Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Gledam poslednje minute iz ovog ugla i neverovatno koliko je Gidra tihi heroj ove trece utakmice. 

 

Pokriva u odbrani sve od 2 do 4 a po potrebi i pleja i centra (kad je Smajli igrao na 5). Kako samo juri Andjusica kroz blokove. Onda skok u napadu posle promasenog bacanja Bolomboja. Umalo nije pokupio skok nakon promasaja Jaga za 3p na 20ak sekundi do kraja, pa skok u odbrani nakon promasaja slobodnog bacanja Smitha na 15sek do kraja... 

 

Ta dva skoka su bas mnogo znacila za krajnji ishod. 

 

I onda na 3 sekunde do kraja prvi dize pesnice u vis i pocinje da slavi 😄 

 

 

  • Like 22
  • Love 8
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Manu, nakon ovog posta, posalji me u vecna lovista. Izgubio sam opkladu, i hvala Bogu da je tako. 🙂

 

 

Pokusao sam da vas sacuvam kronetovih kilometarskih i mnogobrojnih postova, ali drago mi je da je ovako ispalo. Metla! 😄 Svakako sam zadnjih godina bas retko u diskusiji, a u zadnjih godinu dana sam sam trazio banovinu. I sad izlazim iz nje. Velika pusa za ovog uvrnutog i ekipu.

 

Cisto da napisem poslednje redove ovde... Bilo je zanimljivo ovih 11, 12 godina. Svega i svacega. Ukratko bilo je lekovito citati dropove i fenderove duhovite postove. Od svih silnih strucnjaka kosarke, priznajem picentona, manua i meda brunda. Bojani hvala za zagrljaj Cirbesu. Zagrlila je tada, cini se, i sve nas koji nismo verovali i pogurala ceo tim napred. Prekretnica. 

 

Da, cini mi se da je bio sector, ako je to tada bio ovaj sector koji je sada na forumu. Njegovo citiranje samog sebe i prepiranje sa samim sobom na forumu najsmesniji trenutak, bar meni. Davno, ali moguce da se jos neko seca.

 

 

Eto, ukratko, sta mi je prvo palo na pamet. Svako dobro i zdravi bili, odoh do pekare!

Edited by Firga
  • Like 1
  • Love 10
Link to comment
Share on other sites

Inače još negde na početku sezone sam pisao kako bih rado menjao Nanelija za Gidru. Ajd jednom i ja da ispadnem pametan 😅

Sad bez zajebancije, Rokasa sam rado gledao još u Albi, bilo je zadovoljstvo gledati njega i Sikmu zajedno na parketu, baš mi nedostaju neglupi košarkaši 😞

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

У целој овој еуфорији брзо се заборавља оно на шта смо кукали током сезоне па тако сада ваљају и Сферопулос и Гедраитис и Давидовац и Недовић и Лазић може још једну сезону итд зависно ко је на кога кукао. По најавама костур ће се задржати, а прва појачања Вилдоза и Плавшић, нисам сигуран да то онда наговештава нешто претерано бољу сезону у ЕЛ од овосезонске

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

У целој овој еуфорији брзо се заборавља оно на шта смо кукали током сезоне па тако сада ваљају и Сферопулос и Гедраитис и Давидовац и Недовић и Лазић може још једну сезону итд зависно ко је на кога кукао. По најавама костур ће се задржати, а прва појачања Вилдоза и Плавшић, нисам сигуран да то онда наговештава нешто претерано бољу сезону у ЕЛ од овосезонске

Ja ne mirišem Sferopulosa ali kad dobiješ večitog rivala šest puta zaredom sa ovakvom šklopocijom od tima, najmanje šta zaslužuješ jeste šansa da nastavi dalje. Što se tiče tima i kostura meni se ne sviđa i ne uliva mi poverenje. Plavšić zajedno sa Mitrovićem je baš tanko za EL. A Vildoza na Nedovića i Teodosića jedino ako planiramo neku medicinsku ustanovu da gradimo. Nedović je ovu godinu nekako izgurao bez većih zdravstvenih problema ali Teo neće sigurno biti zdraviji i mlađi. Vildoza je tek posebna priča. Čovek svake sezone propusti po nekoliko meseci zbog povrede još ako se poklopi i sa ljubavnim problemima to je ozbiljan fejl. Vildoza za 800k po sezoni za koliko bi nam došao je odličan posao ali da je zdrav i stabilan. 

