Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Čočo said:

Mi večeras ako pobedimo smo skoro tri pobede ispred njih. Tu računam dve pobede plus derbi kod nas gde bi oni osim pobede morali da jure i razliku. Što u prevodu znači obezbeđen domaći teren još u oktobru. 

 

"dont count your chickens before they hatch"

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, MarioKempes said:

Svaka čast za optimizam, i ja se nadam, ali se ne sećam da je u ABA derbiju skoro pobedio gost, čini mi se da u poslednjih bar 14 utakmica nije nijednom.

Zadnji derbi smo dobili kad su oni boli domacini u eri Perperoglua 😊

Link to comment
Share on other sites

Karte za Bajern dosta jeftinije nego za Monako, čini mi se da su tribine za Monako bile 3500 a sada 2000 rsd. Must win nam je ta utakmica. Večeras bih naravno voleo da dobijemo i da imamo KKP u onom "šta nas snađe" modu iz druge i treće četvrtine od četvrtka. Nadam se da je Sferopulos zapamtio jedno ali najvažnije pravilo - Teodosić ne sme da igra završnicu.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, zvezdsusrcu said:

Ostade nivo 400 jug, centar i bokovi svi…Sve ostalo prodato. Mirise da ce biti ako ne sve puno, onda skoro popunjeno za Bajern. Tek proslo 30ak minuta od pocetka prodaje

 

Nivo 400 je ostao skoro ceo, a ovi bokovi dole skoro nisu ni pusteni online osim par mesta tako da za tih 30 minuta skoro se nista znacajno nije prodalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Chaos Is Me said:

Karte za Bajern dosta jeftinije nego za Monako, čini mi se da su tribine za Monako bile 3500 a sada 2000 rsd. Must win nam je ta utakmica. Večeras bih naravno voleo da dobijemo i da imamo KKP u onom "šta nas snađe" modu iz druge i treće četvrtine od četvrtka. Nadam se da je Sferopulos zapamtio jedno ali najvažnije pravilo - Teodosić ne sme da igra završnicu.

Nije ni cudo sto su jeftine karte posto da se i dele dzabe ne bi bila puna arena

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nik1991 said:

Bez Hange,Nedovica i Lazica pise Telegraf

 

Ovo je mogao da pretpostavi svaki košarkaški analfabeta na ovom i svim drugim forumima, samo doktor Čović nije. 

 

5 centara (Tobi, Bolomboy, Simonović, Mitrović, Kuzmić)

0 krilnih centara

5 krila (Gedraitis, Hanga, Davidovac, Lazić, Lazarević)

1 bek (Nedović)

3 plejmejkera (Nejpir, Teodosić, Yago)

 

Ako je iko igde napravio odvratniji i neizbalansiraniji roster od nas, neka mi neko skrene pažnju, biću iskreno oduševljen.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, MarioKempes said:

Svaka čast za optimizam, i ja se nadam, ali se ne sećam da je u ABA derbiju skoro pobedio gost, čini mi se da u poslednjih bar 14 utakmica nije nijednom.

Pa eto neka ta 15. bude prekretnica 😊

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...