Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

1 minute ago, K.Dot said:


Pa sad se budži statistika a ne kad je stani pani. 😄 posle kad krenu da ga pljuju može da kaže samo pogledajte mi statistiku i ćao. 

Pa da, džaba široka ramena, kad je Neda malena😁

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Pa da je manje arogantan, uverena sam da bi ga ljudi manje kritikovali. 


Ma koga briga da li je arogantan, da je klač igrač mogao bi da izvuče onu stvar(da proste dame) i da šamara redom i po forumu i u RL,  niko mu reč ne ni rekao. Ovako rekao bih da mu je KKCZ baš po meri, klub bez nekih velikih ambicija, gde može da bude glavni igrač. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Kao da je Real ekipa koja igra pozicione napade a ne ekipa koja obozava brzu igru itranziciju ali sta god ti lakse da svaris

 

I te kako igraju i pozicione napade i to vrhunski. Al da, obožavaju i brzu igru, tranziciju, može im se na različite načine da unište protivnika.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, elmulinho said:

Ma neka da 60 veceras Neda, mozda se neki tim zajebe i uzme nam ga na leto, navijam za to

A mi da zadryimo Rokasa jer je on mnogo bolji

Edited by djurava
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, K.Dot said:

Ma koga briga da li je arogantan, da je klač igrač mogao bi da izvuče onu stvar(da proste dame) i da šamara redom i po forumu i u RL,  niko mu reč ne ni rekao. Ovako rekao bih da mu je KKCZ baš po meri, klub bez nekih velikih ambicija, gde može da bude glavni igrač. 

 

Arogantan bez pokrića* 😄 

 

Jbg da ima bolju karijeru, da, gledalo bi mu se kroz prste za mnogo toga. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Arogantan bez pokrića* 😄 

 

Jbg da ima bolju karijeru, da, gledalo bi mu se kroz prste za mnogo toga. 

Ja se izvinjavam, tebi 10 sezona u EL bez plejofa nije dovoljno?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, djurava said:

A mi da zadryimo Rokasa jer je on mnogo bolji

Kad već vodimo lične ratove, meni su obojica ok, ali bih da se rešimo one dvojice bez kojih trenutno izgledamo odlično.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TB Told said:

Kad već vodimo lične ratove, meni su obojica ok, ali bih da se rešimo one dvojice bez kojih trenutno izgledamo odlično.

Ne ulazim u cenu, al po meni Nedovic igra mnogo bolju sezonu od Rokasa, a nesto ne vidim da se Rokas poliva g.. celu sezonu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...