Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

1 minute ago, NMX said:

Od 13 promasaja za 3, 7-8 su bili skroz otvoreni.

 

Dedu ostaviti da se tusira. I sut da krene.

 

Sabazz i Teo, 2/22 trojke protiv Monaka i veceras. Za ovo niko ne moze da da objasnjenje. Niko 

Može. Teodosiceva selekcija suta je katastrofalna. Covek sutira bez da namesti noge, bez balansa, skrati izbačaj jer nije uspeo da se namesti prethodno. Neshvatljivo mi je da tako iskusan igrač pravi takve greške. Uopšte nije čudno da su mu procenti takvi, naprotiv

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sve je ok, osim sto nije. 😄 

 

Samo da nam je bolji procenat za 3p ovo bi bilo egal a vervatno cak i na nasu stranu. Procentualno uzimamo vise mi njima ofanzivnih skokova nego oni nama, ukrali smo im vise lopti ali nam je organizacija igre bas losa. 

 

Moze ovo da se dobije, pre svega ne gubiti se u odbrani i dosta smirenije i smislenije organizovati napade. 

 

Problem je povreda Nedovica... Moraju Sabaz i Teo da prorade, ajmo i Gidra!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zadnji vezni said:

Dosadan sam sam sebi,ali ja stvarno mw verujem zasto covek ovoliko minuta drzi mucenog Davidovca?

 

Zato sto mu je alternativa Simonovic, lik koji je uspeo da napravi jedno 7 sranja za 17 sekundi na parketu.

  • Like 9
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ekipa bez unutrasnje igre, bez cvrstine i bez suta za 3. Sta vise da ocekujemo.

I da dodje novi trener sta moze drasticno da promeni. Jedino da mu se obeca 3-4 nova igraca. Mitar,Tobi, Simon jedan je nepotreban mozda i dvojica. Cetvorke ne da fali jedna nego dve. Bekovska linija Sabaz,Teo,Yago,Nedovic sta tek reci. Aj da se rese Yaga ali mislim da i to nije dovoljno.

Edited by VukVule1988
Link to comment
Share on other sites

Just now, VukVule1988 said:

Ekipa bez unutrasnje igre, bez cvrstine i bez suta za 3. Sta vise da ocekujemo.

I da dodje novi trener sta moze drasticno da promeni. Jedino da mu se obec 3-4 nova igraca. Mitar,Tobi, Simon jedan je nepotreban mozda i dvojica. Cetvorke ne da fali jedna nego dve. Bekovska linija Sabaz,Teo,Yago,Nedovic sta tek reci. Aj da se rese Yaga ali mislim da i to nije dovoljno.

Pa nismo mi selektirali ekipu nwgo ovaj sto ih vodi sa klupe.

Valjda je znao sta koji igrac moze i kako ce usled toga timski delovati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Teo će nastaviti sa:
"glej sad kad dignem trojku odavde..." jer kad nas atlete ovako lako markiraju on ništa drugo i ne može...nemamo centra u naletu, četvorku bi od blata pravili.
Nedara nije za heavy duty i brzo će van rotacije sa ovoliko prodora i frikcije.
I Nejpira smo pokvarili a Deda, zamisli ne mož da sačuva Šengeliju koji je trenutno na 18ppg u EL i može u zubima da ga odnese do aerodroma kad krene doma.




  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Glavni igrač nam se sprda bukvalno, odbija da igra u kontri 3 na 2 i staje... DeDa se čudi sve vreme što je u igri, Jaga i Simonovića je Duško ukanalio totslno, ne liče ni na amatere. Teo se trudi, ali forsira šut van balansa sve vreme, i to je odraz nemoći. Duško kao sa Marsa da je pao na teren... jedino Bolomboj i Hanga solidni. Nedović se povredio... Šta još može da krene loše? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...