Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 minutes ago, Admiral said:

Na TW neko napisa da na sezonskim za nivo 400 nema numeracije za Pionir. 
 

Ako je istina, onda ima 12.000 sezonskih ali ne vaze sve za Pionir.

 

Na početku sezone je rečeno da se sve utakmice igraju u Areni.

Kao što rekoh nema numeracije ni za karte za ložu. Da li to znači da karte za lože ne važe za Pionir?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Naravno da im 12-13.000 sezonskih,  to se i videlo u EL gde je na kraju prosečna poseta bila 18.000 . Mnogi su se poradovali kako će biti prazno , I kako ne mozemo arenu da napunimo, a onda šok. Arena nikad posecenija, čak i kad smo izgubili sve šanse za top10, a to je bilo nekih 7-8 kola pre kraja,  bilo je skoro puno. Ne smem da zamislim sta bi bilo da smo kojim slučajem imali šansu do kraja. Onda bi prosek dostigao 20.000 sasvim sigurno.

 

Sećam se i one politicarke iz Vršca koja je sumnjala u broj ljudi, pa optuzila da varamo, i ako se videlo po redovima kod blagajne i po ljudima što po mrežama i uopšte u okruženju, da su mnogi rezervisali sezonsku,  a onda muk od dusebriznika.

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta komplikujete vise, gotovo je, klub je doneo odluku i nema nazad, receno je da ce svi sezonci uci u halu i niko sem njih... To je to.

Mislim da ce nam prva utakmica biti laksa nego druga...

Oko odemo na 2-0 bice pod velikim pritiskom u nastavku serije.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stefi88 said:

Ne znam sta komplikujete vise, gotovo je, klub je doneo odluku i nema nazad, receno je da ce svi sezonci uci u halu i niko sem njih... To je to.

Mislim da ce nam prva utakmica biti laksa nego druga...

Oko odemo na 2-0 bice pod velikim pritiskom u nastavku serije.

 

Veruješ u bajke?

A drugo, sviđalo se tebi ili ne, ovu sramotnu odluku treba kritikovati nezavisno od ishoda meča. Sledeće godine svima nama uz sezonske mogu da nude i magareće uši kao poklon.

  • Like 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
13 minutes ago, TB Told said:

Na početku sezone je rečeno da se sve utakmice igraju u Areni.

Kao što rekoh nema numeracije ni za karte za ložu. Da li to znači da karte za lože ne važe za Pionir?


ne znam zaista. 
samo vidim da postoji razlika izmedju sezonskih za nivo 200 i 400.

 

umesto da su to naglasili, oni su apostrofirali da ce svi mecevi biti u areni. I slagali.

7 minutes ago, Stefi88 said:

Ne znam sta komplikujete vise, gotovo je, klub je doneo odluku i nema nazad, receno je da ce svi sezonci uci u halu i niko sem njih... To je to.

 

Uopste nije poenta u tome.
Mnogo toga iz kluba je receno pa nije uradjeno.

pisemo o nacinu na koji misle sve da spakuju… ali verovatno ni oni ne znaju.

Edited by Admiral
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stefi88 said:

Ne znam sta komplikujete vise, gotovo je, klub je doneo odluku i nema nazad, receno je da ce svi sezonci uci u halu i niko sem njih... To je to.

 

 

U mejlu koji smo dobili od kluba je naglašeno da je nemoguće da u halu udju svi sezonci. Izdovojiću pasus.

 

Bez obzira što odluka nije bila nimalo laka i donosi veliki broj izazova prvenstveno u organizaciji utakmice, posebno što je broj sezonskih karata veći nego kapacitet hale Aleksandar Nikolić dužni smo da obrazložimo odluku pred ovo vrlo važno finale.

 

Tako da ne, nije rečeno. Rečeno je da će ući samo sezonci, ostaje nam da verujemo nekome ko nas laže godinama. Al nije rečeno da će ući svi sezonci. Ruku na srce rečeno je da će biti video bimova.

 

1 hour ago, Stefi88 said:

Stigao je i nama sa nivoa 400

 

A kada ti je stigao mejl?

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
43 minutes ago, srlepajce said:

 

 

Nastavlja gde je stao prošle godine sa Kampacom. Toliko negativan marketing o klubu je dao Evropi da je jezivo. Da mu nije nas da punimo Arenu i pravimo odličnu atmosferu u EL ne bi imali ništa pozitivno o klubu za pomenuti. Zato, za one nerazumne kojima je Čović dobar predsednik i koji ga brane, dok on ne bude bivši vrhunac će nam biti finale ABA lige, mulj i kaljuga. 

