Jump to content

Opšta tema


Recommended Posts

Ako je onaj klasican sistem nakon grupa, 
(odmah eliminacije) prema najavama i projekcijama bice vrhunskih 1/8 finala. 

npr Spanija-Kanada/Francuska

ili Slovenija - Aust/ Nemacka 

Grcka- Litvanija…. 
 

Nas zreb/put na ovom SP je dobar, bas dobar. 

 

Link to comment
Share on other sites

Na vecini rankinga u prvih 6 selekcija se stavljaju SAD, Kanada, Australija, Francuska, Nemacka i Spanija. Negde sa izuzetkom Spanije, ali za mene oni jesu u tih top6. Poenta ovoga je da su svi osim SAD u drugoj polovini kostura i da se bore za dva mesta. Dok ce u prvoj polovini kostura biti hrkljus izmedju nas, Grka, Litvanaca, Italijana, Dominikane, mozda CG...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Del Piero said:

Na vecini rankinga u prvih 6 selekcija se stavljaju SAD, Kanada, Australija, Francuska, Nemacka i Spanija. Negde sa izuzetkom Spanije, ali za mene oni jesu u tih top6. Poenta ovoga je da su svi osim SAD u drugoj polovini kostura i da se bore za dva mesta. Dok ce u prvoj polovini kostura biti hrkljus izmedju nas, Grka, Litvanaca, Italijana, Dominikane, mozda CG...


Bas to. Zato sam i napisao da imamo dobar zreb. 

Prvi deo kostura Litvanija, Grcka i mi… mada verujem da smo bolji i od jednih i od drugih.  
 

Drugi deo ce bas da puca. Bice dobre kosarke i jako nezahvalno za prognozu.

Spanija je u pripremama izgledala odlicno, i

meni su sigurno u top 6.Mada idu sa jednim plejmerkerom, i to Ninjezom, jer im je A.Diaz otpao nakon sto su ga uvrstili u konacnih dvanaest.  

Link to comment
Share on other sites

Ne postoji osmina finala, druga faza je sa dve prvoplasirane ekipe iz svake grupe, onda odatle 8 ide u 1/4 finale:

 

Quote

The tournament will be played in three phases – the group stage, the second round, and the final phase.

In the group stage, the 32 qualified teams will be sorted into eight groups of four (A–H), where every team in a group will play each other once. The top two teams from each group will then advance to the second round. The bottom two teams will then play two classification games to determine the 17th to 32nd rankings.

In the second round, there will be four groups (I–L) of four made up of the teams that advanced from the first round, again playing each other once. The top two teams from groups I to L will qualify for the final phase. The teams that lost in the quarterfinals will then play classification games to determine the 5th to 8th rankings.[94]

 

Dakle mi ukrstamo sa grupom gde je Italija i pravimo novu gde su dve ekipe iz nase grupe i dve iz njihove. Onda prve dve ekipe (recimo mi i Italijani) ukrstamo u 1/4F sa dve ekipe iz grupa C (USA, GRE) i D (LIT, MNE).

Drugim recima ako budemo prvi imamo relativno lakog protivnika u 1/4F

Edited by Marvin
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Moja selekcija interesantnih meceva prve runde:

 

Pet 25.08.

10:00 Fin - Aus        SK2

15:30 Can - Fra       SK1

 

Sub 26.08.

14:00 SRB - Chn     SK1

14:40 Usa - Nzl       SK2

 

Ned 27.08.

10:00 Ita - Dom       ?

10:30 Aus - Ger       SK2

15:30 Fra - Lat         SK1

 

Pon 28.08.

14:00 Pur - SRB

14:40 Gre - Usa

15:30 Bra - Esp

 

Uto 29.08.

09:30 Ger - Fin

14:30 Mne - Ltu

 

Sre 30.08.

10:00 Ssd - SRB

14:40 Gre - Nzl

 

Naravno, ovo je samo moja uza lista, ima jos interesantnih tipa: Slovenija vs Gruzija, Luka vs Tavares, Kanada vs Letonija i sl.

 

 

 

Edited by Marvin
  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Mnogo losa stvar na ovom prvenstvu je sto ce u drugoj fazi svi igrati u isto vreme. Sve 4 grupe se igraju 1. i 3. septembra. Druga faza ce vec biti dosta zanimljiva i bice puno interesantnih utakmica, a ovi kako su namestili po 4 utakmice ce se preklapati u dva termina dnevno. Na proslom SP su bili razdvojili drugu fazu u 4 dana. A ovo mi je dodatno bezveze jer treceg necu moci nista da gledam.

Edited by Del Piero
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Marvin said:

Pet 25.08.

10:00 Fin - Aus        

Mene ovaj mec bas zanima. AUS tanka na visokim pozicijama, ali preatleticna spolja. Mislim da ce ici da brane Markanena da ne primi pas svojom plejadom sjajnih dvometrasa. A FIN mi je uz Juzni Sudan jedna od najpodcenjenijih ekipa, vrlo su dosadni, uigrani i dosledni. Nece se sutra mnogo raditi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Geronimo said:

Mene ovaj mec bas zanima. AUS tanka na visokim pozicijama, ali preatleticna spolja. Mislim da ce ici da brane Markanena da ne primi pas svojom plejadom sjajnih dvometrasa. A FIN mi je uz Juzni Sudan jedna od najpodcenjenijih ekipa, vrlo su dosadni, uigrani i dosledni. Nece se sutra mnogo raditi...

Finci nisu imali srece pa su upali u grupu sa dve jake ekipe inace bi Lauri bio jak kandidat za petorku prvenstva. Ali svejedno moze da se desi da pomrse konce nekom od favorita (Ger / Aus)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...