Jump to content

KK Partizan 2023/24 - UŽIVO


Son_of_a_gun

Recommended Posts

 

1 minute ago, Valensija said:
11 minutes ago, ScepanScekicSto said:


otisli ljudi kucama, zvanicno receno da se igra sutra 😂😂

Ko je to rekao zvanicno?

Poslato je na mail, zar nisu videli?! 

 

Salu na stranu, nista mi nije jasno ono sto je Jakovljevic pricao, da sad direktor lige treba da donese odluku sta ce biti. Kako god, bedan dan za srpsku kosarku... 

Link to comment
Share on other sites

Najiskrenije se nadam da ubuduće nećemo više igrati ovu sprdačinu od (ovakve) KLS, pa nek osvajaju igrajući sami sa sobom ako im nije mrsko. 

  • Like 2
  • Love 1
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, realno *w said:

Jasno. Videli teško to ide bez Jaga, što rizikovati da se izgubi i treća, daj još malo cirkusa i rešava se serija u nekoj kancelariji. 

 

Ali ok, makar će ući u istoriju, prvi klub ikad koji je dobio utakmicu sa -12.

Još ako je stvarno neko "odgovorno lice" (koje se ne pita nista, potpuno logicno) iz ove nakaradne lige, delegat ili sudija meča rekao kome treba iz KKP da se igra sutra nastavak, biće ova sramota najslađe izgubljen trofej, a istina će se već lako izokrenuti, u zemlji Srbiji je to svakodnevnica.

Ako je samo pušteno u medije i naši naseli na to, onda smo uspeli da nadmasimo sebe, Ginisove rekordere u "glupoci" ove sezone, jagoda na slagu.  

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, realno *w said:

Jasno. Videli teško to ide bez Jaga, što rizikovati da se izgubi i treća, daj još malo cirkusa i rešava se serija u nekoj kancelariji. 

 

Ali ok, makar će ući u istoriju, prvi klub ikad koji je dobio utakmicu sa -12.

Kako se pravis tosa, zbog ubacivanja predmeta u teren su igraci napustili parket.  U pravu je bio Stilleto da su trebali prekinuti mec vec na pominjanje Teodosiceve i Nedoviceve porodice. Sad su krivi nasi igraci sto vasi sipkasi ne daju sore loseru i igracima da nastave utakmicu.

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Zumbul said:

Najiskrenije se nadam da ubuduće nećemo više igrati ovu sprdačinu od (ovakve) KLS, pa nek osvajaju igrajući sami sa sobom ako im nije mrsko. 

 

Čim sam ti ugledao nik setih se pesme:

 

 

:smiley34::smiley34::smiley34:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, JohnnyDragon said:

Navijači nisu dozvolili igračima KKP da nastave?

Hello????!!!!

Pa kome trebaju takvi navijači??

 

Da si ti igrač, stvarno bi rizikovao da ti dete, sestru, ženu neka baraba odvali štanglom ispred samoposluge samo zato jer si ti hteo da igraš i pored njihovog "naređenja"?

 

Ne napadaju takvi jake, nego slabe. Ovo nije normalna država, ovo je Vučićeva Srbija.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stiletto said:

 

Da si ti igrač, stvarno bi rizikovao da ti dete, sestru, ženu neka baraba odvali štanglom ispred samoposluge samo zato jer si ti hteo da igraš i pored njihovog "naređenja"?

 

Ne napadaju takvi jake, nego slabe. Ovo nije normalna država, ovo je Vučićeva Srbija.

Da sam igrač ne bih igrao u takvom klubu odnosno takvoj državi. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Volter said:

 

Čim sam ti ugledao nik setih se pesme:

 

 

:smiley34::smiley34::smiley34:

 

Ma da, u pravu si, i ja bezveze prekidam vaše slavlje. Samo nastavite da seirite nad ovim veličanstvenim uspehom. Alal vam ćufta. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, JohnnyDragon said:

Navijači nisu dozvolili igračima KKP da nastave?

Hello????!!!!

Pa kome trebaju takvi navijači??

Lajk si dobio iskljucivo od navijaca Zvezde.😃

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, JohnnyDragon said:

Da sam igrač ne bih igrao u takvom klubu odnosno takvoj državi. 

