Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Gospodin Sferopulos na pravi način odbranio igrača, objasnio kako je pre svega sjajna osoba i da će naći način da mu vrate samopouzdanje i da svi znaju kakav je igrač i koliko može na terenu...Pravi odgovor za magarce koji zvižde a muda nemaju da zvižde onom kome treba...

  • Like 43
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Omaklo mu se. :D

Sta sad? Ti mu dajes podrsku sa ovim avatarom?

Svi smo uz njega ali brate mili, vrati to zalaganjem. Ovo je sramotno kako se on ponasa. 

 

Prvi ste da jbt sve po spisku Teu, Dedi, Luki i ostalima a za ovo vcrs samo da im se skine kapa. Kako se Rokas sibao sa visokim Bayerna iako nista nije isporucio u napadu i nece nioo ziviA da mu kaze jer se trudio, lik se ubi u odbrani-napadu pa ni tom Tobeyu, ne ide mu sut, promasio zicere ali pokazao zelju a ovaj nista. Muka mi je bre vise od njega. 

 

Opet kazem ne treba da mu se zvizdi ali i on treba da pokaze postovanje prema svima. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Jesi cuo kad je pricao za Davidovca ili pljujemo po difoltu?

 

Nisam čuo i ne pljujem po difoltu. Čovek ima podugačku listu ispada prema strancima. Ako je jednom nešto rekao u lošem kontekstu za Dedu, ne manja činjenicu da je Nebojšin potrčko. To je valjda svima jasno nakon onog teksta pre Duškovog otkaza.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Don Dusko said:

Nadam se da ce nama ova utakmica biti ono sto je Efes bio prosle sezone Partizanu...

 

Ovo sam i ja pomislio ali onda kad pogledas raspored logicnije mi je da vam takva utakmica dodje za mesec dana i to bas protiv Efesa. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čvarkov said:

 

Nisam čuo i ne pljujem po difoltu. Čovek ima podugačku listu ispada prema strancima. Ako je jednom nešto rekao u lošem kontekstu za Dedu, ne manja činjenicu da je Nebojšin potrčko. To je valjda svima jasno nakon onog teksta pre Duškovog otkaza.

A pazi, Deda je u tom trenutku imao 3 poena, 2 skoka i 2 ukradene lopte kada ga je opljuvao i rekao da je u itastrofalnoj formi i da se od reprezentativca Srbije ocekune mnogo, mnogo vise. 

 

Ja Vas stvarno ne razumijem, treba da pljuje tog Teodosica npr a covjek je tu 15 godina za SRPSKU kosarku. Covjek kaze vcrs u prenosu da se Teodosic nikada ovako nije bacao u odbrani osim u reprezentaciji sto je tacno. Covjek od starta sezone izgori u zrlji da pomogne. Taj DeDa povata neke bitne skokove i ukradene ali odmah pljuvanje kada je prodao onu koptu jer mu ispala. Luka? 

 

Brate mili to su igraci koji imaju kod nas nekog statusa. Evo Yago ga stice a kako? Zalaganjem. Decko ode na 3 visokoh Bayerna bez imalo respecta.

Jesmo razmazeni ali cijenimo trud i zelju oa kad ne ide, ne ide ali lelemude NE

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čvarkov said:

Nisam čuo i ne pljujem po difoltu. Čovek ima podugačku listu ispada prema strancima. Ako je jednom nešto rekao u lošem kontekstu za Dedu, ne manja činjenicu da je Nebojšin potrčko. To je valjda svima jasno nakon onog teksta pre Duškovog otkaza.

Upravo pazi bre 1 rekao nesto protiv domaceg igraca a to sto konstatno pljuje po zlim strancima pa to kad opljune Dedu dodje vise kao iznenadjenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

A pazi, Deda je u tom trenutku imao 3 poena, 2 skoka i 2 ukradene lopte kada ga je opljuvao i rekao da je u itastrofalnoj formi i da se od reprezentativca Srbije ocekune mnogo, mnogo vise. 

