Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

4 minutes ago, FireKeeper said:

Pazi stvarno nisu... nije to lepo.

 

Bajduvej sto nisu napisali to i za igrace partizana, eno zakucavaju tamo u pozadini dok se pozdravljaju ostali. Kakav dzukacki portal.

 

Zato i kazem, na stranu govnarluk od portala (posto sumnjam da su ovakav naslov imali za komsije pre svakog derbija), do sad su nasi igraci bili 100% sportisti bez mane. Nadam se da nam se ovo vise nece ponoviti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čvarkov said:

 

Čestitke! Ti si najviše verovao u Jaga!

Ja sam verovao otkad su ono krenule prve partije. Previse je tu energije samo treba kanalisati dobro.

A uz to solidan kosarkas.Pa ako klikne a kliknulo je moze biti. :D

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, dzakala said:

Da se pokaju svi nevernici (pa i ja ako sam kad) koji su nazvali Sfera prevarom

 

Ne znam da li je prevara, ali sigurno nije imao uspesnu sezonu pa sve i da osvoji KLS. 

 

To sto je ovde bitno sta se uradi protiv KKP i sve ostalo je samo predigra za meceve sa njima nece izbrisati 16. mesto u EL, 11-23 na kraju, 1 pobedu u poslednjih 10 kola. 

 

Koliko je ovo losa sezona dovoljno je videti kada bi se postavilo pitanje ovde koliko bi njih zelelo da i sledeca sezona izgleda ovako isto? Dakle, blamiranje u EL, ali i pobede nad KKP? 

  • Like 7
  • Ha-ha 7
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Srećno svima koji proslaviše titulu na rođendan, pa i meni xD

 

Zadovoljština napokon! 🧹 ❤️

 

Sve najbolje!

 

Ljubi brat!

 

URv6CfE.jpg

 

  • Like 3
  • Love 13
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goldberg said:

 

Ne znam da li je prevara, ali sigurno nije imao uspesnu sezonu pa sve i da osvoji KLS. 

 

To sto je ovde bitno sta se uradi protiv KKP i sve ostalo je samo predigra za meceve sa njima nece izbrisati 16. mesto u EL, 11-23 na kraju, 1 pobedu u poslednjih 10 kola. 

 

Koliko je ovo losa sezona dovoljno je videti kada bi se postavilo pitanje ovde koliko bi njih zelelo da i sledeca sezona izgleda ovako isto? Dakle, blamiranje u EL, ali i pobede nad KKP? 

Definitivno cemo zanemariti da on nije birao ovaj tim i da je od njega zapravo napravio nesto, do maksa svoje mogucnosti

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goldberg said:

 

Ne znam da li je prevara, ali sigurno nije imao uspesnu sezonu pa sve i da osvoji KLS. 

 

To sto je ovde bitno sta se uradi protiv KKP i sve ostalo je samo predigra za meceve sa njima nece izbrisati 16. mesto u EL, 11-23 na kraju, 1 pobedu u poslednjih 10 kola. 

 

Koliko je ovo losa sezona dovoljno je videti kada bi se postavilo pitanje ovde koliko bi njih zelelo da i sledeca sezona izgleda ovako isto? Dakle, blamiranje u EL, ali i pobede nad KKP? 

Ipak je samo donekle tačno. Sezona je loša, ali on je sa timom koji nije selektirao uspeo da nadigra po imenima bolji tim i osvoji ABA ligu. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da ne zaboravimo da se zahvalimo i nekima koji nisu bili tu:

 

Miroslav Raduljica - sto je otisao na vreme da ne kvari hemiju...

Nemanja Bjelica - sto je mogao da da doprinos makar kao TT ali nije hteo, mogao, zeleo... barem smo ga jos jednom videli u nasem dresu.

Ognjen Kuzmić - sto je ispostovao klub koliko i klub njega i bez neke pompe otisao u FMP.

Marko Simonovic - hvala i njemu a i Misku sto ga je sklonio pa smo barem dobili Gilespija i TTa, veci doprinos su imali od Marka. 

Shabazz Napier - sto je ispao pizda i otvorio nam prostor kako za Jaga tako i za Topica (da ga barem malo gledamo u nasem dresu).

Dusko Ivanovic - koji je, navodno, selektirao ove igrace iznad 🙂 a znamo da barem pola nije. Mozda bi i on osvojio titulu, ko zna. 

 

  • Like 15
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, goldberg said:

 

Ne znam da li je prevara, ali sigurno nije imao uspesnu sezonu pa sve i da osvoji KLS. 

 

To sto je ovde bitno sta se uradi protiv KKP i sve ostalo je samo predigra za meceve sa njima nece izbrisati 16. mesto u EL, 11-23 na kraju, 1 pobedu u poslednjih 10 kola. 

 

Koliko je ovo losa sezona dovoljno je videti kada bi se postavilo pitanje ovde koliko bi njih zelelo da i sledeca sezona izgleda ovako isto? Dakle, blamiranje u EL, ali i pobede nad KKP? 

'De si, brate naš ciganski? Šta sad da radimo, koju logiku da uhvatimo, jesu nas pustili, jesu tankovali, je l' bilo za predsednikov puk? Koje poređenje sa SNS-om da bacimo? 

Šalim se, ne zameri...

Proveseli se malo, Zvezda uzela titulu, pusti filozofiju...

Sve najbolje...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...