Jump to content

KK Partizan 2023/24 - UŽIVO


Son_of_a_gun

Recommended Posts

Šta ti je Real. 

 

Udje klinac sa 2.5 minuta EL košarke u karijeri i ima slobodu da odvali Nanelija i ne dobije faul.

 

Da sa druge strane udje recimo Balša protiv Tavareša, svirali bi mu 3 lične za 5 minuta, jer - klinac.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

8 minutes ago, Nenadd said:

Je l to kampco nesto povredjen?

Ne, samo nas puštaju, pa je a klupi.

Edited by LEZA
Ne znam da koristim forum :)
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nismo skinuli gaće i meni je to dovoljno. Nisu ni oni opušteno shvatili ovaj meč, opasno se peglaju.

 

Jeziva su ekipa, ozbiljne njuške uvode sa klupe a još im fali nekoliko opasnih matorih glava. Velika je stvar ostati u egalu. Samo da nas nekom serijom ne ostave u prašini.

 

Samo hrabro u drugom.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Teeesko ce ovo biti…

 

ljudi su nalozeni na nas od prosle godine… 

 

al dobro, bolje i to nego da nas pustaju 😂😂😂

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Nismo skinuli gaće i meni je to dovoljno. Nisu ni oni opušteno shvatili ovaj meč, opasno se peglaju.

 

Jeziva su ekipa, ozbiljne njuške uvode sa klupe a još im fali nekoliko opasnih matorih glava. Velika je stvar ostati u egalu. Samo da nas nekom serijom ne ostave u prašini.

 

Samo hrabro u drugom.


Ovoga se i ja bojim, mislim te neke serije, jer ne treba im puno… 2-3 min i odose… 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Panteru ove sezone ne daju da diše u Evroligi. Još i sudije dopuštaju i kontakte. I posle se komšije žale na Lazića, pa on u ovom trenutku igra najčistiju odbranu što se Pantera tiče. :smiley53: :classic_biggrin:

Edited by Volter
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ScepanScekicSto said:

Ovoga se i ja bojim, mislim te neke serije, jer ne treba im puno… 2-3 min i odose… 

 

Pa sa ovakvom igrom, ne bih baš rekla. Šta se plašiš breee

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kevina ubijaju, sramotno je koliko se nad njim svira tek svaki 3. ili 4. faul. Da on uopšte dođe u pristojnu poziciju za šut je samo rezultat njegovog kvaliteta.

 

Twin towers potpuno poništili Tavaresa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...