Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Posted (edited)
21 hours ago, Markoss said:

Sumnjam da ce Davidovac i Mitrovic igde. Ne radi se tu o Covicu, mislim da i ovi drugi sto su oko kluba masturbiraju na domacu osnovu i da se nece to mnogo promeniti potencijalnim odlaskom Covkinsa. 

 

PF, Davidovac, Ilic

Bolomboj, Mitrovic, Plavsic

 

Ne gine nam ovo, s tim da bi ovde eventualno Mirotic pokrpio sve rupe. Na stranu to, ne bi me iznenadilo da produze Treja ako ovaj nesto pokaze protiv Partizana sad. Tako da bi nam to bila unutrasnja linija.

 

Na tri ne sumnjam da jurimo Kalinu, a mislim da ce i Gidra da produzi. Tu je i Branko. Na dva je u tom slucaju ideja Nedovic i Djurisic. Gledamo i Dobrica, i na 1 gledamo Jovica. Jago ce ostati, Teo je 50-50. Pleja u tom slucaju svakako dovodimo, verovatno tog nekog koji bi trebao alfa i omega da bude. 

Ovo je jasan znak u kom smeru se krece ovaj klub i da kreteni u njemu nisu ucili na sopstvenim greskama. S druge strane, ne znam koliko bi ih eventualni poraz od prekoputasa prodrmao da razmisle o postupcima jer bi izgubili i poslednju slamku za koju se drze. Odgovornost je najomrazenija imenica u ovoj zemlji. Partizan je fizicki nadmocnija, a i talentovanija ekipa od nas, bez obzira na neke brainfartove i failove koje su imali u toku godine, ali im iz nekog razloga ne lezimo bas najbolje. U svakom slucaju, oni imaju potencijal da nas dobiju i u famoznoj atmosferi linca u Pioniru koja ce vrlo lako moci da se zavrsi praznjenjem dela ili celih tribina i debaklom Doktora Robotike. Ja cu Zvezdu voleti i kada budem koristio kateter ili bio dementan pa mi budu navirale samo uspomene na Kalinu,Vilija i Djenku iz mladosti, ali mi je sve teze da podnesem kolicinu marifetluka, amaterizma i nesposobnosti koje kuljaju iz kluba, a nisam siguran da ima indicija da bi se Cokijevim odlaskom stanje dovoljno popravilo ( iako je to conditio sine qua non )

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Kosjan Willavić said:

S druge strane, ne znam koliko bi ih eventualni poraz od prekoputasa prodrmao da razmisle o postupcima jer bi izgubili i poslednju slamku za koju se drze. 

potresao bi se nebojsa onoliko

pa i prosle godine su izgubili, pa smo ove sezone dobili jedan od besmislenijih rostera u istoriji

uostalom, ako ima neko bolji neka dodje da vodi klub

ili jos bolje napravi svoj

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kankkunen said:

U Baskoniji je za tri sezone propustio tri utakmice. :thumbsup:

Niko se ne povredjuje zato sto to zeli ali smesno je sto je i ovde bilo njegovog omalovazavanja pri oscilacijama

 

kao da je robot a ne ziv covek

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
4 hours ago, Kosjan Willavić said:

Ovo je jasan znak u kom smeru se krece ovaj klub i da kreteni u njemu nisu ucili na sopstvenim greskama. S druge strane, ne znam koliko bi ih eventualni poraz od prekoputasa prodrmao da razmisle o postupcima jer bi izgubili i poslednju slamku za koju se drze. Odgovornost je najomrazenija imenica u ovoj zemlji. Partizan je fizicki nadmocnija, a i talentovanija ekipa od nas, bez obzira na neke brainfartove i failove koje su imali u toku godine, ali im iz nekog razloga ne lezimo bas najbolje. U svakom slucaju, oni imaju potencijal da nas dobiju i u famoznoj atmosferi linca u Pioniru koja ce vrlo lako moci da se zavrsi praznjenjem dela ili celih tribina i debaklom Doktora Robotike. Ja cu Zvezdu voleti i kada budem koristio kateter ili bio dementan pa mi budu navirale samo uspomene na Kalinu,Vilija i Djenku iz mladosti, ali mi je sve teze da podnesem kolicinu marifetluka, amaterizma i nesposobnosti koje kuljaju iz kluba, a nisam siguran da ima indicija da bi se Cokijevim odlaskom stanje dovoljno popravilo ( iako je to conditio sine qua non )

Čović je udbaški bednik, zna da je odgovoran za lošu sezonu, pogodila su ga skandiranja protiv SC i jedino što sad ne želi da dopusti je mogućnost da izgubi trofej u utakmicama odigranim u regularnim uslovima.

