Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

Onako iz ajmo reci objektivne perspektive posle ovih dva sata (najmanje) kosarke mogu reci da: 

U Teodosicu jos uvek ima magije, odlican danas iako ga jos u ekipi ne prate kako treba, jedino mi je bas zaparalo oci odustajanje od trcanja na kontri igoeke. 

Rokas prvi igrac ekipe bar dok se Sabaz ne vrati. Decko radi sve, a ozbiljno se pronasao i u sutu s obzirom da se dosta patio prosle sezone gde je bio ispod 30 posto iako je kroz karijeru vazio za dobrog sutera, to je bio i jedan od razloga zasto ga se Baskonija odrekla. 

 

Dalibor Ilic ozbiljan napredak. Deluje mi jace, stamenije, kosarkaski pismenije za dva broja u odnosu na proslu sezonu. 

Luka Mitrovic najbolji centar, opet sa dna kace na pocetku priprema do prvog centra do decembra. 

Lazic, kosarkaska je nepravda da takav igrac bude toliko ogranicen u napadu, ali odbrana bez njega i sa njim ne mogu da se porede. 

Jago, iskreno mislim da je on do nove godine bivsi. Svaki EL trener ce namirisati da moze da ga unese u kos na izolaciji, u napadu ne moze ni na ovom nivou razliku da napravi tako da nema tu nista. Moze on pogoditi neku trojku preko ruku, sa osam metar ili da baci neki lep pas ali to je premalo.   

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, fradler said:

Nedara nastavio gde je stao prošle sezone, grozan je. Doduše, svi izgledaju katastrofalno osim Rokasa i Dalibora.

On jeste solidan u odbrani i skoku, ali to za EL ne znači ništa. Teško da će u EL moći da ponovi odbranu. U napadu ne postoji, još je bez šuta što je za četvorku nedopustivo. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...