Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Zapravo ne znam više ni oko čega se mi raspravljamo hiljaditi put, možeš da imaš ako si pijani milioner i Lazarevića i Kuzmića i Davidovca i Simonovića i Ilića i Mitrovića i moju babu u ekipi, boli me kragujevac, ali moraš da imaš kvalitetnu osnovu od 7-8 dobrih - odličnih EL igrača (NA SVIM POZICIJAMA JER KOŠARKA IMA 5 POZICIJA), ako želiš dobar plasman.

 

Mi nemamo tu osnovu, nego nam je ekipa napravljena od nekoliko EL proseka i ovih navedenih likova (i jbga jednog premium igrača koji za sad ne liči ni na sta), pri tom neke pozicije uopšte nemamo pokrivene, tako da suvišno je raspravljati se da li su ti domaći nebitni igrači naš problem ili nisu. Jesu naravno, u ovoj situaciji, u nekoj drugoj ne bi bili i bilo bi me baš briga da li odigraju protiv Mornara 13 minuta ili ne odigraju (ova četvorica lošijih) odnosno da li Davidovac i Mitrović odrade svojih 10ak EL MPG koliko im realno pripada.

Edited by bosMan_jr
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bosMan_jr said:

Uh kakav argument: Strazel jbt

 

Decko ima samo Jamesa, Okoboa, Kembu i Lojda ispred sebe u rotaciji.

Pritom lik ima 20 godina i igra vrlo korektno domace prvenstvo, prosle godine u plej ofu u Francuskoj bio odlican. Ali i da nije, za EL je potpuno nebitan.

 

 

Lazarevic ima ispred sebe Rokasa i Hangu pa i Nedu koristimo na 3 kada igramo sa 2 od 3 ZZ/Teo/Yago.

 

Lazarevic je za nas potpuno nebitan kad smo zdravi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ljudi prepiremo se oko nebitnih stvari, iz aviona se vidi da za Ilica, Kuzmica, Lazarevica, Simonovica(za sada + stranac), nema mesta u ekipi. Oni vrede brat bratu zajedno 800.000 minimum, za taj novac je prosle sezone u ovo vreme doveden Vildoza. Pristao bih na nekog kamenjara cak, ali da radi propisan posao sa pozicije 2 u odbrani, a ne da udje kao Lazarevic koji je inace specijalac za defanzivu i za 3 minuta napravi 4 faula i izadje iz igre a pritom promasi dva zicera.

 

Hocete da idete u TOP 8 a da imate 4 polovnjaka u timu, e pa ne moze. A Covic sto nije hteo onomad da dovede Avramovica zbog 100.000 eura pa je ovaj zavrsio u Partizanu a domaci je igrac, isto se ciganisao i za Lesora one godine kada je Radonja bio trener a daje raznim Ilicima, Lazarevicima da igraju u Zvezdi je teska sramota i morate prihvatiti da dok je on u klubu nama bolje biti nece. Bili smo u prici i pregovorima za Harisona i oni od avgusta nisu mogli da ga zavrse, o cemu mi dalje da pricamo...

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Mora se prihvatiti činjenica da je politika kluba (Čovića) takva da ima određen broj domaćih igrača, i to je to.

Kvalitet domaćih je takav kakav jeste, a trenutno boljih nema da su nam dostupni.

Samo džaba krečimo, to se promeniti neće dok je predsednik u forelji.

Cenim da sa 6 domaćih plus 8 može da se napravi kvalitetna selekcija za dobar rezultat u EL.

Al mora struka da se pita, niko drugi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

neka je i za iste novce ili malo manje; da pitaš prosečnog amera ili prosečnog mene, da li bi radije u bgd ili milano, obojica bi u milano.

djordjo armani ili nebojša čović

i tako

Velika je steta za Herisona. 

