Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

18 minutes ago, Sector said:

Shabaz je bolji igrač od Juancha pa mi je veće razočarenje. 

 

Willy i nije nešto podbacio, samo na svojoj poziciji ima Veselog koji je u top formi. 

Naravmo da Willy nije podbacio, samo nije konstantan. Imao je odlicnih ali i uzasnih izdanja u ovih 6 kola. Bice on sve bolji i bolji.

Link to comment
Share on other sites

Gledam Valenciu i Virtus i njihovih 5-1 mozda bode oci, ali odigrali su vec cetiri meca kod kuce, dobili u gostima Zalgiris, odnosno Asvel i cekaju ih tri teska meca u naredna tri kola. Prosto su u prvih sest kola imali cetiri meca koja su morali da dobiju ako su zeleli nesto ove sezone, to su uradili, ali i dalje nemaju po dva brejka kako prvi pogled na tabelu nalaze da imaju. Virtus je dobio Monaco u gostima, ali je izgubio od Zalgirisa kod kuce.

 

Sto se tice timova u EL, od ovih bogatasa od prosle sezone mi je Fener mnogo simpaticniji nego Efes. Sa jedne strane korektan pristup skoro svakom mecu, dobro vodjenje tima sa klupe, sa druge strane raspad sistema. To se vidi i po startu sezone, Fener na odlicnih 5-1 (mogli su da budu i na 6-0), nadam se da ce nastaviti da pobedjuju i u narednim kolima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/3/2023 at 6:59 PM, Shikamaru said:

Znam da je hiljadu puta pomenuto, ali moram opet

Oduševljen sam nesposobnošću EL da organizuje satnicu za utakmice, danas imaju tri tekme i sve u istom terminu, svaka čast 

 

  iz EL ide prica da televizije diktiraju termine utakmica sto bi oni mogli da promene samo da hoce...

 

On 11/3/2023 at 10:11 PM, Sector said:

Šengelija najbolja PF ove sezone. 

 

Virtus za sada izgleda puno ozbiljnije sa Bankijem. 

 

  meni Skariolo bas precenjen trener i utisak je da nije ispuno potencijal Virtusa uopste...Belineli mu bas slabo igrao prvi deo sezone, Sengelija isto katastrofa...

  nije ni ovo sto sad igraju bas realno, ali vec sad se vidi da ce biti u ozbiljnoj borbi za plejof...

 

On 11/4/2023 at 12:52 PM, Don Dusko said:

Meni je najace kad kazu kako je neko trazio duplo/troduplo a ne kazu kolika je osnovica. Vec ostavljaju tu prostora da se mi navijaci svadjamo i tatisemo.

 

 

 

  to su opravdanja klubova kao sto i mi uvek radimo...a Milano je mislim do dolaska Mirotica imao gornji prag za placanje valjda 1.5 milion, nisu hteli da dsju vise od toga...

 

  ne mogu da ne pomenem i Atamana koji kao po navici proziva svoje igrace...najsmesnija situacija je bila prosle seozne kad su gostovali Olimpijakosu, izgubili i ovaj prozivao Klajburna a on dao tipa 20 poena ( mrzi me sad ds trazim koliko tacno )...

 

   nisam bas previse pratio Huanca u NBA, gledao sam ga u reprezentaciji ali zamislite te glave u PAO-u...dovedu igraca koji je mozda i najplaceniji igrac u EL ( medju prva 3 sigurno ) koji nema kreaciju sa loptom maltene nikakvu, tipican igrac uloge...

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, John Terry said:

Makabi ce igrati pred praznim tribinama u Beogradu, za sada, u cilju obezbeđivanja sigurnosti svih aktera.

 

Ok... 

 

A kad ode u Tursku ili Francusku gde ima buljuk Arapa, šta onda? Jel će i tada biti prazne tribine?

