Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ma kakav Šabaz, Gedraitis i ostali. Meni Ilić top. Sa ozbiljnim samopouzdanjem i mudima ušao u sezonu. Otkrovenje za sada. Sad kad je krenuo da se uzdiže nadam se da nema nazad. Samo napred. Ozbiljan doprinos od njega možemo da imamo i u napadu i odbrani. 😄💪

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

S obzirom da sam tek sada dosao sa tekme 😄 da ne propustim tradiciju...

 

wolf-of-wall-street-leo.gif.181f6f0b02d99a33001eb7bca7ecec84.gif

 

 

Pregazili smo ih bas rutinski, hoce to tako kad ide sut. A sut nas je toliko isao da je i onaj momak na poluvremenu ubo sa pola terena za 100.000 dinara 🙂 

 

Inace, da istaknem jednu stvar u nasoj igri koja mi se nije bas svidela - ako me secanje ne vara, do poslednje cetvrtine nismo imali ni jedan poen iz igre sa pozicije centra. Jedino je nesto Mitrovic pogodio ali je tad igrao cetvorku. Bas lose izdanje centara - Kuzmic 0 poena, Tobey 0 poena i Mitrovic na kraju 9 poena ali je ih je ili postigao kao 4ka ili u poslednjim minutima. Mene to malo zabrinjava, da ono sto smo ocekivali, da cemo uz Teodosica videti mnogo bolji ucinak centara, to nismo dobili. I onda smo na ludacki sut ovo rutinirali. Da nije isao sut bilo bi cupavo.

 

S druge strane Gidra, Sabaz a i Simonovic, odlicne partije. 

 

Hanga promasio sve zivo ali je dosta znacio na terenu. Nedovic, kad bi psiholoski prihvatio da je lider 2nd unit-a, bio bi produktivan uvek kao veceras. 

 

Dusko - hajde, da razumem da hoce svima da da minute u ovakvoj utakmici, i da odmori nosioce, ali zasto Lazarevic, Ilic, Tobey, Hanga i Nedovic u petorci u jednom trenutku? Nisam mogao da skapiram zasto ova petorka pri kraju 3/4, tu nam je Asvel malo spustio prednost? 😄 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kooineeperk said:

S obzirom da sam tek sada dosao sa tekme 😄 da ne propustim tradiciju...

 

wolf-of-wall-street-leo.gif.181f6f0b02d99a33001eb7bca7ecec84.gif

 

 

Pregazili smo ih bas rutinski, hoce to tako kad ide sut. A sut nas je toliko isao da je i onaj momak na poluvremenu ubo sa pola terena za 100.000 dinara 🙂 

 

Inace, da istaknem jednu stvar u nasoj igri koja mi se nije bas svidela - ako me secanje ne vara, do poslednje cetvrtine nismo imali ni jedan poen iz igre sa pozicije centra. Jedino je nesto Mitrovic pogodio ali je tad igrao cetvorku. Bas lose izdanje centara - Kuzmic 0 poena, Tobey 0 poena i Mitrovic na kraju 9 poena ali je ih je ili postigao kao 4ka ili u poslednjim minutima. Mene to malo zabrinjava, da ono sto smo ocekivali, da cemo uz Teodosica videti mnogo bolji ucinak centara, to nismo dobili. I onda smo na ludacki sut ovo rutinirali. Da nije isao sut bilo bi cupavo.

 

S druge strane Gidra, Sabaz a i Simonovic, odlicne partije. 

 

Hanga promasio sve zivo ali je dosta znacio na terenu. Nedovic, kad bi psiholoski prihvatio da je lider 2nd unit-a, bio bi produktivan uvek kao veceras. 

 

Dusko - hajde, da razumem da hoce svima da da minute u ovakvoj utakmici, i da odmori nosioce, ali zasto Lazarevic, Ilic, Tobey, Hanga i Nedovic u petorci u jednom trenutku? Nisam mogao da skapiram zasto ova petorka pri kraju 3/4, tu nam je Asvel malo spustio prednost? 😄 

Tobey nece odigrati svaku utakmicu ovaki niti ce Bolomboy presedeti svaku na klupi,mislim da ce Kuzmic van ali tesko protiv Zalgirisa zbog Birutisa,verujem u trecem kolu

Link to comment
Share on other sites

Rutiniranje. Znao sam da je Asvel tanak, ali ovo je danas bila aba utakmica za nas. Ni u jednom trenutku nije delovalo da ce ispod 15 da bude. 

