Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

24 minutes ago, uini said:

 

poceo si, jelda

 

20 minutes ago, Dzonii said:

 

Meni se cini da nije ni prestajao od jucee 

 

Spoiler

cvarkov-drzavni-posao-cvarkov.gif

 

18 minutes ago, Kronostime said:

hUdJJDW.gif

:classic_biggrin:

 

Spoiler

%C4%8Dvarkov-se-krsti.gif

 

1 minute ago, Čočo said:

Ti se još nisi otreznio od alkohola. 😂

 

Spoiler

jVNggk.gif

 

Nema stajanja... Ako budem okrenuo sezonu, preuzeću sve zasluge. Popeću vam se na glavu gostovanjima na svim mogućim jutarnjim programima i podsećaću vas svako malo setite se gde smo bili 2023. 

 

Kad sve to prodje, očekujem da mi pokrijete troškove AA i bračnog savetovanja.

 

Spoiler

cvarkov-sideye.gif

 

Spoiler

MzNbdO.gif

 

Sad prvo da se doručkuje nešto pa nastavljam.

 

Spoiler

djordje-cvarkov-cvarkov.gif

 

Spoiler

4837c60a00a42d8dec5238fcf924b909.gif

 

A večeras bambusanje

 

Spoiler

srbija-drzavni-posao.gif

 

Živeli!

 

Spoiler

cvarkov-djordje-drzavni-posao.gif

 

  • Love 3
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Dzistrou said:

PAO mrzim još od '98. i nesviranog faula na Rakočeviću 7 sekundi pre kraja meča u Pioniru. Gaj Pnini od kluba i organizacije.  

Још раније сам омрзео зелене из Атине. Од утакмице Купа шампиона 1986. у Београду (3:0), када су њихови навијачи дивљали на југу. 

Link to comment
Share on other sites

Evo da resimo i to:

-Znate koliko sam želeo Nikolu Topića da dođe u tim. On je jako talentovan igrač, on će pomoći timu, mlad je i moći će da napreduje i da bude još bolji, rekao je Sferopulos. 

Da li će igrati protiv Panatinaikosa u četvrtak u Atini? 

- Videćemo. Neću da ga forsiram za prvi meč, treniraće i danas i sutra, ali da li će igrati sa Panatinaikosom, odluka će biti doneta pred sam meč. To je igrač na kojeg ja dosta računam. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, VISOKOLETAC said:

Nema veze da li je uredno prijavljen za EL, ako nisu stigli da ga prijave za utakmicu, ili ovako, ako su ga posle roka prijave za utakmicu prijavili EL on bi uredno bio prijavljen u EL, ali ne bi mogao da igra danas.

 

ako se ne varam pravilo je da mora tim da prijavi igraca bar 24h pre utakmice sto znaci da Topic moze da igra...

1 hour ago, uini said:

mozda jednostavno nece sfero decku da sjebava samopouzdanje, jer ne zny kretnje i akcije

 

igrali smo bez napiera tri meseca, mozemo i ovu bez topa

  

  najgora a mozda i najbolja stvar zavisi kako ko gleda je da pleja ubacujes u sistem i ako se planira da igra Topic kad je on u igri igrace se samo par odredjenih kretnji koje su mu pokazane do tada...

 

  losa stvar je sto je to igrac koji treba da vodi sve, a dobra stvar sto je plej obicno naviknut da vrlo brzo upija nove informacije...

 

  ja licno sam u svom timu nekada posle par demonstracija neke akcije pamtio kretnju svakog igraca na terenu...primecujem da u nasem timu i posle tri meseca sezone ima igraca koji ne znaju bas svoje kretnje...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Evo da resimo i to:

-Znate koliko sam želeo Nikolu Topića da dođe u tim. On je jako talentovan igrač, on će pomoći timu, mlad je i moći će da napreduje i da bude još bolji, rekao je Sferopulos. 

Da li će igrati protiv Panatinaikosa u četvrtak u Atini? 

- Videćemo. Neću da ga forsiram za prvi meč, treniraće i danas i sutra, ali da li će igrati sa Panatinaikosom, odluka će biti doneta pred sam meč. To je igrač na kojeg ja dosta računam. 

Navodno Miško i Top stariji nisu bili za ali Sfero je inzistirao a Top je baš želeo da se vrati. Sve uzeti sa rezervom. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, СтелаРоса said:

Jos sam pre pocetka sezone govorio da cemo Pao u gostima da dobijemo bez obzira na njihov i nas kvalitet ili formu. Ne mogu da vam objasnim zasto ali meni je ova ekipa Pao kao stvorena da je razmontiramo u Atini. Eto videcete, seticete me se posle utakmice. Rutinskih 10 razlike za nas veceras.

može i bez ovog rutinski. nismo još mentalno spremni na to😁

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...