Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

E jbg 6 neselja je bas mnogo za poziciju koja nam je slabo pokrivena. Morace da se pojuri igrac tu, mislim morao je i bez ove Nedine povrede ali sada mora igrac koji je max fit i moze da guli po 30 min nikakvi rekovalescenti i stariji igraci.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Profaarmor said:

d0sta se pise 0 mal0m T0picu, sa prav0m svakak0 dali sam0 meni izgleda da i Dzurisic u0pste ne izgleda l0se, cak sta vise, cim je k0d Miska u Ergeli tesk0 da m0zem0 d0 njega mislim da ga ceka ist0 d0bra karijera.


Daj adresu da ti kupi brat tastaturu, ljubim te

  • Like 1
  • Ha-ha 38
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Урош19 said:

Prelepa vest.

Nadam se da će se pojuriti neki bek jer je suicid igrati samo sa Hangom ili još gore da Teo glumi beka pa igra 20+ minuta do ng

To sam i ja tupio od početka.Svi zagovaraju četvorku,a to mogu igrati Simonović, Deda i Lazarević,a tko će sada igrati beka? Hanga,a tko će ga mijenjati i tko će mijenjati Rokasa na trojci?

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Howie Roseman said:

Makar će se sad možda dovesti novi bek, Shaq Harrison je slobodan igrač. Nemoj brate Duško brisati post, pusti makar do jutra da ostane. 😆

Mislim da nam u ovom trenutku treba vise neko kao Lojd nego neko kao Harison. Na srecu tu je last cut.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Mislim da nam u ovom trenutku treba vise neko kao Lojd nego neko kao Harison. Na srecu tu je last cut.

Budimo realni ja bih sad i na Higginsa pa i na Hollinsa pristao, jer ne vjerujem da ćemo ikog dovesti. Može se F4 i sa ovim sastavom napasti, tako makar kaže naš gazda.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Wake in Fright said:

Ja mislim da Sferopulos ne zna ko je Lazarević.

 

Jel nije on bio trener Makabija kad smo ih dobili tamo, a Lazarevic odigrao verovatno najbolju utakmicu u zivotu? Radonja bio trener, bas dobra tekma bila. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...