Mi ćemo kako stvari stoje da kao i ove sezone spadnemo na Lazića i Hangu da krpe poziciju beka ako planiramo da sa Vildozom i postojećom spoljnom linijom pravimo kostur ekipe. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Ja ne mirišem Sferopulosa ali kad dobiješ večitog rivala šest puta zaredom sa ovakvom šklopocijom od tima, najmanje šta zaslužuješ jeste šansa da nastavi dalje. Što se tiče tima i kostura meni se ne sviđa i ne uliva mi poverenje. Plavšić zajedno sa Mitrovićem je baš tanko za EL. A Vildoza na Nedovića i Teodosića jedino ako planiramo neku medicinsku ustanovu da gradimo. Nedović je ovu godinu nekako izgurao bez većih zdravstvenih problema ali Teo neće sigurno biti zdraviji i mlađi. Vildoza je tek posebna priča. Čovek svake sezone propusti po nekoliko meseci zbog povrede još ako se poklopi i sa ljubavnim problemima to je ozbiljan fejl. Vildoza za 800k po sezoni za koliko bi nam došao je odličan posao ali da je zdrav i stabilan. 

Mi ćemo kako stvari stoje da kao i ove sezone spadnemo na Lazića i Hangu da krpe poziciju beka ako planiramo da sa Vildozom i postojećom spoljnom linijom pravimo kostur ekipe. 

За Сферопулоса се слажем, ја спадам у те који су кукали на њега, али метла у финалу је да се испоштује остатак уговора са њим.

Вилдоза ми није добар посао ни за које паре поготово на већ овако мекану спољну линију. Знамо како је одиграо код нас други део сезоне, знамо да је у Марту договорио одлазак, знамо да има лошу сезону иза себе и ја просто не могу да верујем да неко онда планира њега за првог плеја екипе.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

pocistio mladje, lepse, bogatije i fizikalnije plus najveceg trenera ikada...i opet nije dovoljno dobar forumasima

mozda ipak da ga pustimo da odradi ostatak ugovora, pa onda se okrenuti proverenim jovanovic/nelimpije snagama

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

pocistio mladje, lepse, bogatije i fizikalnije plus najveceg trenera ikada...i opet nije dovoljno dobar forumasima

mozda ipak da ga pustimo da odradi ostatak ugovora, pa onda se okrenuti proverenim jovanovic/nelimpije snagama

Колико видим и @Čočo и ја смо написали да треба да одради уговор. А твој упис је тако човићевски, ко да се играле само 3 утакмице финала а цела сезона се није играла пре тога. Можемо рећи тако за Давидовца највећи индекс у финалу, поништио Ледеја скупљег, јачег, а опет нам не одговара...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

pocistio mladje, lepse, bogatije i fizikalnije plus najveceg trenera ikada...i opet nije dovoljno dobar forumasima

mozda ipak da ga pustimo da odradi ostatak ugovora, pa onda se okrenuti proverenim jovanovic/nelimpije snagama

 

Treneri nisu problem u Zvezdi... Ako se pravimo da se nije desio onaj incident sa Jovanovićem, Zvezdu su posljednjih godina pored Grka trenirali Radonjić, Obradović i Ivanović.

 

Problem je kad dođe prelazni rok, pa taj trener igrom slučaja poželi za pojačanja baš Vildozu, Dobrića, Jovića, Davidovca.... Znamo na šta mislim.

  • Like 21
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Колико видим и @Čočo и ја смо написали да треба да одради уговор. А твој упис је тако човићевски, ко да се играле само 3 утакмице финала а цела сезона се није играла пре тога. Можемо рећи тако за Давидовца највећи индекс у финалу, поништио Ледеја скупљег, јачег, а опет нам не одговара...

pa dobro, mozda ipak onda da odradi taj ugovor

pa cemo posle dovesti nekog provereno boljeg

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, NikadProtivKaline said:

pocistio mladje, lepse, bogatije i fizikalnije plus najveceg trenera ikada...i opet nije dovoljno dobar forumasima

mozda ipak da ga pustimo da odradi ostatak ugovora, pa onda se okrenuti proverenim jovanovic/nelimpije snagama

 

Ovo je malo nategnuto.

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...