Jump to content

Grupa C (USA, JOR, GRE, NZL)


Ko prolazi grupu?  

37 members have voted

  1. 1. Ko prolazi grupu?

    • Sjedinjene Američke Države
      33
    • Jordan
      1
    • Grčka
      29
    • Novi Zeland
      4


Recommended Posts

Brandon Ingram would like a bigger role with Team USA than the one he's had so far this summer. But Ingram isn't going to let that get in the way of the team's success, even if it's not what he envisioned.

“This is totally different than what I am used to,” Ingram told The Athletic Sunday. “The team is winning right now, so I can’t be selfish thinking about myself. But it’s a little frustrating right now for me, and I’m just trying to figure out ways I can be effective.”

Ingram has the ball a lot less with Team USA than in his role as the New Orleans Pelicans primary playmaker. That's been an adjustment, but it's one Ingram said he think can pay off in the NBA, as well.

“I know who I am,” Ingram said. “In ways, I can get stuck and think my way is the best way. This is a learning experience. … I get to see everybody work, get to see everybody’s strengths and everybody’s weaknesses, so I can take it back to my team, be smart about it.”

 

Veliko razocarenje je Ingram. Njegov govor tijela, pokreti su bas za samaranje. 

Steta, bas steta

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, McLeod said:

Hoce brat vecu rolu, a bukvalno je njihov najgori igrac do sad bio (kad se uzme u obzir uloga i ocekivanja)

Ajde da je KD, Lebron ili tako neko pa razumljivo ali ako je htio vecu rolu pa to se dokazuje na treningu i na terenu odnos o zasluzuje ali njegov stav i odnos prema igri je prije za poslati na tribine nego da dobije vecu rolu.

Link to comment
Share on other sites

Sad kakvu je bananu popio na 3pt šutu, skroz korektna-tačna izjava. Lenčuga style shot vredan rekreativnog termina. Onda i par min kasnije izgubljena lopta u kontri.

Nije Ingram u formi/mentalno je odsutan. Možda se probudi u nastavku turnira

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Nije fer da ga potpuno pusti s lanca i iznabija sve do kraja 50 razlike…

Jbs fer, pusti ga sa lanca. 19 min po mecu je malo za takvog majstora koji uopste i netrosi lopte vec je knjiski team guy

Svaki jbn potez mu je kosarkaski. If you dont like Austin Reaves you don't like Nba/Fiba basketball

7 minutes ago, McLeod said:

Greota sto nije igrao za Nemacku. Kako bi tek onda bili mocni Nemci

Najjace da igra za Njemacku, nebitne. Sin Austin pripada zemljama kosarke

Samo Srbija ili USA. Sa Austinom u Srbiji zlato

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Evo izasli full hajlajci naseg Ostina @Dracarys @Miki28 @alpaka Bereta Sida

Inace bas dobre klipove pravi ovaj batica, a i comment ispod klipa mu je genijalan

 

 

I keep getting comments to relax on "the Reaves hype" but how can I, or should I say how can WE? He literally changes the game as soon as he subs in, MVP for todays game for a reason!

 

 Koliko vidim i vas braco uhvatila Ostinmanija, ja ne znam da l sam ikad obozavao neciju igru ovoliko.  Uzivajte

 

PS. Licno omiljeni potez mi je kada cela klupe grcke vice Papapetruu da ga postuje posto su ostali na "islandu", Papapetru dobija loptu i krece svom silinom, Rivs mu hirurrski izbija loptu i potom pokrece kontru gde zavrsava kucanjem. Kmeci Papa, kmeci nas komentator, Ostin ide na kucanje a publika u transu. 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, delgado said:

Evo izasli full hajlajci naseg Ostina @Dracarys @Miki28 @alpaka Bereta Sida

Inace bas dobre klipove pravi ovaj batica, a i comment ispod klipa mu je genijalan

 

 

I keep getting comments to relax on "the Reaves hype" but how can I, or should I say how can WE? He literally changes the game as soon as he subs in, MVP for todays game for a reason!

 

 Koliko vidim i vas braco uhvatila Ostinmanija, ja ne znam da l sam ikad obozavao neciju igru ovoliko.  Uzivajte

 

PS. Licno omiljeni potez mi je kada cela klupe grcke vice Papapetruu da ga postuje posto su ostali na "islandu", Papapetru dobija loptu i krece svom silinom, Rivs mu hirurrski izbija loptu i potom pokrece kontru gde zavrsava kucanjem. Kmeci Papa, kmeci nas komentator, Ostin ide na kucanje a publika u transu. 

 

 


Mi pravovjerni smo ovakvo nesto i ocekivali…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, delgado said:

Evo izasli full hajlajci naseg Ostina @Dracarys @Miki28 @alpaka Bereta Sida

Inace bas dobre klipove pravi ovaj batica, a i comment ispod klipa mu je genijalan

 

 

I keep getting comments to relax on "the Reaves hype" but how can I, or should I say how can WE? He literally changes the game as soon as he subs in, MVP for todays game for a reason!

 

 Koliko vidim i vas braco uhvatila Ostinmanija, ja ne znam da l sam ikad obozavao neciju igru ovoliko.  Uzivajte

 

PS. Licno omiljeni potez mi je kada cela klupe grcke vice Papapetruu da ga postuje posto su ostali na "islandu", Papapetru dobija loptu i krece svom silinom, Rivs mu hirurrski izbija loptu i potom pokrece kontru gde zavrsava kucanjem. Kmeci Papa, kmeci nas komentator, Ostin ide na kucanje a publika u transu. 

 

 

Ameri odavno nisu imali ovako pametnog igrača na klupi, kad god je gusto, loptu mu u ruke daj. Deluje da je još više napredovao od mečeva u aprilu/maju.

 

Ne sumnjam u zlato Amerikanaca.

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...