Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Just now, Don Dusko said:

Lako je sad pricati.Najgori suter.Uvek bi izabrao da on resava umesto Wilbekina i Gudurica.

Bas sam ispratio ovu poslednju trojku Kalatesa. Dzejms ga je ostavio 3 metra samog, dovoljno da se ovaj namesti nogama i opali neometan. Nije to nikakvo biranje, samo ocajna individualna odbrana Jamesa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cavani said:

Bas sam ispratio ovu poslednju trojku Kalatesa. Dzejms ga je ostavio 3 metra samog, dovoljno da se ovaj namesti nogama i opali neometan. Nije to nikakvo biranje, samo ocajna individualna odbrana Jamesa.

Jeste, ali to je Kalates..Kontam da je i on bio iznenadjen da je ubacio. :D

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Uspavao decu i naravno propustio završnicu. I uđem na forum i pročitam Kalates rešio sa dve trojke. Koliko sam ih ja to dugo uspavljivao? :smiley33:

Edited by Čvarkov
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Jeste, ali to je Kalates..Kontam da je i on bio iznenadjen da je ubacio. 😄

Uvek je bolji takav sut kamenjara kao Kalates nego contested shot Gudure ili Wilbekina. 

Link to comment
Share on other sites

Dzejms se u poslednjem napadu krio prvo iza Kalatesa a posle nakon preuzimanja iza Gudurica. Nije pokazao nikakvu zelju da uzme loptu. Bilo je smisla da Okobo uzme sut za pobedu u regularnom delu jer je bio u dobroj seriji, ali sut na kraju produzetka je morao da uzme Dzejms.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako loša košarka, sve se svodi na iso i igru 1 na 1. Razlog zašto se ova dva tima bore za F4 je to što su bogatiji od ostalih i imaju novca za igrače ekstra klase. Prevagu doneo Papajanis i kod poraženih nepomirljivo veliki ego Okoboa i Džejmsa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...