Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 hour ago, Miki28 said:

Igraju im Smits, Manek i ponekad Ulanovas na 4 u odredjenim situacijama. 

Prva 2 nisu brza ali su jaki, krecu se u napadu, dobri suteri, mogu i spolja i iznutra da poentiraju. Bice tu problema


Ulanovas nas je uvek resavao na niskom postu. Bas protiv nas ga guraju redovno na 4. Nezgodan je i protiv nas uvek ima redovno utakmicu sezone.

Link to comment
Share on other sites

Tako dobru ekipicu imamo da se ne brinem bilo ko da iskoči ( sem Šabaza i Giedraitisa). Hanga može da pokrije sve i pokriva na svakoj utakmici. Čak napadački imamo toliki luksuz da i Lazarević i Kuzmić mogu da daju doprinos ekipi. Naročito Lazarević kad treba samo odbrana da se pegla 1 na 1.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, drperce said:

 

Na mediaday-u stavili par stolova sa klopom /predjelo, rostilj/ onako na cackalicu. Brat Hanga primakao stolicu i seo za sto isto kao kad ja odem na slave sa svedskim stolom.

Snimio da idem od jednog do drugog da mi potpisu loptu a njemu ne prilazim jer mi glupo da smetam dok jede, mahnuo da dodjem i krenuo u pricu sa mnom, u fazonu aj mi pravi drustvo da jedemo zajedno. Car

 

P.s. deremo zelene sutra

Onda odmah piši 3:0. Monako prolazi kao Asvel. 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, drperce said:

 

Na mediaday-u stavili par stolova sa klopom /predjelo, rostilj/ onako na cackalicu. Brat Hanga primakao stolicu i seo za sto isto kao kad ja odem na slave sa svedskim stolom.

Snimio da idem od jednog do drugog da mi potpisu loptu a njemu ne prilazim jer mi glupo da smetam dok jede, mahnuo da dodjem i krenuo u pricu sa mnom, u fazonu aj mi pravi drustvo da jedemo zajedno. Car

 

P.s. deremo zelene sutra

  • Ki ez?
  • Nem tudom, biztosan a Doktor.

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi trebalo brisati/kažnjavati svaku priču o sudijama ovde pre nego što je utakmica već počela. Teško mi je i da zamislim da se na navijačkim forumima drugih klubova ljudi unapred bave sudijama, izlistavaju ih i bave se njihovom istorijom suđenja njihovom klubu. 

  • Like 17
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Carl Johnson said:

Jeste doslo do eskalacije na treningu(izmedju Duska i Bjelice), ali ovaj tekst je toliko sramno

tendenciozan, pogotovu ova Teodosiceva “izjava”. Ovakve stvari se ne pisu, osim ako nije po necijem diktatu.

 

100 puta ponovljena laž postaje istina... ti i ovaj iz Danas-a se očigledno vodite istom logikom. Na stranu sto su svi portali, čak i ono Tegijevo smeće, objavili da je u pitanju povreda ( na stranu to sto ja ne verujem ni Dr. Neboji ).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Stanko1997 said:

Zanimljive odluke ove sezone u delegiranju sudija od strane EL. Partizanu u oba prva kola sudi neko iz ABA lige, evo sada i nama, to nije bio slučaj prethodnih godina (ne računam Radovića koji više ne sudi ABA).

 

Zato što je došao novi šef za suđenje na EL, Španjolac Hierrezuelo koji je do ove sezone bio aktivan sudija. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Ovo će biti drugi duel dva tima ove sezone, onaj prvi (na prijateljskom turniru na Kipru) pripao je crveno-belima. Naredni, ima mnogo veći značaj. Ekipa će u Litvaniji biti nekompletna, u Beogradu je zbog lakše povrede ostao kapiten Branko Lazić, svi ostali igrači su krenuli put Kaunasa.

 

Ovo će biti 15.duel dva klub u Evroligi (9-5 za Žalgiris), a prema najavama domaćina dvorana će biti ispunjena do poslednjeg mesta.

 

Trener KK Crvena zvezda Meridianbet Duško Ivanović: „Žalgiris je već dugo godina ekipa koja je pokazala da je jedan od najtežih protivnika naročito kad igraju kući. Igraju izuzetno čvrsto, izuzetno disciplinovano i sa velikim strpljenjem, uz to imaju ekipu koja dugi niz godina igra skupa i izvanredno su uigrani.

 

Crvena zvezda je pobedila Žalgiris na Kipru: „Neće to biti razlika, nismo bili komplenti tada, nisu ni oni, nije se sve pokazalo. Sigurno će sada biti potpuno različita utakmica. Neki detalji sa tog meča možda mogu da nam pomognu”.

 

Utakmica u „Žalgirio Areni“ igra se od 19 časova (20h po lokalnom) vremenu.

