Jump to content

LIVE - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

Shot chart kaže - Ameri su primili 13x2, tj. 26 poena iz polukruga pod samim košem - dakle bukvalno čisti ziceri. O kakvoj odbrani onda govorimo? Ali, i ja se slažem da ovakva igra nikako ne odgovara Nijemcima i ako žele do pobjede moraju da pojačaju defanzivu i nametnu što više pozicione halfcourt košarke. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ječmendo said:

Shot chart kaže - Ameri su primili 13x2, tj. 26 poena iz polukruga pod samim košem - dakle bukvalno čisti ziceri. O kakvoj odbrani onda govorimo? Ali, i ja se slažem da ovakva igra nikako ne odgovara Nijemcima i ako žele do pobjede moraju da pojačaju defanzivu i nametnu što više pozicione halfcourt košarke. 

Mene cudi da JJJ nije vise igrao s obzirom na promaju u reketu

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Carl Johnson said:

Mene cudi da JJJ nije vise igrao s obzirom na promaju u reketu

 

JJJ je objektivno još uvijek daleko od ozbiljnog igrača. Svi pričaju o DPOY tituli, ali zaboravljaju da je on ispodprosječan skakač i to jači centri i ekipe znaju da iskoriste. Vuč i Jonas su ga bukvalno rasturili - protiv CG i Litvanije je imao jedan skok. Kao što ga je i AD rasturio u ovogodišnjem plej-ofu. Mora on još ljeba i soli da pojede da bi bio sila na najvišem nivou...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovi Ameri su ravna linija. Da pustis snimak samo terena, bez komentara i imena na dresovima, nikad ne bi znao da li igraju trening mec ili polufinale SP. Ovako im nikad nijedna ekipa nije izgledala.
Tim pre me iznenadjuje sto su Nemci od starta prihvatili ovaj lezerni ali super brzi stil igre.
Ipak se vidi da su najtalentovanija ekipa na turniru, kao i da ih odbrana ne zanima bas puno, jer misle da ce uvek svakome da ubace "poen vise".
Sad mi krivo sto nisam gledao taj njihov mec protiv Litvanije. Iskreno, samo zbog toga ne znam koga bih radije u finalu. 

Edited by Sombor Shuffle
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...