Edited by Čočo
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

  Nebojsa je dakle uspeo da najvernije navijace kluba naziva placenici kad su mu vikali 'uprava napolje', a sada je uspeo i da ih prevari jer je ovo nista drugo nego prevara. Uz to ih deli kao u Titaniku na bogate koji idu na tekmu (camce za spasavanje) i sirotinju koja ce da se podavi odnosno izvisi za tekmu.

U uredjenoj drzavi gde nije Vucuc glavni bi sledila tuzba za krsenje obligacionih odnosa i dobio bi se pun povracaj sezonske plus nadoknada, a prevarant bi isao u zatvor i bio javno obelezen.

  Dogodine kada se proda 5.000 sezonskih ce se pisati kako su navijaci zakazali, a u stvari je ono cuveno 'zajebi me jednom ti si kriv, zajebi me opet sam sam kriv'. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Malo li im je Hanga fore...?

Sinoć su komšije branile obruč mrkim pogledima ali opet je pitanje svih pitanja:

Šta se dešava sa Golden bojem Bolombojem ? 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cavani said:

  Nebojsa je dakle uspeo da najvernije navijace kluba naziva placenici kad su mu vikali 'uprava napolje', a sada je uspeo i da ih prevari jer je ovo nista drugo nego prevara. Uz to ih deli kao u Titaniku na bogate koji idu na tekmu (camce za spasavanje) i sirotinju koja ce da se podavi odnosno izvisi za tekmu.

U uredjenoj drzavi gde nije Vucuc glavni bi sledila tuzba za krsenje obligacionih odnosa i dobio bi se pun povracaj sezonske plus nadoknada, a prevarant bi isao u zatvor i bio javno obelezen.

  Dogodine kada se proda 5.000 sezonskih ce se pisati kako su navijaci zakazali, a u stvari je ono cuveno 'zajebi me jednom ti si kriv, zajebi me opet sam sam kriv'. 

Е зато на свакој следећој утакмици треба још жешће терати управу. Без обзира шта год да ураде јер је ово тотално непоштовање свих који су узели сезонске карте, у случају да је стварно продато 12 хиљада сезонских.

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ako ni ovaj sraman potez uprave ne izazove adekvatnu reakciju sa tribina u ponedeljak...neka ga vala tu gde jeste, nek nas jaše doživotno uz mamuzanje i šibanje onim korbačem sa zvezdicama.

Edited by Wingwalker
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Wingwalker said:

Ako ni ovaj sraman potez uprave ne izazove adekvatnu reakciju sa tribina u ponedeljak...neka ga vala tu gde jeste, nek nas jaše doživotno uz mamuzanje i šibanje onim korbačem sa zvezdicama.

Naravno da neće biti. Ovih dana smo imali priliku da vidimo realno stanje na našoj tribini. Svi koji su pratili znaju o čemu pričam. Na tribinama će biti više onih koji se lože na linč i nasilje koje im omogućava i pruža Čović umesto svih razumnih koji će da izbegnu ovu svinjariju koja se planira. Gde da očekuješ od takvih da krenu na njega. 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
4 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Sad svi koji imaju sezonsku a ne omoguci im se da prate utakmicu u civilizovanim uslovima lepo da presaviju tabak i tuze klub.

 

Ne bih ja brinuo oko ovoga. Legit sezonskih ima taman za Pionir, pretpostavljam 🙂 Inace im ne bi pala na pamet ova egzibicija.

Edited by Haggard
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, srlepajce said:

Jel istina da je pri kupovini sezonskih za sektor 400 bilo reci da ne vaze za Pionir?

 

Jbt i da je istina da je bilo obavestenje zamisli puknes nemale pare a kada se odlucuje ne vaze karte 😂

 

 

Ne, to su počeli botovi da lažu kad je krenula priča o pioniru i kako neće svi stati. Do sad su važile za svaku utakmicu u pioniru.