 

Sabaz i Rokas odlicni. Prvi zaista ima brutalan napadacki arsenal, a drugi bas odlican hasler. Simonovic isto odigrao sjajno u napadu, defanzivno ga mrtvi Lovernj mucio, tako da bice tu problema.

 

Imamo mnogo rezervi u Hangi i Tobiju, pa i u Teu koji je danas bio slab.

 

Nedovic racionalan, Mitrovic par lepih poteza, premda je i dalje jednostavno premekan za bilo kakav hasl. Kapiten Lazic nastavlja da bude olicenje tima, manje vise. Ako je on upotrebljiv, znaci da nam igra dobro funkcionise.

 

Ilic, Lazarevic i Kuzmic zalutali u 12. Ne znam ko je drveniji, bas ih je bilo aprijatno gledati, pogotovo Lazarevica koji ni na zagrevanju nije mogao da ubaci sut. Umesto njih Jago, Deda i Bolomboj, pa da vidimo gde smo. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Markoss said:

pogotovo Lazarevica koji ni na zagrevanju nije mogao da ubaci sut. Umesto njih Jago, Deda i Bolomboj, pa da vidimo gde smo. 

Uzgred ona dva gaženja linije protiv Igokee nisu slučajnost. Kod bar pola pokušaja na treningu je isto radio. 


Ali dobro, za razliku od prethodne sezone u timu ima dosta šutera, pa se može preživeti njegovih 5 minuta.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Markoss said:

Rutiniranje. Znao sam da je Asvel tanak, ali ovo je danas bila aba utakmica za nas. Ni u jednom trenutku nije delovalo da ce ispod 15 da bude. 

 

Sabaz i Rokas odlicni. Prvi zaista ima brutalan napadacki arsenal, a drugi bas odlican hasler. Simonovic isto odigrao sjajno u napadu, defanzivno ga mrtvi Lovernj mucio, tako da bice tu problema.

 

Imamo mnogo rezervi u Hangi i Tobiju, pa i u Teu koji je danas bio slab.

 

Nedovic racionalan, Mitrovic par lepih poteza, premda je i dalje jednostavno premekan za bilo kakav hasl. Kapiten Lazic nastavlja da bude olicenje tima, manje vise. Ako je on upotrebljiv, znaci da nam igra dobro funkcionise.

 

Ilic, Lazarevic i Kuzmic zalutali u 12. Ne znam ko je drveniji, bas ih je bilo aprijatno gledati, pogotovo Lazarevica koji ni na zagrevanju nije mogao da ubaci sut. Umesto njih Jago, Deda i Bolomboj, pa da vidimo gde smo. 

Ne možeš Rokasa definisati kao haslera. Radi se o igraču koji je ozbiljan napadač. Stoji da pored toga igra dobru odbranu i da generalno dobro ispunjava timske zadatke, ali on u ovoj ekipi može da bude druga ili treća napadačka opcija. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Gledam reprizu...
Hanga uzima defanzivni skok i u 3-4 koraka tranzicije izbacuje dvojicu, prelazi pola terena i asistira.
Niko ga pipnuo nije...
Nakon toga prati beka na desnom prodoru sa levom rukom podignutom visoko koja pokriva jedini mogući ugao dodavanja i ode napad.
Dr. Sokrates edition 3.0





Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fradler said:

Jbt, kakvo je sad ovo mrtvo puvalo sa SK-a? Gde je Plavsic?

 

Taman hteo sa merakom da vratim tekmu i pogledam jos jednom uz Darka, kad ono hladan tus.

Dobar je Dinić momak i komentator, naravno nije kao Darko, ali treba ga razumeti, malo trema, malo atmosfera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Firga said:

Rokas ima tri karakteristike koje su za protivnike jako deprimirajuce. Uvek je spreman da opali, treba mu minimalno prostora da opali i ima jako mekan zglob.

Dodao bih jos i da se krece i trci ko navijen, prvi je u kontri a non stop se nudi i trci kroz blokove u pozicionom napadu.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Dodao bih jos i da se krece i trci ko navijen, prvi je u kontri a non stop se nudi i trci kroz blokove u pozicionom napadu.
Rokas za tu poziciju ima frejmčinu, šut, skok, kilometražu i pametnu glavu. Gud inaf.
Sa Hangom može Duško da se luksuzira po pozicijama.


  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Stanko1997 said:

Dobar je Dinić momak i komentator, naravno nije kao Darko, ali treba ga razumeti, malo trema, malo atmosfera.

 

Vidi se da nije glup i da razume kosarku, ali toliko je nekako monoton da mi je cak i Kovacicevo krestanje zafalilo. Nadam se da je samo privremeno resenje, inace cu zaspati uz vecinu gostovanja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...