Jump to content

"Outfit", oprema, moda i sve ostalo sto ima veze s estetikom :D


wwww

Recommended Posts

kako su mi smesne/ruzne ove bermude koje nosi Kecmanovic (kao i sinoc Alcaraz) - previse dugacke i nekako vise.

 

A fina mi ova narandzasta/rozicasta suknjica koju nosi Sabalenka (dali joj nesto u cemu nece izgledati kao slon vec i pomalo zenstvveno). I ona svetlo plava koju je nosila Olga juce (i Svitolina danas). :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

koliko bolje stoji ova Adidasova oprema Mmoh-u nego Saschi Zverevu (identicnu nose). Zverev beo ko sir, pa jos krakat, pa mu sve ono visi (a mozda i uzeo broj veci majice nego sto bi trebalo), a Mmoh taman ima boju koze koja se lepo slaze s ovom majice.

 

2991899-61393708-2560-1440.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Mishina kombinacija od sinoc mi se veoma dopala,prava mladalacka. Druga je stvar sto njemu ne stoji najbolje..tacno,shorc mu deluje predugacak,ali mislim da je vise do njegove konstitucije i gradje..ili ima prekratke noge ili shorc daje takav (lazni) utisak..?

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Crni Bombarder said:

Mishina kombinacija od sinoc mi se veoma dopala,prava mladalacka. Druga je stvar sto njemu ne stoji najbolje..tacno,shorc mu deluje predugacak,ali mislim da je vise do njegove konstitucije i gradje..ili ima prekratke noge ili shorc daje takav (lazni) utisak..?

Isti utisak je ostavljao Alcaraz u identicnoj opremi.

Na Tiafo-u to nije izgledalo bas tako.

Musetti je imao istu majicu ali mu je sorc bio lila (i nesto kraci) pa je bolje izgledalo (u smislu da ne visi).

ExaLFDhVoAEAaLM?format=jpg&name=large

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam na brzaka nasla bolje slicice, a bas me zanimalo da vidim sta su sve te tetovaze (citava hrpa svega i svacega).

 

Lici na mapu zakopanog blaga na Divljem Zapadu :lol_2:

Edited by wwww
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...