Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Markoss said:

Nama bi i Bjelica znacio na PF pored ove sad konkurencije. Samo sto je za njega upitno koliki je stepen povrede i da li bi se predomislio uopste u smislu vracanja, jer je bas bio odlucio da je to to. 

Kakav Bjelica. Nama treba svježa krv. Bjelica i da se oporavi, mlitav je i spor u ovim godinama. 

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Glede price da Simonovic nije cetvorka, cuo  sam neku poluproverenu informaciju da je Miskova ideja bila da se uradi isto kao i sa Petrusevim da se od njega napravi 4.Navodno su se slozili i Simonovic i Covke i Dusko.

E sad jebem li ga da li je istina ili ne ali ne fercera  za sada nikako.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Markoss said:

Ne treba nikog Silbovati, nego potpisati cetvorku i peglati sa ovim sto imamo. Sabaz mora da proigra, on je jednostavno dokazan EL igrac koji je usao preslabo u sezonu, a jebiga, nismo mimo njega uspeli da pobedjujemo. Da jesmo, siguran sam da bi se laganije gledalo na ove njegove partije. 

Pa sad, ne moze se reci za coveka koji je do 32. godine odigrao 15-ak EL utakmica da je dokazan EL igrac, bez obzira na jak CV pre toga.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Čočo said:

Po izjavi Sferopulosa čini mi se da neće biti doselekcije dok se Lazić i Nedović ne vrate na teren i dok njih ne vidi na terenu i ima celokupnu sliku ne verujem da će odlučivati. Jedina promena će verovatno biti povratak Bjelice u ekipu. 

Do juce si bio siguran u 3 pojacanja brt

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Do juce si bio siguran u 3 pojacanja brt

Jesam. Ali posle ove izjave Sferopulosa, teška priča da će biti. Što ne znači da nisam za doselekciju na SG, PF i umesto Tobija novi C. Tobi mi se uopšte ne uklapa u ovaj roster. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nini3112 said:

Solidan Tobey,mislim da ce biti sve bolji...

Inace ko je ocekivao ovo od Bolomboya?

Secam se kad je dolazio svi smo ga opljunuli?

Ja mislim da samo Sahbaza nismo pljucnuli, sve ostale bar po malo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce Birch doci sto otvara mnoga zanimljiva resenja na poziciji 4/5. Mitrovic ili Bolomboj mogu da se spuste na 4 a na 5 da igraju taj novi centar (Birch) i Tobey. Jedna cetvorka i jos jedan bek i ovaj tim je onda skroz drugaciji. Osloniti se na Davidovca, nije bas najpametnije, a jos manje na Simonovica… zvuci smesno ali u prosle sezone smo bolje igrace na poziciji 4 imali nego ove sezone. 
 

Idemo dalje

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, srlepajce said:

Plavsic je teska baraba 

 

Kao ptica zloslutnica 

 

Posle Arene vratio na q3 pa do kraja. Kakav uzasan lik. Fujcina. 

 

Bukvalno kao RTS devedesetih kad po politickoj komandi krene redom u pljuvacinu. Placenik i to za male pare. Sram da ga bude.

  • Like 10
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, NMX said:

 

Posle Arene vratio na q3 pa do kraja. Kakav uzasan lik. Fujcina. 

 

Bukvalno kao RTS devedesetih kad po politickoj komandi krene redom u pljuvacinu. Placenik i to za male pare. Sram da ga bude.

Nema gore ovisnosti od kockanja.

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, stefan1 said:

Mislim da ce Birch doci sto otvara mnoga zanimljiva resenja na poziciji 4/5. Mitrovic ili Bolomboj mogu da se spuste na 4 a na 5 da igraju taj novi centar (Birch) i Tobey. Jedna cetvorka i jos jedan bek i ovaj tim je onda skroz drugaciji. Osloniti se na Davidovca, nije bas najpametnije, a jos manje na Simonovica… zvuci smesno ali u prosle sezone smo bolje igrace na poziciji 4 imali nego ove sezone. 
 

Idemo dalje

Ne može Mitrović na 4 ni na igrici u napadu. Danas je igrao 4 u napadu da bi izvukao Ibaku iz reketa i kada je Ibaka skontao da ovaj ne šutira non stop je planski ostavljan sam na šutu za tri. Imali smo svaki napad igrača manje a oni Ibaku u reketu. 

Edited by Čočo
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Jos jedan mec sa 25+ minuta, tacnije 27 minuta.

16 poena, 11 asistencija na 3/5 za 2 i 2/6 za 3 uz 1 skok, 2 ukradene i 2 izgubljene. 

 

Za one koji su mislili da je dosao da izmuze pare. Covjek igra vise nego u samom prajmu kad je bio u CSKA. Nevjerovatna potrosnja.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Yago dos Santos je imao najveca muda u celoj Areni sa sve navijacima. Covek u kakvoj god da atmosferi igra utakmicu, igra je kao ispred svoje zgrade. Obe mrtve lopte za koje se skakalo su zavrsile u njegovim rukama. Da je na prvom derbiju bio vise u igri dobili bismo. Na kraju sam se molio da mu daju da resava. Kad je dao poslednju trojku poceo sam da skandiram Ronaldinjo, Ronaldinjo, gledali me okolo ko da sam oboleo…

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...