Jump to content

Konačno USO 2023.


Helena

Recommended Posts

12 minutes ago, Indig0 said:

Sa ovakvim oscilacijama biće jako teško bez obzira ko prođe od one dvojice. Nijedan mu ne leži.

 

Osećaj mi je kao da je bio bolji u Sinsinatiju.

Ma biče jako teško i bez oscilacija :classic_biggrin: a nije realno da ih ne bude. Ne možemo sad porediti sa Sinsinatijem, tamo je praktično ostao samo utisak iz finala, a finale ovde tek treba da se igra.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

Ma biče jako teško i bez oscilacija :classic_biggrin: a nije realno da ih ne bude. Ne možemo sad porediti sa Sinsinatijem, tamo je praktično ostao samo utisak iz finala, a finale ovde tek treba da se igra.

 

Meni je ovaj turnir postao najmanje bitan zbog svega što se izdešavalo tokom godina. Kao neko prokletstvo.

 

AO mi je mnogo bitniji sledeće godine. Drugi deo sezone će skroz biti podređen OI a ni tu nisam neki optimista, ni tu nema sreće.

Link to comment
Share on other sites

A svakako neće biti nikakvo čudo da izgubi još jedno od tolikih finala u Njujorku, ali 1200 bodova nije za bacanje :classic_smile:

Kao da se vraćaju ona vremena kad se već od početka znalo ko će biti u finalima slemova pa je samo još trebalo da se to i odigra.

 

Ne znam je li namerno, ali ova uvodna muzika u najavi mečeva me podseća na Hunger Games :classic_biggrin:

 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Indig0 said:

 

Meni je ovaj turnir postao najmanje bitan zbog svega što se izdešavalo tokom godina. Kao neko prokletstvo.

 

AO mi je mnogo bitniji sledeće godine. Drugi deo sezone će skroz biti podređen OI a ni tu nisam neki optimista, ni tu nema sreće.

 

fortis fortuna adiuvat :ss:

Nego, da vidimo kako će Meče provesti noćas .

Oće bit'

the-revenant-leonardo-di-caprio.gif

 

Ili

 

e94ef6f1-1200-4cbd-8127-e516379e9dec.__C

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Gazi Meda, promenio je taktiku i definitivno igra mnogo agresivnije, poteze svaku bh paralelu jako & precizno i tako otvara prostor za napade. Dobija cak i poene gde se nadigravaju, u drugom setu je Carlito ozbiljno popustio. 

 

 Da vidimo sada ima li Carlitos snage, moze biti epski mec

Link to comment
Share on other sites

Velika pobeda Daniila, nadam se da moze i kao pre dve godine da zablista u finalu i osvoji ovo. BH paralela udarac koji je napravio razliku o ovom mecu, fenomenalno je to igrao Medo. Trebalo bi da vidimo kvalitetno finale, Nolo ce imati veliku podrsku publike.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...