 

Košarka nije profitabilan sport. Koliko srpskih košarkaša znaš da su preko grane u NBA ili jakim evropskim klubovima koji dobro plaćaju? Ne verujem da ih je više od 30-40. Ostali Lazići i Anđušići, ako hoće da žive od košarke, moraju ili u Zvezdu i Partizan ili da traže druge izvore prihoda van sporta. A igrati za Zvezdu ili Partizan ima svoje plus i svoje minus. Plus je lova od koje možeš da živiš, minus su mandrili sa tribina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zumbul said:

 

Ma da, u pravu si, i ja bezveze prekidam vaše slavlje. Samo nastavite da seirite nad ovim veličanstvenim uspehom. Alal vam ćufta. 

 

Je l' još neko razumeo da ja slavim titulu? Časti mi moje nisam ni znao za odluku, ja sam u slavljeničkom raspoloženju ceo dan zbog plate. :smiley53: A i stvarno tvoj nik me podseća na nekoliko pesama iz moje mladosti kad sam svojim anđeoskim glasom uz gitaru osvajao ženska srca. :smiley53: Ako ne voliš Nadu, evo ti Safeta:

 

 

:100:

 

  • Like 1
  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Stiletto said:

 

Da si ti igrač, stvarno bi rizikovao da ti dete, sestru, ženu neka baraba odvali štanglom ispred samoposluge samo zato jer si ti hteo da igraš i pored njihovog "naređenja"?

 

Ne napadaju takvi jake, nego slabe. Ovo nije normalna država, ovo je Vučićeva Srbija.

Zasto ostatak navijaca u Areni nije trazio da se utakmica odigra?Vecina su,uglavnom nepoznati sipkasima.Ili se i oni slazu sa sipkasima?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TB Told said:

Ako je vam je tako lakše ... Neka bude da je vređanje deteta od šest godina i žena igrača isto kao i vređanje učesnika. 

Samo što i sami znate kako stvoje stvari po tom pitanju.

 

Za sve navijače Cz, koji veceras pišu da nije isto vredjanje porodica i igraca...  Naravno da nije isto, trebas biti poseban idiot da nekome vredjas dete od 6 god, ali nije ni "daleko"..   Nema opravdanja za vredjanje niti trenera, igraca , Savica itd , ma koliko oni nekome bili atipaticni. 

 

1 hour ago, PatrickStar said:

Inače, ucveljeni od uvreda, vratili su se na zagralevanje za nastavak meča. Sami o sebi sve govore. I neka se sve ovo veceras završi u ligi Zeljka Obradovica.

 

 Sta to govore o sebi? Biće pre da ti nesto govoriš ovim o sebi.

 Igraci su se povukli zbog ubacivanja predmeta na teren ( gadjani su igraci i klupa Cz)

 

55 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Dragan J. je toliko jako dominirao u studiju, da mislim da je cak i Veliki psiho crveneo od blama

 

Kol'ki mazohista moras biti da slušaš retarda Jakovljevica :classic_tongue: ja to odmah na "mute" ( sreća te sam ostao duze na poslu,  izbegao ovaj cirkus)

 

21 minutes ago, Grobarcina1992 said:

Ponosan na igrače i Željka nek su za kraj pokazali  karakter bez navijača nema utakmice  (ne opravdavam vredjanje dece i žena košarkaša )

 

Jadna je zemlja a jos jadniji oni koji se dive odluci gde navijači odredjuju da li sme ili ne da se nastavi utakmica( isto mislim i za ove koji se dive Dilejama jer ne dozvoljavaju da u Cz igraju Muslimani, Hrvati, bivši igrači Prtzn-a i sl )

Zbog toga smo tu gde jesmo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, akisaki said:

Zasto ostatak navijaca u Areni nije trazio da se utakmica odigra?Vecina su,uglavnom nepoznati sipkasima.Ili se i oni slazu sa sipkasima?

 

Na osnovu čega smatraš da su "normalni" navijači bili većina u hali? Pa većina je pevala sve one baljezgarije.

 

Naravno da oni večeras u hali nisu većina navijača Partizana. Ali normalna većina navijača Partizana večeras nisu bili u Areni. U hali se večeras okupio creme de la creme.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, realno *w said:

Naravno, osetljivost na uvrede naglo poraste na -12.

