i glikman prethodno.

Mislim nije da bodiroga ima neku rec, i on je obicna marioneta.

 

Djordija su sklonili jer je kao individua imao preveliku moc, i postavili su ove poludebile da saopstavaju sta im se kaze.

 

Licno, ovo deluje sve gore i nije da su se usrecili sa smenom Djordija.

Obrni okreni, naopako.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cavani said:

EL je smesna organizacija.

Po nekim najavama ucesnici ce se znati tek u julu, a vecina EL timova vec sada dogovara pojacanja, produzuje igrace, pravi planove. To je unfair adventage klubovima koji imaju garantovano mesto jer je bazen kvalitetnih igraca ionako jako mali. Uz to ce posle traziti rezultate, pune dvorane i dobre igre kao uslov ostalim klubovima da bi je igrali.

Malo ih kvari planove sto stanovnike Londona, Berlina, Pariza, Dubaija uglavnom zabole za kosarku, Moskvu su sami izbacili, pa moraju hteli ne hteli da se okrenu ovim prostorima.

 

 

Zato se to i odugovlaci,da se napravi prednost timova koji imaju licencu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 Teoljub said:

@elmulinho hvala za info. Svakako stoji da treba istupiti ako se desi da treba wildcard ( u smislu placanja ). 

 

Naravno hvala upravi na ovom. Mrs iz kluba

Pa sto onda nije istupljeno prosle godine kada je placeno?

pretnje o rusenju aba lige,ako se ne igra EL su smesne..jer sta ces da igras?

jer i ta liga i ako ne garantuje mesto opet ima svoju svrhu a bez nje si totalno nebitan klub

Link to comment
Share on other sites

EL privatna organizacija zamisljena da 11 timova se igra u nedogled i kupi tu neku lovicu sto je na stolu a ostali da glume ukras i placaju da se klackaju. Predvodjena sa dva polupismena klovna , Bodirogom i Litvanca, koji jedino sto znaju je da tapkaju naradzastu loptu pa na osnovu te popularnosti dobili da budu maskote. Treba napustiti cirkus , igrati fiba takmicenja sa nasom decom, vratiti se korenima. Pustiti jsd ako hoce da glume velicinu i globtroterse za siromasne od narodnih para.

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, srlepajce said:

Treba ti +20 pobeda da bi bio na 0 :classic_laugh:

Kako si došao do ovog podatka? Za pobede se ne dobija novac već 2 ili 3 godine, ako si na to ciljao, nego se deli od TV prava i po plasmanu što određuju na početku svake sezone.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Nini3112 said:

Ovo je bilo bas skoro... Je l zna covek sta prica,ili kako mu dodje?

Ja vec duze vremena imam utisak da je KKP sredio EL za sledecu sezonu kako god odigrali ABA. Sva ta posela sa Bodirogom i drustvom nisu bila nizasta. Godinama EL (Jordi, Glickman a i sada ovaj nikogović) guraju KKP i u EC, posle i u EL. Zoc sigurno ne bi produzavao i davao onakve izjave posle metle da nije 100% siguran da igra EL sledece sezone.

 

Verovatno igra i Zvezda, ali scenario da mi izvisimo me ne bi iznenadio. Malo smo im otezali dodelu šut-karte osvajanjem ABA. Morao bi tu predsednik da intervenise. Mislim ozbiljno.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, ne bih se uopste potresao da ne igramo EL, ja cu svakako ovaj klub pratiti i u Ligi Sampiona ako treba. Evroliga je odvratno takmicenje, odvratna organizacija, odvratne sudije, odvratni ljudi na celu sa prljavim spanskim klubovima koji tamo zare i pale. Ostalo bi takodje upamceno da nasu dominaciju u regionu niko nije uspeo da prekine na terenu, nego je moralo silom da se intervenise. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...