Jump to content

KK Partizan 2023/24 - UŽIVO


Son_of_a_gun

Recommended Posts

Svi do jednog zaslužuju ispisnice. I ni jednog mi nebi bilo žao. Prvo jer ne poštuju klub za koji igraju, pa onda i još mnogo stvari. Igrači i gro ekipe koji su imali beskonačno "kredita" kod navijača i koji su imali podršku kao ni jedna generacija u KKP, je te kredite, ne istrosila, nego u debeli deficit ušla. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakva skupina govana.

Svaki napad zicer.

 

Kao i prošli meč, prvih 7-8 minuta ne mogu da pogledaju koš, a onda nam daju 90+ za 32 minuta.

Ovo je ili neko miniranje, ili epski bol u preponama.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

TM ove ekipe je propuštanje otvorenih šuteva i useravanje napada posle toga.

 

Prvo Ledej ne šutne trojku sam kao duh, pa napravi faul u napadu, onda Aleksa ne uzima šut sa bacanja, da bi dao loptu Panteru kojeg čuva igrač, na 5 sekundi do kraja napada.

 

*****

 

 

Plavšić prvu četvrtinu protiv protiv Bruna kao dete neko, potpuna nemoć. Udje Smajli, odmah mu skida loptu sa glave, zicer, problemi...

Edited by realno *w
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Son_of_a_gun said:

Smailagić ne može ni beka da riješi pod košem…

 

4 puta primio loptu sa bekom. 2 izgubljene, jednom mu svirali neki faul.

 

Najveće smeće od igrača koje je igralo u KKPu. Igrač za KLS, da se ni tu ne ističe previše.

Žoc namerno neće da vrati Pantera, da vidi koliko dno mogu da dodatnu ovi na terenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fillam said:

Sve lepo prezentovano u jednom poluvremenu. Primer kako je moglo, a onda pokazna vežba kako zapravo jeste.

Upravo sam i ja hteo nesto slicno da napisem.Pokazete neku igru a onda se ugasite.

Pa onda gledate koji ce mod iz cetvrtine u cetvrtinu biti. Vrlo frustrirajuce rekao bih.

 

Da recimo ovo vodi bilo ko sem Zeljka kontam da bi bile mnogo zesce kritike na racun toga.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, realno *w said:

 

Žoc namerno neće da vrati Pantera, da vidi koliko dno mogu da dodatnu ovi na terenu.

 Panter je po izlasku trazio stolicu za nogu i peskir sa ledom, desno koleno.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, goofy said:

Biće neizvesno do kraja.

Ja se još nadam da će da mi prekrate muke.

Što muke druže, pa bolje da gledamo derbi u finalu za trofej,  nego cz-mega..

Link to comment
Share on other sites

Just now, VISOKOLETAC said:

Cini mi se da je iskrenuo desni zglob. Nisam video za koleno.

 

Moguće, iza klupe sam, al možda nisam iz dobrog ugla video. Svakako ga nema na zagrevanju pred drugo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fillam said:

 

Moguće, iza klupe sam, al možda nisam iz dobrog ugla video. Svakako ga nema na zagrevanju pred drugo.

Sigurno je iskrenuo desni zglob. Lepo se videlo na TV-u, mada je posle toga normalno hodao, pa sam mislio da mu nije nista.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...