Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Jerian Grant je pravi dokaz da iz ek ili fiba ls je potrebno uzimati two-way igrace i da oni taj svoj doprinos i mogu preneti na el nivo.

 

Mnogo su bolji ti igraci, nego bivse zvezde( ala Pengos), koji su apsolutno pretplaćeni i nemaju vise glad i motiv.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mirage93 said:

Generalno, nijedan trener u Evropi nije Zeljku do clanka, za 3 klase najbolji trener u Evroligi, ali za ovaj period od starta sezone do sad, morao je Banki da bude najbolji.

Ovo nije nagrada za karijeru nego za ovu sezonu a za ovu sezonu Banki i Cus Mateo i to je to. 

 

Kakav crni Zoc

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ovo nije nagrada za karijeru nego za ovu sezonu a za ovu sezonu Banki i Cus Mateo i to je to. 

 

Kakav crni Zoc


Ajde opet procitaj ceo moj upis, pa onda pominji crnog Zoca

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Igor_ said:

Faul nad Gudurom ispod kosa fenera i faul nad NHD kod izlaznja iz bloka. Nemaju hrabrosti sudije da sviraju Dozieru 3 licnu. Dva ocigledna faula. 

Ima gresaka na obe strane, ne zajebavaj.

 

Cist faul nad Dozierom, pa onda izmisljen faul nad Trifunovicem sad na kraju. Bukvalno je prodao dobro kontakt

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Golijat said:

Ima gresaka na obe strane, ne zajebavaj.

 

Cist faul nad Dozierom, pa onda izmisljen faul nad Trifunovicem sad na kraju. Bukvalno je prodao dobro kontakt

Brdo gresaka na obe strane svakako. 

6 minutes ago, Barkley#34 said:

Ali nemaju hrabrosti sudije. :roflmao:

Vrvt nisu videle dva ocigleda faula na metar od njih. Nego bi posle Kabokla to bilo previse. 

Link to comment
Share on other sites

Boga mi, Partizan odigrao prvu cetvrtinu bez greske, mislim da su se dosta potrosili u nastavku. Ocekujem da Fener iskontrolise u nastavku, jos sad imaju kao neki fejk revolt prema sudijama, sto realno hrani navijace da budu glasniji. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...