Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Armani najveće razočarenje. Prošle sezone su mogli da se vade na povrede, ove sezone im samo Baron nedostaje. Ali za najjače rostere nikad nije kasno da se trgnu i naprave niz pobjeda u ovakvom sistemu takmičenja. 

 

Od igrača razočarenje br 1 je Shabazz, na drugom mjestu Juancho. 

 

MIP naravno Moneke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sector said:

Armani najveće razočarenje. Prošle sezone su mogli da se vade na povrede, ove sezone im samo Baron nedostaje. Ali za najjače rostere nikad nije kasno da se trgnu i naprave niz pobjeda u ovakvom sistemu takmičenja. 

 

Od igrača razočarenje br 1 je Shabazz, na drugom mjestu Juancho. 

 

MIP naravno Moneke.

Да ли би Шабаз био на првом месту да овако игра у неком другом клубу или би то ипак био Хуанчо или Клајбурн? 

Са остатком поста се дефинитивно слажем.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Sector said:

Armani najveće razočarenje. Prošle sezone su mogli da se vade na povrede, ove sezone im samo Baron nedostaje. Ali za najjače rostere nikad nije kasno da se trgnu i naprave niz pobjeda u ovakvom sistemu takmičenja. 

 

Od igrača razočarenje br 1 je Shabazz, na drugom mjestu Juancho. 

 

MIP naravno Moneke.

 

Koliko god da je los Shabazz,  Bo Cruz je gori...

image.thumb.png.4ce87fdb5fa9a09cf5fc092d8ca3978d.png

 

Od toga poslednje 3 utakmice 1,3,0 poena...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Тренутно су у лошијој форми од Шабаза:

Слукас, Томпсон, Клајбурн, Хаунчо, Таварес, Пантер. То је овако напамет од играча тог калибра тако да Шабаз не може никако бити највеће разочарење.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mrk said:

Došao na pola sezone u januaru. Znači za 5, 6 meseci ne više od 600 hiljada x3 1.8m. Mi smo mu dali 2m. Jbg.

Edited by Čočo
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mrk said:

To ti cenis ili imas neki link?

To ja cenim. Igrač iz povrede koji je pre toga imao samo pola sezone iskustva u EL ekipi kada je zatim usledila povreda i posle pola godine ne igranja zbog povrede potpisuje za Milano na 5,6 meseci. Realno ne više od 600k.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, deez nuts. said:

Strasno

 

 

 

Što je najgore, verovatno mu je pre slao poruke jer je izgubio tiket nego što je Partizan izgubio. 

 

Degenčine. Nekim ljudima bukvalno treba onemogućiti da koriste telefone ili bar društvene mreže. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

@Dzep dobijate kuci Fener sledece nedelje. I ne nije jinx, da ne pomislis pogresno da vas zajebavam.

 

ne mislim da tatišeš, ali me zanima na čemu temeljiš optimizam? 

 

pa ubiće nas u skoku Motli i Papajanis, a već vidim da Gudurić postaje Harden kao prošle godine... Vilbekin, Hejs Dejvis, Madar, pa i kameni Kalates, previše oni imaju oružja za nas

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dzep said:

 

ne mislim da tatišeš, ali me zanima na čemu temeljiš optimizam? 

 

pa ubiće nas u skoku Motli i Papajanis, a već vidim da Gudurić postaje Harden kao prošle godine... Vilbekin, Hejs Dejvis, Madar, pa i kameni Kalates, previše oni imaju oružja za nas

Ne odgovaraju Feneru ekipe poput vas koji imaju hirurski precizan napad. Igraju dosta losu odbranu. Da ste u gostima pa ajde ali kod kuce, nema trika. Jos situacija oko Madara, bice sigurno naelektrisana atmosfera.

 

Sinoc vam je dosta bitnih igraca podbacilo a kod kuce ce to biti druga prica. 

 

Slazem se da ce imati dosta ofanzivnih skokova ali isto tako i vi jer je to isto velika boljka Fenera, posebno u gostima.

Isto tako uzasni su u sutu za 3 van svoje dvorane a da bi vas dobili to mora biti preko 40%+ sto mislim da nisu u stanju uraditi. 

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ne odgovaraju Feneru ekipe poput vas koji imaju hirurski precizan napad. Igraju dosta losu odbranu. Da ste u gostima pa ajde ali kod kuce, nema trika. Jos situacija oko Madara, bice sigurno naelektrisana atmosfera.

 

Sinoc vam je dosta bitnih igraca podbacilo a kod kuce ce to biti druga prica. 

 

Slazem se da ce imati dosta ofanzivnih skokova ali isto tako i vi jer je to isto velika boljka Fenera, posebno u gostima.

Isto tako uzasni su u sutu za 3 van svoje dvorane a da bi vas dobili to mora biti preko 40%+ sto mislim da nisu u stanju uraditi. 

 

Iz tvojih usta u božije uši, ali zaista ne verujem - mislim da smo mi sinoć u drugom poluvremenu igrali i preko svojih mogućnosti, dok je realnija slika onoga što mi možemo bez Pantera prvo poluvreme. 

 

Čujemo se u petak posle utakmice pa da vidimo ko je bolji prognozer 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma gdje preko svojih mogucnosti, pa Aleksa i PJ su se raspali sinoc a treba da vas raduje partija Tristana, morate njega mnogo vise koristiti u nastavku sezone. Kako je lijepo juce sacekao par puta Howarda u reketu a jbg Moneke ce davati onakve poene svima. 

Imali ste jedno 10 izgubljenih u 2 pol, to je kod Zeljka nedopustivo i nema sanse da se ponovi kuci.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

Armani najveće razočarenje. Prošle sezone su mogli da se vade na povrede, ove sezone im samo Baron nedostaje. Ali za najjače rostere nikad nije kasno da se trgnu i naprave niz pobjeda u ovakvom sistemu takmičenja. 

 

Od igrača razočarenje br 1 je Shabazz, na drugom mjestu Juancho. 

 

MIP naravno Moneke.

Najavio ja za Juancha.

 

Lik u karijeri nije igrao ozbiljnu kosarku, osim nekoliko tekmi na specificnom EP za Spaniju.

Izvikan samo tako.

 

Evo Mitoglu ga odmah istiskuje iz ekipe.

 

Malo mi smeta sto nazivate iznenadjenjima neke stvari, poput Sedekerskisa, isto sam ga najavio kao top prasinara (and more) i bilo je jasno da ga ceka dobra sezona.

 

Isto i Valensiju, top pojacanja, odmerena a nisu istrosena i izvikana, i sirok roster.

vama sve iznenadjenja 🤪

Edited by bosMan_jr
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Juancho ce da bude ozb pojacanje za Pao, treba mu vremena malo. Tim koji je uz Zvezdu izvrsio najvisa promjena, traze se brza resenja trenutno tako da ne cudi ali bice Juancho dobar. 

 

Sto se Sedekerskisa tice, kad se igra neobavezna kosarka bez pritiska rezultata onda i dodju takvi statsi.

Baskonija idealna sredina za budzenje statsa.

3 minutes ago, СтелаРоса said:

Fener je prosle sezone sa manje vise istim timom dobio mnogo zategnutiji i u boljoj formi Partizan nego sto je sada slucaj, i to poprilicno lagano. Odlicno su startovali sezonu, dobili Oli, Pao, Armani. U najboljem slucaju po Partizan sanse su 60-40 za Fener.

Koliko sutirao za 3 Fener tada? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...