 

Verovatno će igrati pred 30% praznijim tribinama i pod punim obezbeđenjem

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dzep said:

 

Verovatno će igrati pred 30% praznijim tribinama i pod punim obezbeđenjem

 

Verovatno. Ali šta im garantuje bezbednost takve situacije. Čak je verovatno puna hala u Beogradu bezbednija od trećine hale u Turskoj ili Francuskoj. Odnosno, valjda je bezbednija, mada ove naše budale crtaju sebi metu na čelu ovim gostoprimstvom ali ajde...izeli smo govna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, John Terry said:

 

Verovatno. Ali šta im garantuje bezbednost takve situacije. Čak je verovatno puna hala u Beogradu bezbednija od trećine hale u Turskoj ili Francuskoj. Odnosno, valjda je bezbednija, mada ove naše budale crtaju sebi metu na čelu ovim gostoprimstvom ali ajde...izeli smo govna.

 

Siguran sam da se kod Erdogana neće desiti ama baš ništa, osim linča sa tribina 😄 Veći je problem tu Francuska, i sasvim sam siguran da Makabi tamo neče primirisati. 

 

Što se nas tiče - šta da ti kažem, sve znaš i sam, da sam na mestu Izraelaca nikako ne bih izabrao Srbiju za domaćina, osim ako mi ne bi prepustili apsolutno sve vezano za organizaciju utakmice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, John Terry said:

 

Verovatno. Ali šta im garantuje bezbednost takve situacije. Čak je verovatno puna hala u Beogradu bezbednija od trećine hale u Turskoj ili Francuskoj. Odnosno, valjda je bezbednija, mada ove naše budale crtaju sebi metu na čelu ovim gostoprimstvom ali ajde...izeli smo govna.

Nije bas da ce migranti pohrliti u Arenu, mada ni domacih budaletina ne nedostaje.

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Ali sta moze da unese pored obezbedjenja? Zastavu Palestine u gacama? Moz' misliti... 

 

U Beogradu se igra u praznoj hali jer nema neke poente otvarati halu kad Makabijevi navijaci nece biti tu, moze da se desi zapravo da ima vise gostujucih navijaca a to je onda losije za domacina nego prazna hala. 

 

Zato sam ja pricao da bi Makabiju mozda bolje bilo da igraju tamo gde je brojnija jevrejska zajednica, pa bi mozda i imali neke navijace. Ne znam, oni bolje znaju koliko ih ljudi prati i navija za njih iz njihove dijaspore. 

 

Isto kao kada bi recimo Zvezde morala da igra domace utakmice negde na strani (a da nije komsiluk), ne bi sigurno birali recimo Italiju, Spaniju, Englesku, vec bi birali Nemacku jer ima vise nasih ljudi tamo, ili Austrija i Bec - jos najbolje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

      Вилдози се већ тражи клуб?Како је баја узлетео у Цзв.Боли га уво,ове сезоне има јаку плачу али за наредне ће се баш добро ознојити...

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, propolis said:

Nešto nije ostao upamćen u Makabiju i čini mi se da je pre otišao nego došao, isto kao i Evans.

 

Nego je tada u Igokei igrao i Rashad Vaughn koji je izgledao bas moćno, Soni Vims za siromašne i onda dve tekme u Budućnost i totalni raspad.

 

https://www.aba-liga.com/player/3400/20/1/rashad-deandre-vaughn/

Obojica su bili u senci divljanja Wilbekina kod naseg sadasnjeg trenera ngl

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pachupa said:

      Вилдози се већ тражи клуб?Како је баја узлетео у Цзв.Боли га уво,ове сезоне има јаку плачу али за наредне ће се баш добро ознојити...

jel nema promene kluba do polovine evrolige? 

Link to comment
Share on other sites

Juancho Hernanhomez izgleda 2 meseca van terena, aj što ga nije krenulo nego sad i ovo.. Navodno je slomio mali prst.
Ali PAO ostaje gotovo nepromenjen jer svakako nije imao nikakav doprinos na terenu, makar poenterski[emoji23]

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

Link to comment
Share on other sites





 
 
... ali zamislite te glave u PAO-u...dovedu igraca koji je mozda i najplaceniji igrac u EL ( medju prva 3 sigurno ) koji nema kreaciju sa loptom maltene nikakvu, tipican igrac uloge...

Ipak Huančo i Šengelija dele 7-8 mesto po visini ugovora od 2.1 miliona.
Willi je na 6-om sa 2.2m.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...