Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

2 minutes ago, NikeAir said:

Ajde sto ne igra Sabaz,nego ne igraju ni Nedovic ni Rokas.Simonovicu i Tobiju bih se zahvalio posle utakmice.

I Sabazu se treba zahvaliti i nek se tornja iz kluba. Lelemud klasicni, za sve je on kriv. Doveden kao najvece pojacanje,  placen najskuplje,  a ne igra uopste, i jos mu se titraju one stvari ovde. 

Smucio mi se vise

Samo neka ode da znamo da nije tu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sa Davidovcem se samo zavaravamo, gidinama. Besmislen igrač. Tobi... Ne videh u životu toliku mekoću i inferiornost u odbrani. Simonović se usrao, treba ga gurati u ABA dok se malo ne oslobodi, ili ga pedalirati. U EL je igrač manje. Real je za nas druga dimenzija, nisu se pošteno ni oznojili a utrpali su nam 50 peona. Kampaco bratina nas poštuje za sad...

Edited by Issey
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Liske said:

A uvek neugodni kumić sa miliončetom po sezoni? 

 

Svakom pravom navijaču koji je košarku učio od Čovića će najveći problem biti neko ko ima visoku platu i zaista doprinosi rezultatima, čim odigra lošu utakmicu, od domaće parazitske osnove, koja nikad ništa ne doprinese.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, No name said:

I Sabazu se treba zahvaliti i nek se tornja iz kluba. Lelemud klasicni, za sve je on kriv. Doveden kao najvece pojacanje,  placen najskuplje,  a ne igra uopste, i jos mu se titraju one stvari ovde. 

Smucio mi se vise

Samo neka ode da znamo da nije tu. 

Jeste, za sve je Napier kriv. Covic je dao sve od sebe, ali avaj..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pisah nakon jedne od utakmica da ja u zivotu nisam video da dodje do promene trenera, a da ekipa izgleda identicno kao i kod prethodnog. Nama je svejedno dal nas vodi Dusko ili Sfero, bukvalno identicno delujemo. Cak je sad Sfero poceo i da rotira ala Dusko, verovatno od muke, jer ne zna vise koga da uvede u igru, posto sem Mitrovica i Bolomboja, nemamo kosarkasa, a da igra u reketu. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

Pisah nakon jedne od utakmica da ja u zivotu nisam video da dodje do promene trenera, a da ekipa izgleda identicno kao i kod prethodnog. Nama je svejedno dal nas vodi Dusko ili Sfero, bukvalno identicno delujemo. Cak je sad Sfero poceo i da rotira ala Dusko, verovatno od muke, jer ne zna vise koga da uvede u igru, posto sem Mitrovica i Bolomboja, nemamo kosarkasa, a da igra u reketu. 

Kad je koncepcija pogresna i promasena to tako izgledan ma ko bio trener. Kontam da Zoc dodje da bi isto ili sl bilo.

Dok ne pocnemo davati autonimiju potpunu onima koji su zaduzeni za to ovako cemo prolaziti skoro svake sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...