Jump to content

KK Partizan 2023/24 - UŽIVO


Son_of_a_gun

Recommended Posts

2 minutes ago, MC Thunder 2 said:

 

Ok, zavrsavao sam nesto uporedo pa ostavljam prostor da nisam video, ali niko ne pominje ubacivanje osim tebe. No verujem da ne izmisljas.

Jesu. Cini mi se da su iz obezbedjenja vracali barijeru na mesto(to bas i nisam video dobro), ali je palo dosta toga na teren.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stiletto said:

 

Čuo sam sve, ali mi je ekstremno glupo što sudije ne prekidaju igru kad budalčine vređaju porodicu Tea i Nedovića, ali Čovićeva porodica je no-no.

 

A upaljači i sitniš su krenuli tek posle sudijskog prekida.

Ma i meni je glupo ovo zbog Vesne da se prekida al jbt mucno mi je sve ovo sa KLS-om.Izvinjavam se na upadu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, prolup said:

Da posto je potpuno isto protivnicki trener i necija supruga.

 

Prozivali su i Nemanjinu suprugu pa nisu prekinuli utakmicu. Ako su već pravila da se za svako vređanje aktera utakmica prekida utakmica i upozorava publika, onda neka to primenjuju. Meni nije problem kad se neko od igrača vređa tipa - kretenu, idiote, budalo...al mi je odvratno vređanje porodica i ovo ubacivanje predmeta na teren i gađanje igrača. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedan od razloga što nisam otišao na utakmicu je vređanje Miloša čiju karijeru pratim bukvalno od 12. godine kada mi je spletom okolnosti bio gost na ručku tokom jednog dečijeg turnira. Nikad ni original pesmu nisam pevao, iako sam razumeo mržnju mandrila prema Guroviću.

Svakako su sudije zakuvale ovu situaciju jer u Pioniru nisu prekidali za slične svinjarije. Gađanje igrača je čak i u ovom brlogu crvena linija.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, prolup said:

Da posto je potpuno isto protivnicki trener i necija supruga.

Vidi, niti podržavam vređanje bilo koga, niti aboliram bilo koga i smatram da je bolji ili bolje reci manje gadan. Isti su. Ista bolest.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
13 minutes ago, Shonewizard said:

Kakvo proseravanje 😄

 

Vau, zamisli vrijeđaju navijači verbalno nekoga, ajde sad dodatno da im pridqmo pažnju, i da onda pokušamo da zamolimo 15k ljudi da budu dobri :puke:

 

A ne, nego treba ignorisati i prestace... vazi. 

 

Ne pametujem i ne govorim to sa ikakvom obojenoscu - moj stav sam na tu temu vise puta izneo - nulta tolerancija. Apsolutno. Sa zestokim kaznama. Tajming za drasticne akcije svakako nije potencijalno poslednja utakmica sezone, vec pocetak sezone, ali bolje da se dozovemo pameti ikada nego da kao cekamo (i nista ne docekamo). 

 

2 minutes ago, PatrickStar said:

Ista bolest.

Mozda je ista bolest ali definitivno nije isti stadijum iste.

 

Vredjati nekom zene, sestre, majke, decu je bas neki poslednji nivou. 

 

Da vredjaju Covica, mozda bi im se i pridruzio (ne bi, ali shvatate poentu). Jedno je kad vredjas aktere meca (sto isto ne podrzavam) a sasvim je drugo kad im vredjas porodicu. 

Edited by Kooineeperk
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

A ne, nego treba ignorisati i prestace... vazi. 

 

Ne pametujem i ne govorim to sa ikakvom obojenoscu - moj stav sam na tu temu vise puta izneo - nulta tolerancija. Apsolutno. Sa zestokim kaznama. Tajming za drasticne akcije svakako nije potencijalno poslednja utakmica sezone, vec pocetak sezone, ali bolje da se dozovemo pameti ikada nego da kao cekamo (i nista ne docekamo). 

 

Naravno da treba ignorisati. Posle utakmice kazne za klub, sljedeći meč prazne tribine i tako u krug. Ovo prekidanje i potenciranje je glupost epskih razmjera, sve dok neko nije fizički ugrožen apsolutno nema smisla.

