Jump to content

"Outfit", oprema, moda i sve ostalo sto ima veze s estetikom :D


wwww

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
6 hours ago, zoe Bg said:

 

Meni najlepša Novakova Lacoste oprema do sada . Ovogodišnja kolekcija za šljaku , ovo što je nosio na AT i u Rimu, :smiley13: , majice su  nekako oversize a i preterano dizajnirane .. Izgleda da za ovaj  RG ima crveno belu varijaciju opreme sa AO.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Je l' to neko takmičenje da satovi moraju da budu ružniji što su skuplji? Nikad mi to nije bilo jasno, posebno kad treba kupovati te skupe satove kao poklone za neke jubileje i slično, ne zna se koji gore izgleda.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

 

38 minutes ago, Milica said:

Pandemija, ima puno važnijih stvari od teniskih turnira, ali kada je već tu da ispoštuje ugovor:classic_biggrin:

 

 

A oprema koji nosi (o ukusima ne vredi raspravljati:wink2:) pidžamica, neodgovarajuća životnom i godišnjem dobu. 

 

Nisam zadovoljna ni ovom Novakovom:classic_biggrin: Taj široki logo je mogao biti uradjen suptilnije .

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I da je maj, opet je pidžamica:classic_biggrin: . A za 5 meseci mogli su vala i da izrade u nekoj drugoi da su ako ništa malo drugačije nijanse plave. Ova deluje baš bebeće a Rafael gabaritan . Nikako mi to ne ide.   

 

 

Zaboravih pomenuti ovu Novakovu trenerku u stilu Moćnih Rendžera :classic_wacko: 

 

Kada smo kod Lacoste , pored pomenute sa RG prošle godine , lepa i mi je bila USO 2018,  jako interesantna nijansa plave  ,  pa Tokio 2019. A ubedljivo najružnija ona u kojoj je osvojio Cincinati, prvi put.:classic_biggrin:

Tu iz NY ,  plavo belu  kombinaciju je nosio i Krajinovic na jednom meču čini mi se .

 

Neko je pomenuo Adidas , sive majice koju nose momci iz 1 grupe zvezda je odlična, ali šorc - pink , meh. 

Nikako da sastavim da mi se neka kompletna oprema baš dopada.

 

Link to comment
Share on other sites

Jeste, mislim da je Krajinović imao istu verziju kao Novak u Njujorku, što me je dosta iznenadilo. Slažem se potpuno za ono zeleno u čemu je osvoji Sinsinati, mada je meni taj model ionako bio ružan u svim bojama :classic_biggrin:

Oko Rafine opreme se apsolutno ne slažem, ali valjda što nemam slične asocijacije na pastelne boje, štaviše u zadnje vreme pravo mi je osveženje da vidim nešto bleđe i jednobojno pored ovog drečavila kojim nas obasipaju, Nike uglavnom.

Link to comment
Share on other sites

👍

Nema ni potrebe da se složimo kada je ukus u pitanju .

Svakako ne može se porediti sa ovim ludilom za tier 2 Nike.Nadal im je jedina eksluziva.

 

......

I meni je bilo čudno , znam da sam pomislila , možda Filipu Novak dao svoju opremu za taj meč iz nekog razloga , jer je kasnije nosio onu koju nose Agut i ostali.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...