 

Realno vodiš polemiku sa pogrešnim čovekom. Nadji jedan jedini moj komentar loš o Dedi ili Luki. Nisam ih nikada pljuvao. Samo naglašavam kako Plavšić odvratno komentariše igrače po Čovićevom nalogu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Igor_ said:

Teo u nedelju dana od mrs u pm do "primer mladjima.. ".


Teo koji igra ovako kao veceras, da, odličan primer.

Teo, Shabazzov brat blizanac iz prethodnih utakmica može slobodno tamo gde si napisao zajedno sa njim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kontra said:

 

Zviždanjem igraču se baš podstiče igrač. Što je najgore uopšte se u igri i ne vidi da mu nije stalo.

 

Kakvih je sve prošlo kroz Zvezdu bez zvižduka. Sramota je al kako hoćete.

Ne mozes da prodajes lopte, sagnes glavu i ne istrcis za igracem u odbranu, da se ne boris u odbrani, da nemas nijedan jedini skok ako vec ne mozes nista da pogodis. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, leki bg said:

Plavsic premalo opljuje domace, ali opet opljuje cca 150x vise nego svi drugi komentatori zajedno. 

Ne spada u komentatorski posao da se pljuje bilo ko, njegov je zadatak da pomogne gledaocu da prati šta se događa na utakmici i da mu pruži neke dodatne informacije.

 

Ne treba mi ni da navija ni da se dere na +15.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, K.Dot said:


Teo koji igra ovako kao veceras, da, odličan primer.

Teo, Shabazzov brat blizanac iz prethodnih utakmica može slobodno tamo gde si napisao zajedno sa njim.

Vece su sanse da Davidovac bude najbolji skorer lige nego da Teo ovako igra redovno. Ocekujem vec sledeci mec po starom sve, i u Virtusu je blistao na momente. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čvarkov said:

 

Realno vodiš polemiku sa pogrešnim čovekom. Nadji jedan jedini moj komentar loš o Dedi ili Luki. Nisam ih nikada pljuvao. Samo naglašavam kako Plavšić odvratno komentariše igrače po Čovićevom nalogu.

Znam, vise sam isao u globalu. Sorry.

 

Dal radi ili ne po Covicevom naloge ne znam, djeluje da da ali necu da mu crtam metu na ledja. I ja bih vise volio da bude objektivniji prema svima ali ga razumem da ne opljune Tea je ipak imena nase kosarke. Tog Dedu je bio mjesec dana tamo, pratio, navijao, srcku zamalo dobio.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Kritike su urodile plodom ,to bi i trebala biti svrha kritika,a ne neargumentovano pljuvanje. Teo je odigrao puno racionalnije, Deda puno angažiranije. Problem je sa strancima oni ne prate forume i zato im treba malo zazviždati. Nije mi se sviđalo pljuvanje po Mitru i Dedi jer oni daju ono što su uvijek davali. Teo je zaslužio kritiku i prihvatio je sugestiju i odigrao za tim. Šabaza treba još čekati, trebao bi izaći iz kanala i on. Tobi nije fit na ovu ekipu premekan je i može se koristiti samo u određenim okolnostima (ono što je trebao Simonović u prvoj godini). Mislim da je ipak potrebna doselekcija i šilbovanje.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cavani said:

Ne mozes da prodajes lopte, sagnes glavu i ne istrcis za igracem u odbranu, da se ne boris u odbrani, da nemas nijedan jedini skok ako vec ne mozes nista da pogodis. 

 

 

E vala nećeš me ubediti da Zvezdina košarkaška publika zviždi igračima zbog ovoga što si naveo.

 

Zvižde zato što ne pogadja a celo leto im je pričano kako je najskuplje pojačanje u istoriji kluba. E, sad, pošto Čoviću ne prija da oseti gnev na svojoj koži danima se crta Nejpiru meta.

 

Njegova igra ne valja jednim delom zbog ovoga što si naveo, ali postoje u njegovoj igri mnogo veći nedostaci. Veoma je loš u globalu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...