 

Mislio sam da je dno probijeno do krajnjih granica, ali uvek se nađe novi način. Malo reći da im želim sve najgore.

  

10 hours ago, realno *w said:

Jasno. Videli teško to ide bez Jaga, što rizikovati da se izgubi i treća, daj još malo cirkusa i rešava se serija u nekoj kancelariji. 

 

Ali ok, makar će ući u istoriju, prvi klub ikad koji je dobio utakmicu sa -12.

  

10 hours ago, realno *w said:

Izgleda im se ipak ne igra sutra. 

 

Što je sigurno, sigurno je.

  

11 hours ago, realno *w said:

Da, ovo je prvo vređanje u istoriji derbija, zvati žandarmeriju da puca po tribinama. Nikad ranije nije neka od navijačkih grupa imala neku uvredljivu i bolesnu pesmu, recimo da se spominje silovanje dece i slično...

 

Da se razumemo, nikad u životu nisam otpevao stih neke takve pesme, ali da se pravi ovaj cirkus, to je nešto drugo. 

 

Što reče Jakovljević, to je kod nekih rizik posla, kod drugih neoprostivo, pa naravno uspeo da ubaci tu i autoritete države, čisto da zaradi koji poen kod velikog gazde.

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, realno *w said:

Da, ovo je prvo vređanje u istoriji derbija, zvati žandarmeriju da puca po tribinama. Nikad ranije nije neka od navijačkih grupa imala neku uvredljivu i bolesnu pesmu, recimo da se spominje silovanje dece i slično...

 

 

 

Da se razumemo, nikad u životu nisam otpevao stih neke takve pesme, ali da se pravi ovaj cirkus, to je nešto drugo. 

 

Što reče Jakovljević, to je kod nekih rizik posla, kod drugih neoprostivo, pa naravno uspeo da ubaci tu i autoritete države, čisto da zaradi koji poen kod velikog gazde.

Argumentacija na nivou debilnih roditelja koji pravdaju svoje dete "Pa sta, i druga deca su to radila". Pa onda za 15 godina mu kriv svet sto mu dete zadaje muke u zivotu, na kraju i samo dete sto se radilo takvo, i samo po sebi iscaseno.

Vas klub je poslusao jebenu sipku sta da radi. Mozete da skrecete paznju sa toga koliko hocete, to je vas nivo. Da smekerisete sa kristijan golubovicema u prvim redovima, a da vam sipka prica sta da radite. Dok naravno mislite da ste partibrejkers avangardna gospoda.
Izigravanje kredibilteta i karaktera kad nema sta da se izgubi (jer ovo takmicenje je beznacajno). Da je znacajnije klecali bi pred autoritetom, kao sto ste klecali kad vam nije proslo jeftino dodvoravanje navijacima, misleci da vas gospodar nece da vidi. Kome ste morali da klecate posle i da mu se izvinjavate.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Slazem se sa BB da je Realni ovde opako fulao. Jedno je psovanje i vredjanje samih igraca i za to ne znam da li je igde ikada praznjena hala ili stadion.

A sasvim drugi par cipela su vredjanje zena ili dece igraca ili funkcionera, pa makar to bilo i govedo kao sto je Nebojsa Covic. To se jebeno ne radi jer je odvratno i ne vidim nijedan razlog da izigravamo Kalimera nakon toga.

Edited by Marvin
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Marvin said:

Slazem se sa BB da je Realni ovde opako fulao. Jedno je psovanje i vredjanje samih igraca i za to ne znam da li je igde ikada praznjena hala ili stadion.

A sasvim drugi par cipela su vredjanje zena ili dece igraca ili funkcionera, pa makar to bilo i govedo kao sto je Nebojsa Covic. To se jebeno ne radi jer je odvratno i ne vidim nijedan razlog da izigravamo Kalimera nakon toga.

 

To je ok, stoji to i svako normalan bi se s tim slozio... samo nacin na koji se BB obratio Realnom, ma koliko ovaj pogresio, nije bas ok 😕 izjednacavanje sa debilnim roditeljima - a ja kao roditelj koji se silom prilika bas sa takvim roditeljima suocavam, ovo bih shvatio kao uvredu. Ne znam kako Realni to shvata... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...