 

Sva ostala razglabanja su klasično licemjerstvo i tataisanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Videli smo u poslednjih X godina kako i ignorisanje i neignorisanje mandrila sa tribina rešava situaciju.

 

Nikako.

 

Praznio dvoranu ne praznio dvoranu gadosti o igračima i porodicama im, drmanje koševa, gađanje i pljuvanje igrača prestati neće. Ali samo u KLS i ABA.

 

U Evroligi obe strane mirne ko bubice.

 

Znate odgovor zašto je to tako.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Otisli smo dodjavola kao drustvo. Nevezano i za CZ i za PAR. Kako cemo se izvuci, Bog sveti zna...

Koji je to poriv i potreba da dodjes na utakmicu i sve vreme provedes vredjajuci nekoga... nebitno da li je u pitanju Savic, Teo, Aleksa, Čović... Strasno...

A i jedan i drugi klub uvek imaju neko 'ali'.

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Shonewizard said:

 

Naravno da treba ignorisati. Posle utakmice kazne za klub, sljedeći meč prazne tribine i tako u krug. Ovo prekidanje i potenciranje je glupost epskih razmjera, sve dok neko nije fizički ugrožen apsolutno nema smisla.

 

Sva ostala razglabanja su klasično licemjerstvo i tataisanje.

 

Vidi, slazem se za kazne. Samo, prekid je nastao zbog gadjanja sa tribina. A mislim da je sasvim normalno da se za vredjanja uputi upozorenje. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MC Thunder 2 said:

I sad zbog debila moramo da slusamo Jakovljevica. Eto nam!

I to ko o cemu on o Vucicu, drzavi, efikasnom MUPu 😄 bolje da nije upozoravano za skandiranje, evo slazem se. 

 

Kazna za usi je Jakovljevic.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kooineeperk said:

Vredjati nekom zene, sestre, majke, decu je bas neki poslednji nivou. 

 

Da vredjaju Covica, mozda bi im se i pridruzio (ne bi, ali shvatate poentu). Jedno je kad vredjas aktere meca (sto isto ne podrzavam) a sasvim je drugo kad im vredjas porodicu

Da, mislim da tim smekerima treba dati sansu i instalirati ih tik uz teren. Onda mogu u lice direktno 1 na 1, ili 5 na 1 kako kome dune. Pa malo zaletanja na teren, pa potegnuti stolicu itd. Sirok je spektar mogucnosti i vremena na pretek, a sve ostaje cisto i u granicama regularnosti, sto je najvaznije. Mislim, poenta je da je bolje da svako moze licno da kaze igracu u lice sta ima, a ne ovako horski i na distanci, sto je bas poslednji nivo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, PatrickStar said:

Jakovljevic objašnjava da je Savic zaslužio da bude vredjan. Zemlja Srbija.


Čovjek je neki dan mrtav ladan rekao za Partizanov ugovor sa Arenom da više nije validan jer se jedna strana predomislila. 😂 Gadan jedan čovječuljak u svakom pogledu. 🙄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, cuftausosu_ said:

Da, mislim da tim smekerima treba dati sansu i instalirati ih tik uz teren. Onda mogu u lice direktno 1 na 1, ili 5 na 1 kako kome dune. Pa malo zaletanja na teren, pa potegnuti stolicu itd. Sirok je spektar mogucnosti i vremena na pretek, a sve ostaje cisto i u granicama regularnosti, sto je najvaznije. Mislim, poenta je da je bolje da svako moze licno da kaze igracu u lice sta ima, a ne ovako horski i na distanci, sto je bas poslednji nivo.

 

 


Jes, pa da nas prozivate da vas kopiramo. Nisi ti naivan. 😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Son_of_a_gun said:


Čovjek je neki dan mrtav ladan rekao za Partizanov ugovor sa Arenom da više nije validan jer se jedna strana predomislila. 😂 Gadan jedan čovječuljak u svakom pogledu. 🙄

Muzejski primerak bolesno ostrascenog čoveka.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Naravno, osetljivost na uvrede naglo poraste na -12.

 

Mislio sam da je dno probijeno do krajnjih granica, ali uvek se nađe novi način. Malo reći da im želim sve najgore.

Edited by realno *w
  • Like 2
  • Love 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...