 

Sa zvanicnog sajta.

 

spacer.png

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Chaos Is Me said:

Mislim da bi trebalo brisati/kažnjavati svaku priču o sudijama ovde pre nego što je utakmica već počela. Teško mi je i da zamislim da se na navijačkim forumima drugih klubova ljudi unapred bave sudijama, izlistavaju ih i bave se njihovom istorijom suđenja njihovom klubu. 

Napisao sam samo da se promenio način delegiranja, ne da će da nas kradu ili kako su nam sudili u prošlosti. Ne moramo sad da se pravimo kako su isti kriterijumi za sve klubove, to svako zna, pa ih možda zato ostali i ne pominju po forumima. 🤷

Edited by Stanko1997
  • Like 6
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Fat Zadd said:

 

100 puta ponovljena laž postaje istina... ti i ovaj iz Danas-a se očigledno vodite istom logikom. Na stranu sto su svi portali, čak i ono Tegijevo smeće, objavili da je u pitanju povreda ( na stranu to sto ja ne verujem ni Dr. Neboji ).

Jesi ti procitao sta sam ja napisao? Ako jesi, ocigledno nisi razumeo, ajde polako jos jednom, pa onda odgovori.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zbog ovakvih situacija Lazarević i jeste zadržan u klubu. Da uleti u 12 kad se neko povrijedi ili kad Ivanović osjeti da on može da bude najbolji čuvar za nekog protivničkog igrača. Bilo je tako tekmi prošle sezone kad je Lazarević bio koristan u toj ulozi. Ne mislim da je to toliki hendikep za nas, nije kao da će biti startet kao prošle sezone. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

@Danas

 

Hajde na stranu što je Danas naš u smislu da smeju da objave stvari koje ne idu u korist ove vlasti. Međutim tu njihova nezavisnost prestaje. Odavnu su oni tabloid, samo naš pa lakše gutamo sranja koja pišu.

 

Kao da se zaboravilo brisanje one vesti o finansijama KKP sa naslovne strane (najavljena vest, pa volšebno nestala sa naslovne strane u štampanom izdanju).

 

Kao što ne sumnjam da im magistar sutra ćušne neku kintu, ima da pišu da je dan posle svađe Duško Bjelicu na ramenima nosio na terapije. 

 

Samo ne pridavati pažnju tom smeću i idemo dalje. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, NMX said:

@Danas

 

Hajde na stranu što je Danas naš u smislu da smeju da objave stvari koje ne idu u korist ove vlasti. Međutim tu njihova nezavisnost prestaje. Odavnu su oni tabloid, samo naš pa lakše gutamo sranja koja pišu.

 

Kao da se zaboravilo brisanje one vesti o finansijama KKP sa naslovne strane (najavljena vest, pa volšebno nestala sa naslovne strane u štampanom izdanju).

 

Kao što ne sumnjam da im magistar sutra ćušne neku kintu, ima da pišu da je dan posle svađe Duško Bjelicu na ramenima nosio na terapije. 

 

Samo ne pridavati pažnju tom smeću i idemo dalje. 

Bese ovo...

  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

ja licno nemam problem da poverujem da je kljucna stavka sukob a ne povreda, sto rece kolega, tezak je dusko al nije ni bjelica lagan u tom departmanu.

 

druga je stvar ovo sto kaze @NMX, danas provereno fura taj trash romantizam, primetio sam to svojevremeno po broju pejstovanih clanaka na tata temi :lol_2:

 

dakle, clanak klasicno srbsko novinarstvo ali treba imati na umu da je prostor za tako nesto napravio klub svojim cutanjem; taman i da je "developing situation", tj da nije finalizovano sve, trebalo je nesto reci a ne pustiti dushka da ocigledno otkiva pitanja na intervjuima.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Sector said:

Nisam lazićev fan ali s obzirom na prirodu utakmice u Kaunasu, ovo možemo okarakterisati kao hendikep.

 

Sad nam ne ginu minuti besmislenog Lazarevića na SF.

Ovo se ne odnosi na sektora licno ali 90% ljudi ovde pljuje lazica. Ok svi znamo da on nije mocart kosarke, ali kad ga nema svuma fali. Ja samga imao na fantaziju prvo kolo za osam bodica za tepdiju ribe

5 hours ago, uini said:

jel' ima nekoga u zalgirisu na pf a da je eventualno previse brz za simonovica, davidovca, ilica? pitanje je donekle retoricko, verovatno ima.

 

bese onaj lik smiths igra na pf?

mada je moj instinkt da metnem dedu na njega, koji mozda nije jos sposoban za vise minuta

 

u svakom slucaju, zanimljiva odluka, pogotovo sto lazic pakuje one trice iz coska ovih dana

Mislim da smits nije nista brzi od simonovica. Cak i da su isti tip igraca s tim da simon ima veci plafon

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...