Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Posted (edited)

Prvi derbi kod njih smo izgubili 88-86, gde smo na dva minuta pred kraj imali 13 poena prednosti . Ovako nešto ne sme da nam se dešava. Moramo biti fokusirani 40 min.

Tri meč lopte imamo, JEDNA nam treba!!!

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Perkos2 said:

Ako Naneli bude u ekipi a čujem da se zagreva Zvezda ne treba da igra utakmicu. Nasilju se mora reći dosta,makar ne osvojili tu toliko bitnu titulu.

 

21 minutes ago, Pero_Cameron said:

Ne igra Nunaly

 

20 minutes ago, crni_bombarder said:

Apsolutna odluka Turc... ovaj Zeljka.

 

19 minutes ago, Sharp said:

S obzirom da su neki jedva čekali da istresu korpu govana na Željka radi ovog poteza Nunnallya bio bi red da isti sad tu istu korpu prospu po sebi ako je istina ovo da ga je ostavio van 12.

 

19 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ispravna odluka Obradovica, respect.

 kooliko vidim on se zagrijava, tako da ...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gledajuci i sa cisto trenerske strane, potpuno ispravna odluka.

Posle svih desavanja, policijskog ispitivanja i svih pratecih elemenata slucaja, mislim da bi im vise stetio nego koristio. Jednostavno, sam igrac je potpuno psihicki nespreman za vecerasnji mec. Siguran sam i da bi sudijski kriterijum prema njemu bio potuno drugaciji u odnosu na ostale aktere.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Krenulo vredjanje i Nedine i Teove zene na tribinama pa kako to Zelimire ????????

 

- Kako komentarisete uvrede na racun supruga Nebojse Covica, a zatim i Nemanje Nedovica i Milosa Teodosica?

 

- Nisam to cuo...

 

Cisto da ne moras da gledas konf posle tekme. 

  • Like 15
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Iskljucio sam se danas, kao da sam ocekivao neka sranja 😞 ali ne vredi, vristi whatsapp, viber... 

 

Tuzno je sve ovo, ali bas tuzno. Nekako me ni ne interesuje ko je inicijator i ko je kriv. A oni sto vicu o smirivanju tenzija su zapravo najvise tenzija i napravili i doveli do svega ovoga. 

 

 

Samo da veceras bude sve ok, da nema sranja, pa makar ne obavili posao vceras. 

Edited by Kooineeperk
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

 

- Kako komentarisete uvrede na racun supruga Nebojse Covica, a zatim i Nemanje Nedovica i Milosa Teodosica?

 

- Nisam to cuo...

 

Cisto da ne moras da gledas konf posle tekme. 

Meni je potpuno ok da se prozivaju i vredjaju akteri utakmica, derbi je, emocije itd. itd... Samo ne znam sta su mizerijama zene skrivile

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Аба лига треба да реагује и да одмах казни учеснике а не да изрекне казну у септембру Нанелију од 5 утакмица забране играња у аба лиги а он већ на лето прешао у неки Фенер/Армани.

Наравно да чиновници аба лиге, дисциплински судија, комисија или у чијој је то већ надлежности неће да реагује сад ничим другим до још једног безначајног саопштења како би се наводно спустиле страсти, јер ето да се сад не замерамо никоме. И то мало кредибилитета губе, ако га уопште више и имају.

 

Изазвао си тучу, сноси последице својих дела. Гринвуд насиље у породици-суспензија, Гилфи, Менди такође, Евра се побије са својим навијачем исто суспензија... Нема казне није било током утакмице, хе хе...

 

И сад ће да се покаже како је ето Жељко Миротворац који ради за добробит српске кошарке и како је он сам на своју руку одлучио да Нанели не игра, јер он ће да иде и против себе и свог тима за добробит српске кошарке. А све оне приче о томе коме је сад до кошарке ћемо једноставно да заборавимо?

Утакмица високог ризика, са свиме што она носи и доноси а организатор лагано допушта да се играчи срећу на тренингу?

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, crni_bombarder said:

Sad komšije ako izgubite( a realno dobijate) ima da Covic izadje sa saopštenjem daje se na znanje da je Lazarević bitniji za nas nego siledžija iz geta za Kamerunce

Smaraš

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Najveca poenta ovde je da izostanak adekvatnih sankcija uvek vodi eskalaciji. Od obostrane tehnicke do obostrane krivicne i tako dalje. 

Isto vazi za ispade Ledeja, Lesora i td. I kad kazem sankcije, mislim pre svega na ligu, a i na njegov klub. 

 

Pa isti ovaj lik i njegov pajtos (kapiten!) Panter su prosle godine dobacivali Petrusevu nakon napada Lesora i provocirali ga zvucima sirene.

 

Ovakve situacije se saaseku u korenu jednostavnom primenom pravila. Davis proticnika na terenu, namerna. Ponovis nesto slicno, iskljucujuca i td. . . Pa izvoli. 

 

Posle kad situacija eskalira preko tacke povratka, svi oni ce da se jave da osude nasilje, atmosferu linca i sl, ignorisuci cinjenicu da su je sami izazvali. 

Edited by Tunji Awojobi
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, No name said:

Aba liga je kriva jer nije po kratkom postupku sankcionisao ono hvatanje za vrat. Sad je ovo samo kulminacija.

 

Mi ne smemo da dozvolimo da nas ovo poremeti pa da ispustio ovu prednost od 2-0. Nikako da dozvolimo ono što se njima desilo protiv Reala, da ih je poremetila tuča.

Verujem u ove momke.Ako ne večeras onda za dva dana, ako ne tad onda u petoj utakmici. Samo da dobijemo 

Kriva je Zvezda sto nije trazila challenge tada, nego je ocutala obostranu tehnicku koju su ova dvojica dobili.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Komsije, cestitke na apsolutno zasluzenoj pobedi i tituli. I uz nadu da ce prekinuti prica kako ce svaka ekipa imati domacinsko sudjenje u ABA plejofu, veceras je to slikovito opovrgnuto.

 

Sudjenje 50-50 i opet, zasluzena vasa pobeda.

  • Like 6
  • Thanks 5
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...