Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, Kankkunen said:

To je tačno :thumbsup: al to nije velika plata ... pa DeDa, Mitar imaju toliko.

Pa ja sam rekao da ima opasnu, a ne veliku 😄

Opasnu, jer svako ko je dobio sličnu, brzo smo mu videli leđa xD

 

Nadam se da je Nebojša uvideo da na treneru ne može da se uštedi, jer uvek na kraju platiš, na ovaj ili onaj način. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, božija noga said:

U pravu si. Ne znam da li su ovde nešto pevali za Savića. Kao da sam čuo Zorane..

 

 

Nemoj da kacis ove gluposti, please...

 

Nisam na takve stvari mislio, vec na cisto sportske stvari, neke matchup-e, neke odluke koje su nasi kosarkasi donosili u igri a i neke sudijske odluke. 

 

A ovo, kao iznad, bilo ga je opet, tesko mi je da procenim da li manje ili vise nego u ponedeljak, mozda za nijansu manje, ali sto je bitno nije bilo bukvalno nicega ubacenog na teren. Imam jos neke detalje da podelim, ali kasnije. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
35 minutes ago, Kankkunen said:

Koliko?  Da vidimo dal znaš, ili da menjaš insajdera. :classic_smile:

Možda bolje da menja kafanu. 😊

Edited by bodo
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Pa ja sam rekao da ima opasnu, a ne veliku 😄

Opasnu, jer svako ko je dobio sličnu, brzo smo mu videli leđa xD

 

Nadam se da je Nebojša uvideo da na treneru ne može da se uštedi, jer uvek na kraju platiš, na ovaj ili onaj način. 

Zar Sfero nema ugovor samo na ovu sezonu?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Issey said:

Željko baš miran i posle prve konferencije i sad. Deluje mi da jedva čeka kraj sezone pa da totalno razmontira tim. Kvalitet je nesporan ali nisu kliknuli. Kao da je siguran da već igraju EL, bez obzira kako se završi serija... 

 

Iskreno, zasto bi Zeljka Obradovica, coveka koji je osvajao tu EL devet puta bilo briga da li KKP ima WC za sledecu sezonu ili nema? To bi mozda trebalo da interesuje navijace, predsednika, upravu, nekog drugog trenera koji nije toliko ime, a zeli da bude na celu EL tima i naredne sezone.

 

Ovo sto je Obradovic do sada uradio u KKP, ako i ovu seriju izgubi, samo je bacanje blata na njegovu fenomenalnu karijeru kao kosarkaskog trenera. I to nije samo njegova krivica, jednostavno je trziste takvo da skoro pa nema jakih evropskih igraca na trzistu, a bez osnove sastavljene od kosarkasa koji su se navikli na evropsku kosarku nema ni uspeha.

 

U slucaju neuspeha ostace zapisano da je u tri navrata u Evropi pokusavao da napravi nesto veliko i nijednom nije napravio nista (dva uzasne sezone i jedna dobra, ali ne i odlicna), ostace zapisano i da je u domacim takmicenjima bio losiji od jedinog protivnika koji je, kao i on, imao milione evra na raspolaganju.

 

Druga stvar je sto je KKCZ tek imala uzasne sezone u EL u odnosu na ulaganja, mnogo losije nego KKP, ali eto, oni mogu da kazu da su u direktnim duelima sa KKP bili bolji (pa koga to zadovoljava, neka bude srecan zbog toga), KKP nema bas nizasta da se uhvati u ove tri sezone.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Kooineeperk said:

Gledalo se...

 

 

Nas brat zbog svih onih desavanja vise mrzi Partizan, nego sto voli Zvezdu 😂

Neka nam je ziv i zdrav i da iskida u repki ovo leto

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
2 hours ago, feanorlfc said:

Ne vidim ja sta smo posebno dobili premestanjem u Pionir. Atmosfera bi bila ovakav i u Areni, a nije bas ni da smo se proslavili u sutu.

 

Jedino ako cuvamo 'atmosferu linca' za petu utakmicu. Opet, i prva je bila bitna i na jednu loptu pa skroz korektno ponasanje publike. ( Za nase standarde, naravno).

 

Realno, "Pionir" je mnogo "uzareniji" domaci teren od "Arene", a sto se tice atmosfere linca, pa do sada nije bilo potrebe za istom, bice zanimljivo videti sta ce se desavati ako gosti budu plovili ka pobedi u nekom mecu.

 

S tim u vezi, samo premestanje u "Pionir" moze da znaci dve stvari, ili je stigao mig da samo pobednik serije ide u EL sledece sezone ili da je KKP siguran, a KKCZ je tu ako osvoji ABA ligu. Naravno, ova prva varijanta je mnogo bolja, kako zbog takmicarske kosarke u finalu, tako i zbog toga sto ce i uspeh da znaci nesto vise od trofeja (pogotovo ako je i rival motivisan da se bori do poslednjeg daha za taj trofej).

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Nini3112 said:

Inace,je l mi se ucinilo ili se ponovo skandiralo Bokiboju?

Nisam siguran da sam preko tva lepo cuo,mozda samu ja u sebi skandirao😁

Bilo je skandiranje.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Trans trojka Treja Tompkinsa = KejSi Rivers protiv Budućnosti. 1/1 deža vi. Ima neka veza između Pionira i matorih, rehabilitovanih i prežaljenih prangijaša. 

 

Iscedili smo ovih 2-0 jebemliga kako. Ima tu sto faktora, pa čak i nataloženog straha i frusta KKP-a i od ovakve top 16 Zvezde. Sa Topom i Hangom bi ovo išlo mnogo lakše. Momci i Sfero baš baš žele ovu titulu, osećaju da su nam dužni prilično bednom EL sezonom. Veliko bravo za dve pobede ❤️ Posle svega i uprkos svemu, stvarno je pravi podvig. 

Edited by Molina23
  • Like 11
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kankkunen said:

Možda je već bilo ...

 

 

Pozdrav zvani - svi smo mi iz iste stranke i analnog otvora, samo nas boje dele 🥰

Daleko im lepa kuća, najblaže rečeno. 

  • Like 15
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...