3 hours ago, Čočo said:

Negde sam čuo da mejl objašnjenja je stigao samo sezoncima sa Nivoa 200. Ako ima nekog sezonca sa Nivoa 400, može da potvrdi ili negira. Očekuje se u toku današnjeg dana ili sutra da izađe raspored mesta sedenja u Pioniru. I vrlo moguće da će sezonci sa Nivoa 400 da izvise. Ovaj maloumni potez nepoštovanja svih navijača koji su kupili sezonske je kap koja je prelila čašu. Ovo je potez nakon kojeg više nema nazad. Ostaje samo nada da po osvojenoj tituli udbaš i njegova kompanija će se dostojanstveno udaljiti iz kluba sa eto osvojenim još jednim trofejom i da će klub voditi neko sa malo više obzira, obraza, poštovanja i kulture. Inače se slažem sa Guruom. Kalemegdan nam ne gine jer ako ostanu i dalje, nakon ovakovog poteza, čeka nas sa ljudskog i moralnog aspekta mnogo gora stvar od prodaje grba i odnetih koševa. 

Stigao je mejl svima

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Haggard said:

 

Ne bih ja brinuo oko ovoga. Legit sezonskih ima taman za Pionir, pretpostavljam 🙂 Inace im ne bi pala na pamet ova egzibicija.

Aha, prvi put bi bilo da vlasnici sezonskih ne mogu da uđu kod Čovića. Čović se mnogo brine zbog reakcija onih koji neće ući.

 

Zato i ne znaju kako da rasprave raspored.. Nije tu samo nivo 400 problem. Više je sezonskih prodato za mesta u Areni koja su označena kao lože, nego za bočne delove nivoa 200, koji su označeni kao tribine A, C i D. Naročito je deo arene koji je označen kao bela loža (uključujući i centralne i bočne delove) problem, cela bela loža u Pioniru je manja od samo bele lože centar u Areni.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni su hit ovi video bimovi oko Pionira. Boli uvo Čovića za navijače koji neće moći da uđu, postavlja ih jer zna da će biti pražnjene tribine. Pa da ne bude dupla ljutnja. Mada i za to ga zabole. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam sezonac sa nivoa 200 , nikakav mejl mi nije stigao.

 

Sve sam sigurniji da idu na varijtu Nivo 200 ima numeraciju i za Pionir.

Sezonci iz loza ce da ubace u loze Pionira. 
 

Nivo 400 nema numeracije za Pionir, to ce iskoristiti. Da se snalaze i rasporede po ostalim tribinama A B C D u zavisnoti od broja sezonaca do punog i preko kapaciteta.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Sad svi koji imaju sezonsku a ne omoguci im se da prate utakmicu u civilizovanim uslovima lepo da presaviju tabak i tuze klub.

Sad mi je palo na pamet, Covke moze komotno da kaze sezoncu: udji u halu, eno ti mesto na glavi one dvojice. Jer jbg, mesta nisu numerisana a i bolje se pljuje sa visine.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Admiral said:

Ja sam sezonac sa nivoa 200 , nikakav mejl mi nije stigao.

 

Sve sam sigurniji da idu na varijtu Nivo 200 ima numeraciju i za Pionir.

Sezonci iz loza ce da ubace u loze Pionira. 
 

Nivo 400 nema numeracije za Pionir, to ce iskoristiti. Da se snalaze i rasporede po ostalim tribinama A B C D u zavisnoti od broja sezonaca do punog i preko kapaciteta.

Ne bih da ti kvarim nadu, ali šanse nema da bude tako. Više sezonskih ima za lože Arene nego što ima mesta u ložama Pionira, i to ne malo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Čočo said:

Meni su hit ovi video bimovi oko Pionira. Boli uvo Čovića za navijače koji neće moći da uđu, postavlja ih jer zna da će biti pražnjene tribine. Pa da ne bude dupla ljutnja. Mada i za to ga zabole. 

 

Moći će svi da uđu a na šta će to da liči samo bog zna.

I u gradski bus od 70 mesta stanu 200 čoveka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas me interesuje kakve ce dr Robot upute da da za ulazak. 
Mislim kako ce da saopsti ko moze a ko ne moze da udje? I ako su delenjebsezonske opet ih ima 12 hilljada, kako ce izaci u javnost ko je podobban a ko ne? Cetiri hiljade ne moze, kako se odredjuju stetnici?

Sirotilja sa nivoa 400 ne moze, parni brojevi bele loze mogu, neparni ne mogu? Inace imamo magove u upravi tako da ce verovatno naci neko magicno resenje.

 

Naravno da stvarni ulazak nece imati veze sa tim, ko pre dodje taj ce uci. Ko bude trazio neko svoje mesto da sedne bice ismejan ili ce dobiti po picci.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...