Tako bi kukavički izbor Pionira značio da je zadovoljan sa obe opcije, prvom da u brlogu Pionira i svemu što on donosi osvoji titulu u ABA i time proglasi sezonu uspešnom i drugom da u slučaju poraza i skoro sigurnim incidentima i nakon pražnjenja tribina proglasi seriju neregularnom i tako pokuša da izbegne priču o neuspehu.

Edited by TB Told
  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Makoundu je ono šta nam treba na poziciji krilnog centra kao bek ap a ne na žalost Davidovac. Sajla, jak kao bik, atleta, skače, brz i nije operisan od šuta. Tanak u glavu ali bar ima srca i želje. Uz sve to ima 23 godine. Od početka sezone je poprilično napredovao. Jbt. kad se uporedi ono šta ćemo imati(Davidovac) i ono šta možemo da imamo, plače mi se. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Nadam se da gledate ovo u Areni i da znate sta se sprema u finalu ako prodju.

Ali ovako otvoreno da se pljacka, ovo je neverovatno.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Čočo said:

Makoundu je ono šta nam treba na poziciji krilnog centra kao bek ap a ne na žalost Davidovac. Sajla, jak kao bik, atleta, skače, brz i nije operisan od šuta. Tanak u glavu ali bar ima srca i želje. Uz sve to ima 23 godine. Od početka sezone je poprilično napredovao. Jbt. kad se uporedi ono šta ćemo imati(Davidovac) i ono šta možemo da imamo, plače mi se. 

Ja bih sa ove utakmice najradije da imamo ove u narandzastom ako moze

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Nadam se da gledate ovo u Areni i da znate sta se sprema u finalu ako prodju.

Pa imali smo priliku da vidimo i pre dve sezone kada se nama praznila dvorana ,kada su bili zatvoreni delovi tribina. Tada se samo tražila i najmanja sitnica da šilje patku i prazne halu i to više puta.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ZiS said:

I onda kažu Arena...ma Železnik sa sve drmanjem koševa...

Jesmo li možda dobili tu utakmicu?

Nisam ni sumnjao da će da se jave Čovićeve apologete, da pravdaju brlog Pionira.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Najgore od svega što ovo mu došlo kao kec na deset da Čović aminuje Pionir. Užas. 

Tome se i nadao. Kao što i navala osvetničkih postova ovde pokazuje. Sad ćemo da sprečimo krađu tako što ćemo pokazati sudijama šta ih čeka u našem brlogu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, TB Told said:

Tome se i nadao. Kao što i navala osvetničkih postova ovde pokazuje. Sad ćemo da sprečimo krađu tako što ćemo pokazati sudijama šta ih čeka u našem brlogu.

Treba igrati na Marakani, da budemo sto udaljeniji od terena da mogu fino i u miru da nas je*u. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, СтелаРоса said:

Treba igrati na Marakani, da budemo sto udaljeniji od terena da mogu fino i u miru da nas je*u. 

Koliko vidim u Areni se igra večeras. Pa ne vidim da im nešto fali od asortimana koji očekujete. 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Posto je nakon ove bruke u hodnicima arene (mislim na kasnjenje na drugo poluvreme 4 osobe koje su poslednje usle na teren, sudije i SD domacina) jasno vecini sta se desava, a nakon par minuta "deljenja pravde" je postalo i vrlo ocigledno, vreme je na kratko podsecanje na kronetovu i moju opkladu. Valjda je sad i on svestan da ce izgubiti, ma kako igracki budu izgledali protivnici na terenu u finalnoj seriji. Nije mi drago sto cu opkladu dobiti zbog nekosarkaskih stvari, ali opklada je opklada i izgleda ovako (skrinsot kronetovog posta sa one prve teme, pre pocetka sezone):

 

MW9emiI.jpeg

 

@Manu je preuzeo na sebe da opkladu realizuje i nadam se da ce tako i biti. Svojevoljno smo pristali na nju i nadam se da nikakvih prastanja nece biti. Ishod ce biti poznat zvanicno najkasnije 15 dana od sad. Nezvanicno, vidite veceras i sami kakav ce ishod biti.

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...