Koji god razlog bio....odlicno pojacanje za Mesinu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  ne znam zasto al mi kad se uhvatimo nekog igraca samo njemu drvimo, taj Herison je bukvalno svaki dan pominjan kao i Nan jedno vreme...

 

  ne znam al ja nikad nemam neki hajp oko nekog igraca iz NBA koji nikad nije ograo ovde...opravdan hajp je bio oko Mirotica i Kampaca jer tacno znas sta ti oni donose...

 

  

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, stefan1 said:

Ljudi prepiremo se oko nebitnih stvari, iz aviona se vidi da za Ilica, Kuzmica, Lazarevica, Simonovica(za sada + stranac), nema mesta u ekipi. Oni vrede brat bratu zajedno 800.000 minimum, za taj novac je prosle sezone u ovo vreme doveden Vildoza. Pristao bih na nekog kamenjara cak, ali da radi propisan posao sa pozicije 2 u odbrani, a ne da udje kao Lazarevic koji je inace specijalac za defanzivu i za 3 minuta napravi 4 faula i izadje iz igre a pritom promasi dva zicera.

 

Hocete da idete u TOP 8 a da imate 4 polovnjaka u timu, e pa ne moze. A Covic sto nije hteo onomad da dovede Avramovica zbog 100.000 eura pa je ovaj zavrsio u Partizanu a domaci je igrac, isto se ciganisao i za Lesora one godine kada je Radonja bio trener a daje raznim Ilicima, Lazarevicima da igraju u Zvezdi je teska sramota i morate prihvatiti da dok je on u klubu nama bolje biti nece. Bili smo u prici i pregovorima za Harisona i oni od avgusta nisu mogli da ga zavrse, o cemu mi dalje da pricamo...

Voleo bih da neko izvuce sa foruma sta se pisalo kada je Lesor bio opcija za povratak u tim. Posle bitke svi su generali pametni. Avramovic je zavrsio u Partizanu, ali je zavrsio i Koprivica, Trifunovic, Brodzanski....... sto bi ovde rekli, nema mesta u ekipi za njih daj bolje. Sto Rokas igra slabije kod novog trenera? Odjednom zaboravio da igra?

Herison do pre deset dana nije razmisljao o igranju van Amerike. Pregovaramo sa njegovim agentom vec 10 dana, ali ispostavice se i drugi . Sto se mene tice on i nije bas neko pojacanje, solidan igrac i nista vise. Zasto bi Partizan bio u pregovorima sa Bejkonom, a ne sa njim, a on igra na poziciji koja im vise gori.

Covic se ne pita vec dosta dugo o pojacanjima i klubu, ali vi i dalje tucite po njemu, posto vam je tako lakse. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mirage93 said:

Spasi nas Boze Covicevih botova i kvazi insajdera sa ovog foruma, amin.

Ti to meni? Ja bot 😂 Pa mora da se zaradi za sezonsku. Glupo je da stavljas to amin na kraju. Ne verujem da Bog ima razumevanje za vredjanje. 

2 minutes ago, stefan1 said:

Ne pita se Covic al koliko vidim sve njegovi mezimci u klubu, preko Tea, Lazarevica, Lazica, Kuzmica... Sigurno se ne pitam ja ko ce doci u Zvezdu

To su jos neciji ljubimci, mislim osim Lazarevica 😂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe da se brani Covkins, lepo je letos rekao da ako neko zna bolje od njega da se javi i da ce da pusti da vodi klub neko vreme a koliko znam niko se nije javio 😂😂

 

Samo zbog te izjave je morao da bude nasutiran u dupe nazad u Zeleznik. 
Kakva kolicina bezobrazluka.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Kankkunen said:

Mora se prihvatiti činjenica da je politika kluba (Čovića) takva da ima određen broj domaćih igrača, i to je to.

Kvalitet domaćih je takav kakav jeste, a trenutno boljih nema da su nam dostupni.

Samo džaba krečimo, to se promeniti neće dok je predsednik u forelji.

