Jump to content

KK Partizan 2023/24 - UŽIVO


Son_of_a_gun

Recommended Posts

2 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Sad malo vestacke drame, nismo cele sezone. Moralni izlazak, a ćoki ovo jedva docekao.

 

Siguran sam da bi se povukli i da su vodili.

Da je obrnuta situacija i da ovi moji vredjaju ovako vase igrace podrzao bih vase povlacenje sa terena jbg.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Da je obrnuta situacija i da ovi moji vredjaju ovako vase igrace podrzao bih vase povlacenje sa terena jbg.

Nisu otisli zbog vredjanja, to su sudije prekinule, a oni su izasli posto su gurnute barijere i zbog ubacivanja na teren.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Da je obrnuta situacija i da ovi moji vredjaju ovako vase igrace podrzao bih vase povlacenje sa terena jbg.

 

Verujem ti, a mogao je onda Partizan komotno ovo isto da radi 3 godine za Zeljka Turcina, koji je neviedjeno zaduzio Srbiju sa medaljama.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, PatrickStar said:

Zbog iste stvari (Covic Vesna...) zbog koje se ne prekida u Pioniru (vrati konju glavu i Željko Turcine...)

Da posto je potpuno isto protivnicki trener i necija supruga.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
2 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Nisu otisli zbog vredjanja, to su sudije prekinule, a oni su izasli posto su gurnute barijere i zbog ubacivanja na teren.

 

Ok, zavrsavao sam nesto uporedo pa ostavljam prostor da nisam video, ali niko ne pominje ubacivanje osim tebe. No verujem da ne izmisljas.

Edited by MC Thunder 2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MC Thunder 2 said:

 

Verujem ti, a mogao je onda Partizan komotno ovo isto da radi 3 godine za Zeljka Turcina, koji je neviedjeno zaduzio Srbiju sa medaljama.

Niti bi imao problema stim jbg. Meni je sve ovo mucno.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MC Thunder 2 said:

 

Verujem ti, a mogao je onda Partizan komotno ovo isto da radi 3 godine za Zeljka Turcina, koji je neviedjeno zaduzio Srbiju sa medaljama.

Receno je da ce se prekidati ako se vredjaju clanovi familije. Veceras su vredjane zene Nedovica, Teodosica i Covica, a ne Covic, Teodosic i Nedovic. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Ona je poslednja na tapetu, bilo je i Teo i ostalima jbg.Aj da se vredja Nebojsa Covic pa da kazemo okej.

 

Čuo sam sve, ali mi je ekstremno glupo što sudije ne prekidaju igru kad budalčine vređaju porodicu Tea i Nedovića, ali Čovićeva porodica je no-no.

 

A upaljači i sitniš su krenuli tek posle sudijskog prekida.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...