Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

13 minutes ago, Knipex said:

Kaže Obradović na tajmautu ne treba nam tri poena, fokusirajte se. Kamera se fokusira na Džejmsa. Kreće napad i na 12s do kraja napada lopta dođe do Džejmsa. Istapka, finta, šut za 3 poena i koš :whistling:

 

Onaj šut preko Tonuta je zicer za Jamesa jer ima neverovatan skok šut 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mrtvi ASVEL je morao da dobije u Kaunasu nakon sto su imali jedno -40 protiv dva projekta, sad ce svaka njihova pobeda da bude samo plus za KKP i KKCZ.

 

Steta za Bayern, ali sam znao da nece uzeti pobedu nakon sto su dozvolili da sa +13 odu na nereseno. Trebalo je samo da odrzavaju prednost i puste KKCZ da se samoubije, sto je taj tim i radio tokom veceg dela meca.

 

Armani ce morati nesto da menja jer 1-5 i drustvo dve najlosije ekipe svakako nije ni blizu ocekivanog. Monaco nakon Virtusa 4 u nizu, svaka cast.

 

Gledao sam i zavrsnice Valencia - Alba i Fenerbahce - Olympiacos. Valencia je ovom pobedom pokazala da puca na TOP 8 ove sezone, ovakvi mecevi moraju da se dobiju. Fener - Oly spektakl, na kraju infarkt zavrsnica, sto se kaze - mec koji se posmatra na nogama, umesto da se udobno sedi i zuri u mobilni.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

Odlično veče je bilo sinoć, sve utakmice neizvesne. Loyd se vratio na parket za Monaco, ali James je tamo glavna priča. Slažem se sa Mikijem, onaj Strazel je neverovatno loš igrač, ne znam da li bi mogao da igra petorku u nekoj Krki a tip igra EL redovno. Papajanis presudio Olimpijakosu, međutim nevreovatno mi je da Barcokas palamudi i nešto dozira minutažu Milutinovu, sinoć ispod 20 minuta, to je smešno. Luwawu je na jedan meč zaličio na Paul Georgea i maltene sam doneo pobedu Asvelu u završnici, sad pa ko zna kad će tako dobro odigrati ali jasno je da im prija Pozzecco nakon tavorenja sa neToni Parkerom. Valensija je kanda potcenila Albu ali ih je ipak u finišu pregazila, Davies i Harper su završili posao. 

Link to comment
Share on other sites

Ovo se desi milion puta na svakoj utakmici, jedna stvar je šta je na to nacrtano, a nešto potpuno drugo šta situacija na terenu u datom kontekstu zahteva. Saša za sada ima Jamesa vrlo racionalnog i pod kontrolom i to nije mala stvar, takvog igrača treba pustiti nekada da individualno izabere rešenje.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

James je imao 3 ovakva suta i u 1/2 upravo protiv Tonuta, 2 suta za 3 i jedan za 2 poena.

Jednu trojku je pogodio (  bio fauliran tada ali nije svirano ) pa se malo kasnije oodigao na jos jednu ( airball mada mislim da je bio fauliran a nije svirano i dobio tehnicku zbog protesta ) i jednu poludistancu. Sve na isti nacin u facu Tonuta kao ova gore trojka.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Shikamaru said:

Znam da je hiljadu puta pomenuto, ali moram opet

Oduševljen sam nesposobnošću EL da organizuje satnicu za utakmice, danas imaju tri tekme i sve u istom terminu, svaka čast 

Izgleda da sve 3 ekipe koje su domacini moraju da igraju u 20:30 termini a nemam pojma zasto. 

 

Imam osjecaj da su Zvezda i Partizan jedini koji kad igraju kuci igraju u razlicitim terminima?

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kankkunen said:

Dobili su višegodišnju EL licencu, imaju stabilan budžet, 20m za ovu sezonu ... neće oni nigde.

Ma znam ja da to nije izvodljivo i da je to samo moja zelja.

 

Meni su oni najbezlicniji klub u EL. Niti imaju publiku i neku dobru atmosferu kod kuce, niti svoj neki prepoznatljiv stil igre, niti mogu da dovedu neke ekstra igrace jer ovaj budzet imaju samo knjigovodstveno.

 

Godinama trpaju roster nekim isluzenim veteranima koji su blizi penziji nego prajmu, a mladi igraci igraci dobijaju sansu na kasicicu. Wemby pobegao glavom bez obzira posle jedne sezone kada je video koliko je sati. 

 

Plus je grad uzasan  po nekim pricama.

Edited by MrTripleDouble
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...