Cenim da sa 6 domaćih plus 8 može da se napravi kvalitetna selekcija za dobar rezultat u EL.

Al mora struka da se pita, niko drugi.

Slazem se sa tobom..Eto na primer u 14 igraca su mogli biti:

Teodosic,Nedovic,Lazic,Davidovac,Mitrovic+Petrusev/Kalinic...na to dodati 8 stranaca i ekipe moze biti izuzetno jaka...Nisu potrebni razni Lazarevici,Ilici i Kuzmici...Imao bi za taj famozni kup 6+4 stranca(mozda bi neko dobio pasos),znaci +1...Sasvim dovoljno za tih par utakmica 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ti to meni? Ja bot 😂 Pa mora da se zaradi za sezonsku. Glupo je da stavljas to amin na kraju. Ne verujem da Bog ima razumevanje za vredjanje. 

To su jos neciji ljubimci, mislim osim Lazarevica 😂

Ne mesaj Boga u raspravu - tu su arhandjeli ovaj moderatori da tumace sta je uvreda a sta ne.

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nele said:

Nema potrebe da se brani Covkins, lepo je letos rekao da ako neko zna bolje od njega da se javi i da ce da pusti da vodi klub neko vreme a koliko znam niko se nije javio 😂😂

 

Samo zbog te izjave je morao da bude nasutiran u dupe nazad u Zeleznik. 
Kakva kolicina bezobrazluka.

Stvarno je to izjavio? Pa eto idealnog alibija ako bude popusakis ove sezone. Dao je drugima da vode klub neko vrijeme i vidite sta je ispalo uz obavezno sjetimo se 2011😀

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stefan1 said:

Ljudi prepiremo se oko nebitnih stvari, iz aviona se vidi da za Ilica, Kuzmica, Lazarevica, Simonovica(za sada + stranac), nema mesta u ekipi. Oni vrede brat bratu zajedno 800.000 minimum, za taj novac je prosle sezone u ovo vreme doveden Vildoza. Pristao bih na nekog kamenjara cak, ali da radi propisan posao sa pozicije 2 u odbrani, a ne da udje kao Lazarevic koji je inace specijalac za defanzivu i za 3 minuta napravi 4 faula i izadje iz igre a pritom promasi dva zicera.

 

Hocete da idete u TOP 8 a da imate 4 polovnjaka u timu, e pa ne moze. A Covic sto nije hteo onomad da dovede Avramovica zbog 100.000 eura pa je ovaj zavrsio u Partizanu a domaci je igrac, isto se ciganisao i za Lesora one godine kada je Radonja bio trener a daje raznim Ilicima, Lazarevicima da igraju u Zvezdi je teska sramota i morate prihvatiti da dok je on u klubu nama bolje biti nece. Bili smo u prici i pregovorima za Harisona i oni od avgusta nisu mogli da ga zavrse, o cemu mi dalje da pricamo...

Kada se setim koliko se taj Lazarevic prizivao da potpise dok je igrao za fmp... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezda_Srb1991 said:

U svakom slucaju, mislim da cemo u Pioniru imati vece sanse da ih nekako prevarimo

 

On 10/19/2023 at 10:38 AM, NMX said:

Jbg, nisam ni influenser ni instagramer da idem u Arenu da se slikam za društvene mreže i tako ta sranja ali bukvalno u nekim budućim izmenama krivičnog zakonika da se uvede novo krivično delo "Pozivanje na igranje u Pioniru". 

 

(1) Ko u nameri da pomogne KKCZ da ostvari bolje rezultate pozove na igranje EL u Pioniru, kazniće se zatvorom do 5 godina. 

(2) Ako je usled dela iz stava 1. došlo do posledica u vidu odluke rukovodstva KKCZ da se igra u Pioniru, učinilac će se kazniti kaznom zatvora najmanje 10 godina. 

 

:default_coffee:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...