Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

2 minutes ago, Don Dusko said:

Duska treba kritkovati uvek ako Bolomboj bude imao manju minutazu od Luka domaca osnova Mitrovic!

Ja ne znam kako pojedine nije sramota sta pisu za Luku, on je sigurno domaci igrac koji zasluzuje najmanje da bude kritikovan i nipodostavan a svako malo  ovakvi upisi. Polako bice i Bolomboy drvo, nije ga dzabe Olympiacos pustio niz vodu od istih ljudi komentari.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Duško brate mili...nacrtaj nešto i za Bolomboja...kada stavi šape na loptu to ide unutra. Zauzima ozbiljnu kvadraturu pod košem, lako se demarkira. Nateraj ih da ga udvoje. Imamo kontru, ide i šut...daj i poene pod košem da tražimo pa nek se pitaju odakle dolazi lopta.



  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wakeup said:

Ja ne znam kako pojedine nije sramota sta pisu za Luku, on je sigurno domaci igrac koji zasluzuje najmanje da bude kritikovan i nipodostavan a svako malo  ovakvi upisi. Polako bice i Bolomboy drvo, nije ga dzabe Olympiacos pustio niz vodu od istih ljudi komentari.

Ja nigde nisam pljuvao po Mitru. To sto smatram da Bolomboj treba igrati vise a Luka manje nije pljuvanje po njemu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wakeup said:

Ja ne znam kako pojedine nije sramota sta pisu za Luku, on je sigurno domaci igrac koji zasluzuje najmanje da bude kritikovan i nipodostavan a svako malo  ovakvi upisi. Polako bice i Bolomboy drvo, nije ga dzabe Olympiacos pustio niz vodu od istih ljudi komentari.

 

Pustili su ga niz vodu da bi doveli jednog Milutinova, ne zato što ne valja. 

 

Bajdvej, Bolomboy i jeste drvo tip centra ali korisno, za svoju ulogu. 

Edited by Sector
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:

Duško brate mili...nacrtaj nešto i za Bolomboja...kada stavi šape na loptu to ide unutra. Zauzina ozbiljnu kvadraturu pod košem. Nateraj ih da ga udvoje. Nek se pitaju odakle dolaze poeni.

Evo crtam...

Edited by Don Dusko
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...