Jump to content

La Liga


Baros

Recommended Posts

1 minute ago, SamoFlacko said:

A nije dzibersko ponasanja smrada Kurtoe koji se okrenuo put navijaca Atletika da slavi i da ih provocira

 

Takve stvari treba da sankcioniše sudija, a ne publika.

 

Niko na terenu, ma na celom stadionu ne sme da bude fizički ugrožen.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, SamoFlacko said:

A nije dzibersko ponasanja smrada Kurtoe koji se okrenuo put navijaca Atletika da slavi i da ih provocira

 

Da nisi ti ovaj komentator sa Arene, koji je par minuta posvetio tome da je Kurtoa isprovocirao navijače?

 

Ako se on nedolično ponašao, ima ko će to da sankcioniše, ne da navijači fizički ugroze i ostale učesnike derbija.

Link to comment
Share on other sites

Madrilenjo ispunio osnovna očekivanja - dosta tuče, nešto drame i malo kontroverze. Kurtoa proslavio gol prema najvatrenijima Atletika, upaljače na terenima liga petica baš dugo nisam video.

 

Korein gol se video da je čist odmah, ide mi na kurac kada se prekine slavlje važnog gola i iseče huk sa tribina. Ali ajde, VAR stuff.

 

Nismo videli mnogo zanimljivih fudbalskih stvari, ali vredi istaći da je Čolo ove sezone u poziciji da potpuno menja načine na koje juri gol/rezultat, ima dosta različitih profila na sredini, bokovima i u napadu, a nakon gola da se igralo 5 minuta i da Ljorente nije dobio pomračenje uma siguran sam da bi Atletiko bio blizu drugom golu.

 

Real pokušao da izrutinira završetak, ali teška priča. Endrick mi je simpatičan što voli da pripali sa 30m ali baš je usro onu kontru kojom je Real mogao da zatvori utakmicu da je prosledio pas na stranu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...