Jump to content

LIVE - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

Ne mogu da gledam tekmu u kojoj talijani bilo kome ovako sipaju trojke...velika je to trauma, strah još veći.

Spisu na krilu, van balansa, pada u aut i baca loptu preko bloka na isteku napada u pravcu u kojem se najverovatnije nalazi obruč...i boc.
A to je samo jedna od 17 ubačenih.






  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali blizanci Litvanci i Letonci biju previse i za rukometne standarde. 

Odmah me flesbek vrati na 1/2 EP 2015 kako su nas Litvanci isprebijali. 
 

Ko god im udje mlako, odrobijace ga od batina.

Edited by Admiral
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jesu li samo mene smorile ove fore sa Rivsom?
Nisu to fore...to je odbrambeni mehanizam u nemogućstvu iznalaženja racionalnog pojašnjenja kako se to dečkonja sa frejmom predsednika skautske organizacije igra košarke medj pipačima semafora i zverkama u majicu na bratele.
Nema kreativnost aka Jason Williams, ne može nikog uneti pod koš kao Luka, nema ni eksplozivnost Larkina ali ima sa 24 godine 16.9ppg, 4,6 asista i 4,4 skoka u plejofu a ne troše ga mangupi jer ne mogu so na rep da mu stave.
Role model za svu talentovanu neatletičnu mladjariju ovog sporta.
Paralela: gledao sam Tokumba uživo...na zagrevanju cela hala zeva u njegove nadrukane sajle i homokinetičke zglobove... ali on mi je kao trubači...interesantan 15-20 minuta. Teško da će u zadnjoj četvrtini izvesti nešto što već nije izveo.
A Ostina bi gledo vazda ko filmski maraton.








  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

@delgado sutra nam Austin igra u 10:40, nemoj da zajebes pa prespavas ili nedajmiboze propustis utakmicu zbog posla

 

Mozda uspem, ali tad sam u najjacem snu. Jes da mi krece za par sati i vikend i sve, i da cu popiti odmah par piva od 6 ujutru, ne obecavam, ali cu svakako ispratiti naknadno svaki detalj koji odigra i bicu spreman za narednu fazu/vaznije utakmice. Ostin ce svojim plesom da zaseni i Haka-Zelandjane.

Link to comment
Share on other sites

A sta reci, Kone pre dva dana jauce, iznesu ga, a danas igra, pa kakva je ta africka medicina?

 

Gruzijci kolektivno mrze Bitadzea, covek najborbeniji u timu, gine na obe strane terena, uglavnom igraju protiv skracenih protivnika i niko mu ne da loptu! Covek jos uvek na celom prvenstvu ima 100% za dva, ali i to sto je sutnuo je uglavnom bilo nakon ofanzivnog skoka. Jeza!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...